MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP7 - Wrzesień 2019 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 - Wrzesień 2019 (/temat-top7-wrzesie%C5%84-2019)

Strony: 1 2


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - BiggySee - 15.10.2019

KBK - Moments Of Life ma mój głos! Bardzo ciężko było mi wybrać coś co spełnia moje oczekiwania w zestawieniu, ale to nie ze względu na poziom utworów a bardziej na mój gust muzyczny. To jedyny utwór, który osobiście bym chętnie odpalił w trasie w samochodzie i gnał przed siebie. Ma w sobie te emocje które uwielbiam!


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Metzone - 15.10.2019

Miałem dylemat między Mike OST, Strange Sounds, a Condi.

Mike OST - choć nie mam w chwili obecnej na uszach mych bayerdynamicsów, to na słuchawkach "służbowych" słychać że technika jest syta. Genialna harmonia na dropie, bardzo piękne zgrane dźwięki.

Strange Sounds - Wielki pokłon w twoją stronę, myślałem że załączył mi się soundtrack Wiedźmina. Choć według mnie delikatnie brakuje głębi i uderzenia. Pomysł oceniam na 11/10 wykonanie 12/10.

Condi - Bardzo prosty utwór, zrobiony dobrze technicznie. Mimo iż jest prosty, ma w sobie to "coś" co po oderwaniu się od niego, nucisz pod nosem.

Głos poszedł na Mike'a, choć było mi niezwykle ciężko wybrać :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - MonoMike - 15.10.2019

Ciężka topka, rozbieżność stylistyczna.

Głos oddany ;)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Revnotes - 15.10.2019

Zagłosowałem na Strange Sounds - The Plan, ponieważ dostrzegam w tym trochę więcej niż dobry miks i poprawną aranżację. Na uśrednionym poziomie, który prezentują wszystkie nagrania, ma to dla mnie spore znaczenie. Oczywiście szczerze gratuluję wszystkim wybrańcom, dobra robota.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - djso4 - 15.10.2019

Glos na KBK. Czasem lubię odpłynąć w takim klimacie Uplifting. Super klimat!


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Knifeman - 16.10.2019

Według mnie w tym miesiącu bank rozbija Plaque


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - meatBall - 18.10.2019

jest moc ogólnie, gratulacje Panowie... :] nie wiem, chyba coś trzeszczy, ale momentami życia żyć trzeba jednak żyć :P


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Castiel - 19.10.2019

Sajtrus-Plaque colab jakoś najbardziej mi podszedł z całej siódemki :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - musiclabs - 19.10.2019

Ciezki wybor, stawiam na Waspa zawsze mnei zastanawialo jak sie robi takie pokićkane kawalki.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Mat.Mor.Raw - 21.10.2019

Nr 1 września 2019: KBK - Moments of Life

https://soundcloud.com/musicproducers-pl/sets/top7


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Zirds - 21.10.2019

Gratulacje dla zwycięzców, dobra trójka - Mike Ost i KBK szli w pewnym momencie łeb w łeb, a Sajtrus ich dogonił aż do trzeciego :) Jeszcze raz, Kongratulacje!!


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - hudson462 - 22.10.2019

Bardzo mi jest miło, że mój track załapał się na trzecie miejsce ex aequo. To naprawdę wiele dla mnie znaczy i motywuje do dalszej pracy. Dziękuję za wszystkie głosy <3. Gratuluje pozostałym zwycięzcom i nominowanym.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Fantasmagorian - 22.10.2019

Gratuluje zwycięzcy i nominowanym, ale przede wszystkim nam wszystkim, którzy oddali głos na swojego lidera. A było nas bagatela 47 użytkowników!!! Brawa dla administratorów, którzy również dali dobry przykład udzielając się w tej zabawie oraz co ważne rozpędzili cały mechanizm aktywności wysyłając np. powiadomienie o głosowaniu. :) Mam cichą nadzieję, że tak już zostanie albo będzie tylko lepiej. Mam nadzieję, że frekwencja w TOP7 będzie tylko rosła a zaangażowanie administratorów nie osłabnie. Bo nie ukrywajmy Panowie, że to bardzo dużo od Was zależy, czy w danym miesiącu zagłosuje 12 czy 47 osób. :) Już to pisałem, że robicie @K @Knifeman @sowa kawał dobrej roboty. BRAWO MY! BRAWO WY!!! BRAWO 47 WSPANIAŁYCH :) 


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Zirds - 22.10.2019

(22.10.2019, 22:51)Fantasmagorian napisał(a): Gratuluje zwycięzcy i nominowanym, ale przede wszystkim nam wszystkim, którzy oddali głos na swojego lidera. A było nas bagatela 47 użytkowników!!! Brawa dla administratorów, którzy również dali dobry przykład udzielając się w tej zabawie oraz co ważne rozpędzili cały mechanizm aktywności wysyłając np. powiadomienie o głosowaniu. :) Mam cichą nadzieję, że tak już zostanie albo będzie tylko lepiej. Mam nadzieję, że frekwencja w TOP7 będzie tylko rosła a zaangażowanie administratorów nie osłabnie. Bo nie ukrywajmy Panowie, że to bardzo dużo od Was zależy, czy w danym miesiącu zagłosuje 12 czy 47 osób. :) Już to pisałem, że robicie @K @Knifeman @sowa kawał dobrej roboty. BRAWO MY! BRAWO WY!!! BRAWO 47 WSPANIAŁYCH :) 

Najwięcej roboty robi w tym dziale @Mat.Mor.Raw i to przede wszystkim jemu za te Top7 należą się największe owacje :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - Sajtrus - 23.10.2019

(22.10.2019, 23:15)Zirds napisał(a):
(22.10.2019, 22:51)Fantasmagorian napisał(a): Gratuluje zwycięzcy i nominowanym, ale przede wszystkim nam wszystkim, którzy oddali głos na swojego lidera. A było nas bagatela 47 użytkowników!!! Brawa dla administratorów, którzy również dali dobry przykład udzielając się w tej zabawie oraz co ważne rozpędzili cały mechanizm aktywności wysyłając np. powiadomienie o głosowaniu. :) Mam cichą nadzieję, że tak już zostanie albo będzie tylko lepiej. Mam nadzieję, że frekwencja w TOP7 będzie tylko rosła a zaangażowanie administratorów nie osłabnie. Bo nie ukrywajmy Panowie, że to bardzo dużo od Was zależy, czy w danym miesiącu zagłosuje 12 czy 47 osób. :) Już to pisałem, że robicie @K @Knifeman @sowa kawał dobrej roboty. BRAWO MY! BRAWO WY!!! BRAWO 47 WSPANIAŁYCH :) 

Najwięcej roboty robi w tym dziale @Mat.Mor.Raw i to przede wszystkim jemu za te Top7 należą się największe owacje :)
Podpiszę się pod powyższym tekstem,bo tylu głosujących to od paru miesięcy nie było , forum zdecydowanie odżyło. I dzięki za 3 miejsce w imieniu swoim i współautora Plaque.


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - KBK - 23.10.2019

Dziekuje wszystkim za oddane na mnie głosy, to dla mnie mega zaskoczenie, jeszcze raz dziekuje :) I podłączam sie do gratulacji dla wszystkich nominowanych oraz organizatorów Top7


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - StellarOutcast - 29.10.2019

KBK, jak uda mi się dobić 10 postów to głosuję na niego, świetny transik :)


RE: TOP7 - Wrzesień 2019 - K - 29.10.2019

@StellarOutcast, ankieta była do 20 października, ale za chwilę będziesz miał nową okazję do oddania głosu na swojego faworyta. Kolejne TOP7 tuż-tuż. :)