MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Konkurs! Wygraj FL Studio! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Konkurs! Wygraj FL Studio! (/temat-konkurs-wygraj-fl-studio)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - m9p - 3.12.2013

Witam też wezmę udział :) już coś mam teraz tylko dopracuje i jak bedzie gotowe wkleje link :)
A to moje zgłoszenie pierwszy raz w życiu użyłem tego syntezatora :)




RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - FuckinExcitement - 7.12.2013

Witam, bardzo podoba mi się inicjatywa, dlatego też biorę udział. Świetna zabawa:)




RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - maciek.s1994 - 8.12.2013

ja także dodam coś od siebie.
powodzenia.



RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Audionectic - 9.12.2013

Proszę o odpowiedz dla p.RadOne bo chodziło mu chyba o gotowe MIDI. Jakieś remiksy czy plagiaty itp.wchodzą w grę???


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - sowa - 9.12.2013

(9.12.2013, 12:16)Audionectic napisał(a): Proszę o odpowiedz dla p.RadOne bo chodziło mu chyba o gotowe MIDI. Jakieś remiksy czy plagiaty itp.wchodzą w grę???


Tylko Original Mix ^^


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Revnotes - 9.12.2013

Remix, czy jakakolwiek interpretacja istniejącego już utworu byłaby w jakimś stopniu ułatwieniem.
Osobiście taki pomysł mi się nie podoba, ale też w dotychczasowych pracach nikt z niego nie skorzystał.


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - RadOne - 9.12.2013

chodzi mi po prostu czy same wykręcone dźwięki wystarczą z tego projektu czy potrzebne są melodie bas akordy ułożone w piano rollu


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - mumu - 9.12.2013

Panie @up - lepiej w ogóle nie wysyłaj proja, niektórzy umieją grać ze słuchu nawet siedmiodźwięki!!!

melodie napisane w podniosłych chwilach oświecenia zostaw dla hitów wydawanych labelach (choć stawiam, że raczej nie zarobisz na nich tych 199$ )


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - KALO999 - 10.12.2013

Witam,

Jestem nowy na forum.
Mój kawałek na konkurs o FL-a. Zapraszam do słuchania.
pozdro i powidzenia.




RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - maqsim - 10.12.2013

A tutaj coś ode mnie! :)



Pozdrawiam i powodzenia wszystkim!


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - jacek666 - 11.12.2013

Małe pytanko. Czy można używać narzędzia fruity layer?


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Devv - 11.12.2013

Uff, się wystraszylem, że to jest do 12 grudnia już niedługo zabieram się do pracy :).


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - K-not - 11.12.2013




RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Audionectic - 11.12.2013

KALO999 zaje...ta produkcja!


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - sz jak szfeter - 12.12.2013

Cześć! Oto i moje podejście do konkursu:


Ten konkurs jest świetną inicjatywą, naprawdę cieszę się, że wziąłem w nim udział. Dzięki temu nauczyłem się kreatywności, niekonwencjonalnego podejścia do syntezy oraz nauczyłem się w pełni wykorzystywać potencjał podstawowych wtyczek w FL Studio. Dziękuję organizatorom za całkowitą zmianę mojego podejścia do komponowania i syntezy! :)

Wiem, że plik .flp należy wysyłać w prywatnej wiadomości do organizatorów, jednak ja postanowiłem podzielić się nim z wami. Jeżeli spodobał Ci się mój kawałek lub jesteś ciekaw jak doszedłem do takich brzmień, proszę sprawdź ten projekt:

PROJEKT

Dziękuję serdecznie za uwagę i pozdrawiam! Trzymajcie się! :)


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Equali - 12.12.2013

(12.12.2013, 18:47)sz jak szfeter napisał(a): Cześć! Oto i moje podejście do konkursu:


Ten konkurs jest świetną inicjatywą, naprawdę cieszę się, że wziąłem w nim udział. Dzięki temu nauczyłem się kreatywności, niekonwencjonalnego podejścia do syntezy oraz nauczyłem się w pełni wykorzystywać potencjał podstawowych wtyczek w FL Studio. Dziękuję organizatorom za całkowitą zmianę mojego podejścia do komponowania i syntezy! :)

Wiem, że plik .flp należy wysyłać w prywatnej wiadomości do organizatorów, jednak ja postanowiłem podzielić się nim z wami. Jeżeli spodobał Ci się mój kawałek lub jesteś ciekaw jak doszedłem do takich brzmień, proszę sprawdź ten projekt:

PROJEKT

Dziękuję serdecznie za uwagę i pozdrawiam! Trzymajcie się! :)

Niezle pokręcony sztos :D Ładny kick, widać że się napracowałeś. Powodzenia ;)


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - mumu - 12.12.2013

SZfeter zdecymował jednopostowców i zaaplikował solidnego kopa w d#pę "pewniakom". dla mnie prowadzisz, Panie

nie wiem tylko, czy dobrze, że wrzuciłeś flp już teraz, zaraz wjedzie cała brygada z podobnym bulgotaniem. ja już analizuję proja hue hue hue


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Revnotes - 13.12.2013

Projektu faktycznie mogłeś na razie nie wrzucać do publicznego wglądu ;P Pewnie do niedzieli (włącznie) jeszcze sporo zgłoszeń się pojawi, więc głupio by było gdybyś później komuś coś zarzucał :D Powoli kończę (którąś tam wersję xD) i zamierzam też coś wrzucić, ale przyznam, że bardzo wysoko ustawiłeś poprzeczkę, tyle że przecież o zabawę tu chodzi, pomimo fajnej nagrody.

Mnie już teraz konkurs wiele nauczył, po drodze zrobiłem kilka projektów w poszukiwaniu tego najbardziej zjadliwego ^^, ale czas się kończy, więc w niedzielę coś wrzucę ;). Nawet nie przypuszczałem, że zyskam tyle wiedzy, w tak krótkim czasie.


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - arko535 - 13.12.2013

Witam. Teraz ode mnie: ark0 - vena

[zs]http://www39.zippyshare.com/v/61365872/file.html[/zs]

Trochę deadmau5, czy Adam K & Soha, ale kocham takie brzmienia

Pozdrwiam


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Yes I Am - 13.12.2013

Ten teges... Moje wypociny, dupy nie rwie ale na wszystkie contesty z tą wtyką się będę pisał :)