MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Konkurs! Wygraj FL Studio! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Konkurs! Wygraj FL Studio! (/temat-konkurs-wygraj-fl-studio)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - mumu - 14.12.2013

@1up
lepsze od Matsona, ale gorsze od SZfetra


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Grzyb - 14.12.2013

Szfeter, rozyebałeś mi banię!


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - CHAOS - 14.12.2013

Pierwszy post tutaj i trochę hałasu ode mnie


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Matt Viper - 14.12.2013

Maximus jest dozwolony? Od Image-Line ale domyślnie w FLu nie występuje, więc pytam, bo może będę musiał go zastąpić czymś innym.


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Revnotes - 14.12.2013

Już o to pytałem organizatora - jest dozwolony.


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - staniuu - 14.12.2013

No to dorzucę też coś od siebie ;)

[zs]http://www36.zippyshare.com/v/11539554/file.html[/zs]


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Matt Viper - 15.12.2013

Nauczyłem się paru fajnych rzeczy. Dzięki za taki wspaniały konkurs!



RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - jacek666 - 15.12.2013

Mam pewne wątpliwośći. Z tego co widzę Sz jak Szefter użył w swoim projekcie grossbeat a przecież ten plugin nie wchodzi w skład fl( jest tylko w wersji demo), więc pytanie czy można było używać pluginów które są dostępne tylko jako demo?


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - RadOne - 15.12.2013

To teraz coś ode mnie



RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Revnotes - 15.12.2013

Fajna melodia, szkoda że słabo radzisz sobie z syntezą, bo mogłoby wpaść komuś w ucho :)


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - RadOne - 15.12.2013

chociaż dobrze że fajna melodia wyszła a nad syntezą jeszcze popracuje :D


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Matt Viper - 15.12.2013

Mi się bardzo spodobał ten lead na początku. Propsy ^^


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Revnotes - 15.12.2013

Po raz pierwszy wziąłem udział w tego typu konkursie, ale myślę że nie ostatni. Nie przypuszczałem, że okaże się to świetną zabawą i tak pożyteczną sprawą.



PS: Teraz już mogę ze spokojnym sumieniem pobrać proja od sz jak szfeter. Ciekawość mnie zżera, co tam nawywijał. Byłoby super, gdyby po deadline wszyscy uczestnicy wrzucili tutaj proje.


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - KALO999 - 15.12.2013

Witam, czy ktoś wie kiedy będą wyniki?


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - adyry - 15.12.2013

Oto moja kontrybucja. Postawiłem raczej na stworzenie prawdziwego utworu, a nie pokaz, ile fajnych tutoriali na super efekty w 3 x OSC znalazłem, ponieważ nie korzystałem z żadnego. (kto jakie fajne znalazł można przekonać się przeglądając inne utwory na ich sc :) )
wszystkie brzmienia zostały stworzone tylko i wyłącznie przeze mnie. Żałuję jedynie, że konkurs jest przeprowadzony w 3xOSC który nie oferuje syntezy FM, proponując przy tym AM jedynie na poziomie jednego oscylatora, co bardzo ogranicza proces twórczy. Stylowo w swoich utworach staram się zdefiniować połączenie Ambientu z pograniczem Uptempo. Każdy proces twórczy będący odtworzeniem muzyki znanej uważam za bezcelowy, wyznając, że należy szukać rzeczy nowych, zamiast tworzyć to co już dawno zostało stworzone.

[zs]http://www68.zippyshare.com/v/78717636/file.html[/zs]
ZWRÓĆ UWAGĘ ABY PRZEŁĄCZYĆ SD NA HD, zippy niemiłosiernie kompresuje i ucina zakres!


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - mumu - 15.12.2013

Cytat:Żałuję jedynie, że konkurs jest przeprowadzony w 3xOSC który nie oferuje syntezy FM, proponując przy tym AM jedynie na poziomie jednego oscylatora, co bardzo ogranicza proces twórczy

chyba taki był główny zamysł, nie?

na szczęście niektórzy w tych ograniczeniach się jakoś odnaleźli i potrafili rozwinąć skrzydła


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - BioComp - 15.12.2013

No to i ja przedstawiam mój miszmasz ;) Nie uczyłem się z tutoriali (przyznam szczerze, że zerkałem jak zrobić perkusję, aczkolwiek i tak sam wymodziłem w zasadzie) wszystko kręciłem na ucho w 3 dni (chociaż brałem się za to miesiąc temu). Nie ma tu różnorakich efektów jakie są w miksach niektórych uczestników konkursu, ot melodia, bo ja raczej "elektronik" jestem ;)

Miłego słuchania :)


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - MichaelFoxlike - 15.12.2013

Witam, dopiero w piątek 13-go zacząłem coś tworzyć i takie oto coś mi wyszło

Ogólnie ciekawe doświadczenie z wtyczką 3xOSC. Teraz już chociaż mniej więcej wiem jak go używać. Pierwszy raz w życiu zrobiłem kawałek D&B i powiem szczerze, że nawet mi się podoba.
Warto zaznaczyć, że poświęciłem na ten kawałek około 7,5 godziny, gdzie normalny utwór zajmuje mi około 30h. Czas się kończy i już nie zdążę go dopracować, ale od teraz częściej będę zaglądał na forum :)

Plik FLP do pobrania poniżej
3xOSC SONG.flp


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - Audionectic - 15.12.2013

Uff...Zdążyłem chybaO_o
3osc to jest jakaś masakra hehe.Ciężko coś wymodzić a i czasu jak na lekarstwo
Coś tam jest
Plis

Pozdrawiam zacnych forumowiczów
Ciężko choćby doskoczyć do tej poprzeczki


RE: Konkurs! Wygraj FL Studio! - k4mgur - 15.12.2013