MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Modest - This Is My Day - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Modest - This Is My Day (/temat-progressive-modest-this-is-my-day)



Modest - This Is My Day - MC Project - 17.11.2013

Witam.Narazie takie sa moje umiejetnosci :)




RE: Modest-This Is My Day - Wizzardius - 17.11.2013

czillałtowoo sobie numer włączyłem przed chwila, leciał sobie w tle, bez żadnych zgrzytów go przesłuchałem. Fajnie płynął. Jest lepiej niż było. Sam nie jestem jakiś dobry w miksie itp (pomagaja mi na forum), więc dziwnie mi sie to pisze, ale napisze : Pracuj nad miksem :D

PS. Jesteś na dobrej drodze na 100%, kręć wałki dalej :D


RE: Modest-This Is My Day - MC Project - 17.11.2013

Dzieki za opinie :)


RE: Modest-This Is My Day - Jack Vornst - 17.11.2013

Jak słyszę w kawałkach jakiś limiter czy coś w tym stylu od razu mi się nie dobrze robi, najbardziej go słychać w 3:30 ;)

Bass mi się nie podoba: za głośny, brzmienie takie pluckowate oraz po prostu nie przypadł mi do gustu ;)

Fajnie że jest wstęp , rozwinięcie i zakończenie.

Koncepcja podoba mi się, nie ma fałszów w melodiach i w ogóle słychać trance.

Co do sampli : na początku zbyt monotonnie to wszystko gra do minuty aż w końcu się clap lub hatsy pojawią. A co do hatsów to bardzo słabo je słychać, może warto je dać w panoramę lub po prostu pogłośnić.

A tak to 7/10 ;)


RE: Modest-This Is My Day - MC Project - 18.11.2013

Jak komus sie cos nie podoba to trudno :) Robie tak jak umiem.


RE: Modest-This Is My Day - jupi161 - 18.11.2013

Ogólnie fajny kawałek mógłby być. Popracuj jeszcze nad miksem bo gryzie się wiele rzeczy.


RE: Modest-This Is My Day - Abaddon - 21.11.2013

Autorze Modeście, w Twoim ostatnim poście zauważyłem przejaw lekkiej "spruty", jeżeli odniosłem omylne wrażenie to przepraszam. Tak czy owak właśnie po to jest nasza forumowa brać aby służyć radą więc krytyka nie zawsze będzie pozytywna, a wręcz odwrotnie. O co do nutki, żaden dźwięk nie drażni samym sobą, wszystko ładnie do siebie pasuje pod względem kompozycji ale trzeba dopracować brzmienie bo dźwięki walczą o miejsce. Potencjał jest, więc pracuj i konsekwentnie dziel się efektami. Pozdrawiam. ;)


RE: Modest-This Is My Day - sowa - 21.11.2013

Miks szlifuj, nie dawaj nic na mastera poza lekkim EQ bo jeśli nie potrafisz się obsługiwać limiterami, kompresją to sobie tylko zaszkodzisz. Do zabawy na sumie dojdziesz jak już opanujesz miks.


RE: Modest-This Is My Day - Area Sound 51 - 21.11.2013

Jak dla mnie kawałek zbyt monotonny przez cały utwór gra tylko jeden motyw i prawie nic się nie zmienia popracuj nad wyobraźnią;) i miksem. Pozdro


RE: Modest - This Is My Day - JTM - 5.12.2013

Tak jak koledzy wspomnieli musisz popracować nad mixem i odpowiednio poustawiać głośności poszczególnych ścieżek bo np od 2.30 robi się chaos. Ogólnie jest ok . Na pewno słychać tutaj trance;)

pozdrawiam ;)