MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP LocoMatt - Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP LocoMatt - Dreams (/temat-dubstep-locomatt-dreams)



LocoMatt - Dreams - Loco - 22.11.2013

[Obrazek: 6Yi9ZpP.jpg]
Kolejny chilloutowy utwór. Tym razem moją inspiracją były sny.




RE: LocoMatt-Dreams - krzysk124i - 22.11.2013

początek wymiata, do 0.41 troche przypomina soundtrack z jakiejś bajki czy coś. Ogólnie to siedzę i puszczam sobie dropy(szczegolnie 2:03, gdzie leci cos ciekawego w tle) i ten początek bo jest serio ładny. W jednym momencie beat gra głośniej. Czy to po to, by słuchacza obudzić pod koniec utworu?:)


RE: LocoMatt - Dreams - Loco - 23.11.2013

Dzięki za opinie :)
Ta perkusja to jakiś mój błąd (źle klikniesz nie zauważysz i taki psikus).
Już wysłałem nową wersję bez tego frykasa :P.


RE: LocoMatt - Dreams - Castiel - 23.11.2013

Do doskonałości jeszcze trochę brakuje,ale motyw bardzo mi się podoba trąbka też sie bardzo ładnie wkręca beat też mi się podoba. Za całość pracy należy się duży plus :)


RE: LocoMatt - Dreams - Loco - 23.11.2013

Wiem że do doskonałości daleka droga lecz trochę trudnawo było zrobić dobry miks przy tak dużej ilości instrumentów.
Prawdę mówiąc trąbka to taki spontaniczny element, miało go nie być gdyż ten SF z którego korzystałem słabo brzmiał lecz po tonie eq, kompresji i innych zabiegów brzmi całkiem moim zdaniem jak na kilka mb.


RE: LocoMatt - Dreams - Abaddon - 25.11.2013

No jest bardzo dobrze ale według mnie te synthy nie pasują. Całość ma raczej taki orkiestralny klimat a te typowo elektroniczne dźwięki to burzą. Bass także nie ma synchrona z resztą (chyba że to celowy zabieg). Poza tym wszystkie instrumenty są miód malina, no i może werbel osobiście bym zmienił na drewniaka. Ale utwór tak czy owak zasługuje na propsy bo ma swój urok. Pozdro.


RE: LocoMatt - Dreams - Loco - 26.11.2013

Mi jakoś pasują te synthy chciałem dodać taki akcent. Bass jest zrobiony tak specjalnie. Werbel, nawet masz racje, lepszy by był "drewniak". Za ocenę dzięki :)
Przy okazji wrzucam wersje YT



RE: LocoMatt - Dreams - kubus - 7.12.2013

całkiem przyjemne ;-)


RE: LocoMatt - Dreams - Oszir - 18.02.2014

Od około 2;50 aż prosi się o jakiś seksowny, delikatny kobiecy wokal <bubu>

Produkcja dobra, niedosyt pozostał ;)


RE: LocoMatt - Dreams - Loco - 19.02.2014

Osobiście sam widziałbym tu wokal, ale nie wiem gdzie się zgłosić :P


RE: LocoMatt - Dreams - FL FAN - 20.02.2014

Pięknie i filmowo, doskonałe motywy, widzę tu zakończenie jakiegoś thrillera Sci-Fi, dobre zakończenie. Nie zgodzę się, że synthy burzą klimat bo właśnie go podbudowały, dlatego pomyślałem o tym gatunku filmu. Świetny pomysł, a wykonanie - klasa. Moje gratulacje!


RE: LocoMatt - Dreams - Loco - 20.02.2014

Dzięki, zmotywowałeś mnie. Może nie będzie to film Sci-Fi ale już leci do Pixara, do ich kolejnej bajki :P