MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Nucky - Assault - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Nucky - Assault (/temat-hardstyle-nucky-assault)



Nucky - Assault - Wave - 22.11.2013

Siema! Skończyłem niedawno nowy kawałek, zapraszam do odsłuchu i komentowania :)




RE: Nucky - Assault - Maniac5 - 22.11.2013

Pierwsze 40 sekund przynudza straszliwie, kick jakiś za mocny dist. Wybacz, ale nie jestem expertem, nie wiem jak to wszystko się nazywa, więc komentuje jako słuchacz.
Dla mnie monotonne, jedynie melodia mi podpasiła.
Dałbym jakieś FX'y na intrze, screeche ala Oldschool Hardstyle. Poprawiłbym kick, jakoś urozmaicić utwór ;)
Pozdrawiam i chętnie czekam na więcej. Trzymam kciuki ;)


RE: Nucky - Assault - Trusted - 23.11.2013

Co tu dużo mówić... Za dużo zabawy dist'em.
Osobiście sam do Fx'ów z Camelphat'em nic nie mam ale w tym utworze jest tego nadmiar.
Ja bym wyrzucił początek do 0:46 dał na początku jakąś eksplozje, dłuższego crash'a i już by było znacznie lepiej.
W beacie zamiast dist'a na kick'u przydał by się jakiś screech albo ostry lead.

Od momentu break'a 1:45 zaczyna się już znacznie lepiej.
Lead gra jak trzeba. Kick w Climax'ie brzmi o wiele lepiej.
Melodia na poziomie, bardziej spodobała mi się ta druga wersja 3:18.

Popracuj nad przejściami 0:12, 0:17, 0:45, 2:23, 3:02, 3:17
Crash'e, Rev Ride'y, Fx'y, cokolwiek.

Ogółem jeśli brać utwór tylko od momentu break'a to jest naprawdę dobrze.
Patrząc jednak na cały utwór to jest trochę naprawy.
Powodzenia w kolejnych produkcjach. :D


RE: Nucky - Assault - Wave - 23.11.2013

Dzięki za opinie. :)
Intra są moją pietą achillesową niestety. Nie potrafię ich jak na razie ogarnąć tak do końca.
Cieszę się, że melodia i lead się podobają. :)
Czekam na więcej odzewu.


RE: Nucky - Assault - Abaddon - 25.11.2013

Jak dla mnie kosi nieźle. Jest tylko jedna rzecz która mi nie pasuje. Zupełnie od samego początku jest spoko ale od 0:20 wchodzi to coś co mnie irytuje. Jeszcze mocniej w 0:47. A cała reszta daje ostro. Pierwszy raz od dłuższego czasu będąc na tym forum, słuchając tu muzy, zwiększyłem volume do momentu w którym drżą mi ściany i nie żałuje. Także jest git. Pozdrawiam.


RE: Nucky - Assault - pogotekk - 26.11.2013

Melo w breaku i mainie ok, ale nie podoba mi się intro, za to build jeszcze jako tako ujdzie. Kick ma za dużo dista i moim zdaniem bardziej pasowałby do hc. Ogólnie nie jest najgorzej, tylko popracuj nad układaniem intra i nad kickiem :).


RE: Nucky - Assault - NeoTag - 11.12.2013

Jest całkiem fajnie :) Ja się na hardstyle'u nie znam może, ale co tam, każdy może ocenić ;) Faktycznie, to intro trochę przynudza, myślę, że lepiej byłoby dać tu jakiś lżejszy kick, ten hardstyle'owy nie do końca pasuje i trochę kłuje w uszy.


RE: Nucky - Assault - Head - 19.12.2013

(26.11.2013, 15:33)pogotekk napisał(a): Kick ma za dużo dista i moim zdaniem bardziej pasowałby do hc.

Podobne mam zdanie. Trochę zabawy nad kickiem aby dodać mu pełne brzmienie HC i będzie bajera.
Ciekawy lead - w tym momencie kick przy lead'zie nawet pasuje :)
pzdr


RE: Nucky - Assault - TanterStyleZ - 20.12.2013

Moim zdaniem nabranie płynności w przechodzeniu przez poszczególne partie utworu...dodatnie ewntualnie wstawek i zwiekszenie takiej jakby uczepności utworu.... ;) Sam pracuje też nad niektórymi wątkami szczegolnie w tej pierwszej jak i ostatniej sugestii.. ;D


RE: Nucky - Assault - Spidfirerz - 3.01.2014

kick taki jak by miał za sobą połączenie bassu z trance albo hand up , chodzi mi o to ze wydaje mi sie ze to jest robione na zasadzie ,że dałes PUNCH i za tym leci bassik .:) uderzenie ma dobre bass mógó byś poprawic a tak to nawet nawet :)


RE: Nucky - Assault - niedzwiedz444 - 22.01.2014

a ja się zastanawiam czy w tym tysiącleciu doczekamy się w Krakowie imprezy hc/gabber :]