MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) (/temat-progressive-the-noughts-crosses-somebody-from-the-dephts-original-mix)

Strony: 1 2


The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - thenandc - 11.03.2012

Zapraszam do odsłuchu jednej z mojej produkcji :)
Mile widziane oceny :)






BEATPORT: https://www.beatport.com/en-US/html/content/release/detail/370237/Somebody%20From%20The%20Dephts

Zajrzyj do regulaminu (podbijanie tematu, liczba postów).
Kay.




RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - 9lives - 11.03.2012

No mi sie ardzo podoba... klimatycznie, ciekawie dobrane dźwięki, fajna perkusja, mix ok, video fajne. Produkcja na plu :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Alex fat - 13.03.2012

Dokladnie jest klimat fajne brzmienia , jak najbardziej udana produkcja . :)
Zaznaczam ze malo tu takiej muzyki, wszyscy robia praktycznie to co jest modne tak mi sie bynajmniej wydaje. Pozdrawiam


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Houseshock - 17.03.2012

Konkrecik :) Podoba mi się


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - biz83 - 18.03.2012

Podoba mi się :) bardzo klimatyczny kawałek , mozna się odprężyć :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - sowa - 18.03.2012

wkręcający kawałek... dobry klimat i technika... kawałek świetny :) I like it :D


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Paul van Perllo - 20.03.2012

Gratuluje :) Nic tylko Podać Ci reke i pogratulować : wszystko na poziomie :)

10/10 :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Audionectic - 21.03.2012

O tak.To jest to.Mniej komerchy nareszcie.Ekstra


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - pawel1980 - 26.03.2012

po sasiedzku :) nuta na wielki plus:) oby tak dalej :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - MarkS - 27.03.2012

świetne... możesz powiedzieć coś więcej na temat tego teledysku? to jest jakiś pożyczony film z jakiegoś programu dokumentalnego czy jak :D ?


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Antrack - 27.03.2012

W koncu jakas produkcja na poziomie :) subbasik mrrr .. :) Bez zastrzeżeń po raz 1 :D


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Distord - 27.03.2012

Muszę przyznać, że bardzo klimatyczny i relaksujący kawałek :) Przyjemne dla ucha dźwięki. Pozdrawiam


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Condi - 3.04.2012

Trzyma poziom. Technicznie pro.


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - TheKandKCrew - 3.04.2012

Spoko traczek. :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Lukasse - 6.04.2012

Jest dobrze,ale może być jeszcze lepiej ! Pozytywnie ;] Pozdrawiam i pracuj ciężej ;P


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - discoshaker90 - 10.04.2012

technicznie jest bardzo dobrze :) troche za bardzo monotonna nuta ale mimo wszystko na bardzo wysokim poziomie :)


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - kichu - 17.05.2012

jest poziom przyjacielu:):D


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Revnotes - 19.05.2012

Stylistyka nie dl mnie, ale byłbym głuchy, gdybym nie zauważył, że jest w tym coś, bo jakby nie było klimat mnie wkręcił.
Technicznie bardzo ładnie, nie mam nic do zarzucenia, przeciwnie wielu rzeczy mógłbym się od Ciebie nauczyć.


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - Dutcherz - 25.05.2012

nooo, taka muzyka to mi się podoba :) Wiele pracy tu włożyłeś, wyśmienicie Ci wyszło :) 10/10


RE: The Noughts & Crosses - Somebody From The Dephts (Original Mix) - DStrict - 26.05.2012

Klimatycznie bassik taki wobbowy podobuje mi sie :D Leciutko ale i pieknie brawa!