MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Some Space - Time (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Some Space - Time (Original Mix) (/temat-progressive-some-space-time-original-mix)



Some Space - Time (Original Mix) - Some Space - 30.11.2013

Witam!, utworek inspirowany stylem Alesso więc temat na pewno oklepany xD. Z produkcją muzyki jestem od stosunkowo niedawna
liczę na cenne rady co do mix'u i brzmienia, na co zwrócić uwagę w przyszłości . Zaznaczam że dopiero sie uczę i słowa krytyki mile widziane :)




RE: Some Space - Time (Original Mix) - Soulmate - 1.12.2013

Jak na pierwsze kroki nauki to jest całkiem dobrze :) Gdybyś słyszał moje pierwsze utwory, Boże ... xD

Pierwsze co się rzuca w ucho to głośny reeverb na Clap'ach. Bardzo szybko rozwinięty wstęp, dla niektórych będzie to plus dla reszty minus, dla mnie jest ok, nie lubię jak utwór rozkręca się "godzinami". Buildup średni, mógłby być lepszy, wejście dropa (brakuje tutaj Crash'a). 2:16min ten loop hatsów, który powoli jest wyciszany jest niepotrzebny, psuje tą część utworu. Końcowy Crash dziwie się ucina.

Znalazłoby się więcej błędów ale zostawię je dla innych :) Byłoby fajnie jakbyś poprawił te błędy i później wrzucił nową wersję. ;)

Podsumowują, dobry pomysł, parę rzeczy jest do poprawy ale jak pisałem wyżej, jak na pierwsze kroki to jest całkiem dobrze :)

Pozdrawiam


RE: Some Space - Time (Original Mix) - Some Space - 1.12.2013

Co do tego Clapa'a pomyślałem że fajnie będzie dac mu troche "przestrzeni" z reeverb'em ale być może jest zbyt duży :) z Crash'em na wejściu dropa to celowo go nie chciałem kłaść bo starałem się uzyskać efekt takiej ciągłości po break'u ale na pewno by nadał smaczku więcej :) może wrzucę inną wersję jak na razie Wielkie Dzięki za rady ! :)


RE: Some Space - Time (Original Mix) - NeoTag - 1.12.2013

To Ty jesteś początkującym? o_O Sam także dopiero zaczynam swoją przygodę z produkcją, ale gdyby porównać mój poziom z Twoim... to jest gigantyczna różnica klas! Na twoją korzyść oczywiście ;) Naprawdę dobry kawałek :) Mógłbym się dowiedzieć jakich wtyczek używałeś?


RE: Some Space - Time (Original Mix) - Some Space - 1.12.2013

Tak bardzo początkujący może nie chociaż dopiero od paru miesięcy więcej poświęcam czasu muzyce ale jestem kompletnym samoukiem i dużo mi brakuję do co niektórych tutaj... :) użyłem Nexusa2 i Sylenth1 myślę że to bardzo dobre wtyki pod względem jakości próbek i mają dużą gamę presetów choć jestem zwolennikiem raczej "wykręconych" własnoręcznie brzmień :) tobie też dobrze idzie :) grunt to sporo nauuuuuuuuki i kminienia xD


RE: Some Space - Time (Original Mix) - eimear - 6.12.2013

dopieścić i można spróbować wydać :)


RE: Some Space - Time (Original Mix) - Audionectic - 10.12.2013

Ten ala cowbell jakoś sie wybija.Nie leży mi.Nutka spoko jak na początkujacego.Troche słychać gdzie loop.Poćwicz perke
Pzdr