MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Spis DAWów (https://musicproducers.pl/forum-spis-dawow)
+---- Wątek: FL STUDIO FL Studio (/temat-fl-studio-fl-studio)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: FL Studio - travisspears0 - 15.09.2013

nie czytalem calego topicu, mozliwe, ze ktos juz to napisal ale prodigy robili podobno invaders must die w FLu i taka ciekawostka soulja boy zrobil crank that na demówce FLa, zgarnal mega kase, fejm itp. wiec to tylko potwierdza jak niewielką role odgrywa DAW. Ja robie w FLu lubie go jest intuicyjny ale z tymi auto clipami jest troche pod góre potem tylko scroliin' scrollin' :P


RE: FL Studio - Grisha - 15.09.2013

(15.09.2013, 12:26)travisspears0 napisał(a): nie czytalem calego topicu, mozliwe, ze ktos juz to napisal ale prodigy robili podobno invaders must die w FLu i taka ciekawostka soulja boy zrobil crank that na demówce FLa, zgarnal mega kase, fejm itp. wiec to tylko potwierdza jak niewielką role odgrywa DAW. Ja robie w FLu lubie go jest intuicyjny ale z tymi auto clipami jest troche pod góre potem tylko scroliin' scrollin' :P

Prodziże użyli Resona do produkcji Invaders must die ;)


RE: FL Studio - Endriu - 15.09.2013

Panowie, w jaki sposób kompletnie wyłączyć odsłuch majka w FL 11 ?
Mam odsłuch ze Scarletta 2i2 i to dziadostwo z latencją mi do niczego nie jest potrzebne (odsłuch z software), a chciałbym sprawdzić jak ogólnie nawija się na FL pod sklepanym bitem i czy w ogóle jest sens tworzenia nutek jako całość tj. bit + wokal w FL ;)
Próbowałem różnych rzeczy z poradników Image-Line, lecz cały czas majk słyszy otoczenie :D


RE: FL Studio - travisspears0 - 15.09.2013

(15.09.2013, 12:35)Grisha napisał(a): Prodziże użyli Resona do produkcji Invaders must die ;)

a to sorry za bzdury :/ po prostu slyszalem, ze ich pierwsza plyta byla robiona w flu a invadersi to chyba ich pierwsza plyta, no nie wiem whatever... :P


RE: FL Studio - Kael - 16.09.2013

Nie wiem czy to żart czy na serio.


RE: FL Studio - barthus - 30.09.2013

Jak to w jakimś wywiadzie powiedział Medium (raper, swoją drogą bardzo dobry i też tworzy w FL) "dźwięk jest dźwiękiem (...) to jest kwestia tego jaką masz wyobraźnię, jakie masz umiejętności, a wówczas program kompozytorski już większego nie ma znaczenia, ..."

Dodam jeszcze, że we FL Studio tworzy Camo & Krooked, którzy właśnie wydali nowy album 'Zeitgeist' (Hospital records Heart). Gorąco polecam :)


RE: FL Studio - Cloudie - 9.11.2013

FL studio jest najbardziej kreatywnym programem najmniej ogranicza wyobraźnię, z tych, które miałem okazję sprawdzić i wszystko szybko się na nim robi. Wtyczek podstawowych z programu prawie nie używam w większości są kiepskie (szczególnie te stare wtyczki). Peak Controller jest genialny. Jedyne czego można się przypieprzyć to, że program wycina częstotliwości przy renderowaniu.


RE: FL Studio - Evennumbers - 10.11.2013

@UP

? - Jakie częstotliwości FL Studio wycina przy renderowaniu....?

Masakra


RE: FL Studio - Kael - 12.11.2013

(9.11.2013, 23:05)Cloudie napisał(a): Jedyne czego można się przypieprzyć to, że program wycina częstotliwości przy renderowaniu.

<jackie>


RE: FL Studio - Arytmica - 12.11.2013

(27.02.2012, 22:05)Detox napisał(a): FL Studio pełna profeska, tylko k**wa, za mało opcji dla automatyzacji, tyle bym tam usprawnił ;)

<boring>
Za mało? A co, automatyzacja ma Ci kawę jeszcze robić?

Racja. Nie zawsze można zrobić auto. clip jednym kliknięciem,
czasami trzeba poświęcić aż do 2-3 sekund...

[Obrazek: file.html]

cheers!

mam nadzieję, że mój screen przyda się nie tylko Tobie.


RE: FL Studio - Grisha - 12.11.2013

screen ? :P


RE: FL Studio - Arytmica - 12.11.2013

dzięki Grisha, nie zauważyłem że link padł :)


RE: FL Studio - zielny - 17.11.2013

Blasterjaxx również : )


RE: FL Studio - m9p - 20.12.2013

W Fl jest wszystko co potrzeba dobrze mieć jest cos jeszcze co współgra tak dla odmiany ale w Fl-u jak dla mnie jest wszystko trzeba tylko umieć. to obsłużyć. Na początku wkurzały mnie wtyczki fl-owaskie i poznajdywałem darmowe wtyki reverby, compresory itd. i znich kozystałem zrobiłem przemiał z wielu zostawiłem tylko te które uznałem ze są dobre dlam mnie a teraz coraz częściej sięgam po te co są już w Fl-u i okazuje się że jak się trochę pokręci tymi wtykami to można coś z nimi zwojować ciekawego :)


RE: FL Studio - binkey - 14.01.2014

Martin Garrix również tworzy we Fruity Loops


RE: FL Studio - Filips90 - 14.01.2014

Zna ktos lub wie ktos jak sie skontaktowac z Martinem Garixxem?


RE: FL Studio - binkey - 14.01.2014

spróbuj przez facebooka, tam powinien być kontakt ew. wiadomość prosto przez fejsa.


RE: FL Studio - Filips90 - 14.01.2014

ale po ang mam napisac jak znajde czy jak?


RE: FL Studio - Castiel - 14.01.2014

(14.01.2014, 12:27)Filips90 napisał(a): ale po ang mam napisac jak znajde czy jak?

<seriously> Napisz po Polsku na pewno zrozumie przecież polski to język między narodowy XD

a tak na poważnie teraz temat powinien zostać zmieniony albo doczepiony do działu off top albo całkiem zamknięty bo idzie w nie w tym kierunku co trza ;)


RE: FL Studio - OProject - 14.01.2014

(14.01.2014, 12:27)Filips90 napisał(a): ale po ang mam napisac jak znajde czy jak?
Po angielsku i holendersku xd
Czy ty poważnie piszesz?