MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) (/temat-chill-out-eternal-sunset-mab-sunset-boulevard-i-luminate-remix)



Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 12.12.2013

Artist - Eternal Sunset & MAB
Title - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix)
Time - krótkie bo nie chciałem przynudzać




ps.

Nie znam się na muzyce i na tym forum, więc proszę o przeniesienie w razie w.


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Castiel - 12.12.2013

Jak na kogoś kto sie nie zna na muzyce XD to całkiem całkiem wyszedł ci ten remix :P
Przesłuchałem później oryginał ale mi nie podpasował.
Moim zdaniem Twój remix jest lepszy arańżacyjnie i bardziej podoba mi się tutaj klimat
a o aspektach technicznych nie będe pisał bo nie ma po co XD .
Jest i tak lepiej niż u większości "amatorów"którzy rejestrują się tutaj :P


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 12.12.2013

Nie ma po co tzn? :) Jest słabo? ;)


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Castiel - 12.12.2013

"nie ma po co" nie chiało mi się wyszczególniać po prostu jestem troche przeziębiony więc mogę się mylic w niektórych częściach mixu :P.ale i tak brzmi to dośc to znaczy dobrze sie słucha ;)


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 12.12.2013

No weź no podpowiedz, bo ja nie wiem do czego te wszystkie eq i inne reverby są ;/


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Burning Car - 13.12.2013

Miły kawałek. Co do aspektów technicznych brzmi fajnie więc znaczy, że nie ma co się ich czepiać, zwłaszcza, że napisałeś ,że nic nie wiesz o EQ i reverbach. Jeśli tak jest to wyszło Ci to naprawdę super. Co do aspektów technicznych to najlepiej wygospodaruj jakieś 5 do 8 godzin z życia i poczytaj bloga Igora. Ja znalazłem tam mnóstwo informacji i wszystkich tam odsyłam, nawet kilka kursów video wykupiłem. Uważam ,że warto kilkadziesiąt PLN zainwestować. Adres to: http://zakamarkiaudio.pl/


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 13.12.2013

Dzięki za radę.

ps.

Fajnie chwyciliście haczyk :)


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Arytmica - 13.12.2013

nigdy nie uwierzę w to, że zrobiła to osoba bez wiedzy technicznej.


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Almhome - 13.12.2013

Mix jest idealny moim zdaniem :F I moze ja mam poprostu za male wymagania (oby tym razem nie!) ale mi sie strasznie podoba! :P


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Herman - 13.12.2013

Ale kłamliwa parówa ;d


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 14.12.2013

Sam jesteś gópi i tylko nie parówa :D

ps.

RAPORT POSZET.


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - hipotensja - 16.12.2013

Zrobiłeś dobry remiks dobrego numeru. Pokazałeś inne oblicze tego kawałka, co cenię. Trochę beczki mnie nudzą, ale jak tam wolisz ;]
Też się nie znam na muzyce, więc w technikaliach nie słyszę nic rażącego i miło mi się słucha :)


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - Drumaholic - 16.12.2013

Dokładnie takie było założenie. Gitara miała potencjał na czilowy pływak i własnie to chciałem uwydatnić.


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - TanterStyleZ - 17.12.2013

Osobiście tworze HS I JUMP jednak twoja elektroniczna prodkucja podoba mi się ! ;)


RE: Eternal Sunset & MAB - Sunset Boulevard (I-Luminate Remix) - okrongly - 19.12.2013

Przyjemne dla ucha, nic nie gryzie.Co tu pisac...wysluchalem i sie podobalo :)