MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) (/temat-progressive-piralife-crafty-fox-feat-close-in-sounds-2)



Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - piral - 14.12.2013

Tak, wiem, wrzucam starocie, ale może ktoś nie słuchał, a lubi klasyczny progressive house z wokalem. ;)

Progressive Mix


Original Mix [2-step]


ZOOn'r Remix [dubstep]



RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Yes I Am - 15.12.2013

Ja lubię ;) słychać, że wokal nieco się spóźnia w nr1 i można by go lepiej wtopić, ale znam ten kawałek od początku więc wiem, że nie byłoby to zbyt łatwe, wręcz niemożliwe praktycznie. Ale od czego się jest producentem :D

Nawet pamiętam, że byłem jednym z tych którzy mieli download :D


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - piral - 15.12.2013

Naszła mnie ochota na reedycję tego tjuna. Kurcze, to już ma półtora roku, a w sumie nie tak dawno wydany. :D Poprawię wokal. :)


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Audionectic - 15.12.2013

Dubstep mnie rozwalił na łopatki men.Kosmos pomysły i barwy.
Pierwszy też bardzo fajny ale coś voc mi tak trochę cicho
Swietna robota


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Revnotes - 16.12.2013

Dobrze trafiłeś, zabieram się do słuchania :). Pianinko jest piękne, bardo mi się podoba. Później trochę sucho z tym dźwiękiem "kaczuchą". Wejście wokalu mogłeś wcześniej zaakcentować, a tak zaskoczyłeś mnie, wejście odebrałem jako takie niezgrabne. Za pierwszym razem wokal mi się nie podobał, ale im dłużej go słucham, zaczynam się przekonywać, coś w sobie ma, jest taki charakterystyczny. Kurcze ciekawy numer, grzechem byłoby przegapić.

W 2-stepie wokal lepiej się zsynchronizował, ale niestety takie klimaty nieszczególnie mnie wkręcają. Mimo wszystko jest dosyć ciekawie, relaksacyjnie.

ZOOn'r zaatakował tajemniczym klimatem, a dalej jest już power. Ciekawa synteza, na co dzień nie słucham za wiele dubstepu, ale niektóre kawałki potrafią zrobić na mnie mega wrażenie, ten numer również mi się podoba.


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Alex fat - 22.12.2013

O kride , ale epa , zwłaszcza dubpstepowy wal , reszta też swietna, pewnie pławisz się w luksusach po zgranieciu kasy z tej epki ;. :) Gratulejszyn


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - piral - 22.12.2013

Raptem top 40 na beatporcie w progressive house i top 60 w dubstep, co to tam za kasa. :P


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - NeoTag - 26.12.2013

To jest Progressive House jaki kocham Heart Cud, miód i orzeszki :D Klimat genialny ;) Powinieneś się za ten track taplać w hajsie ;)


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Aitra - 26.12.2013

Gdybys wiecej posiedział przy utworze nr 1 ... zrobiłbys petarde.Mało fxow przejscia miedzy taktami dosc chaotyczne ,pianino oraz super barwy owszem na plus.Dla mnie utwor nie jest dopracowany co nie oznacza ze jest zły. 2-step swietny klimat ale dobry mastering by sie przydał. Trzeci utwor najlepszy.

Pozdrawiam!


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - Faden - 30.12.2013

Jezeli jest problem z vocalem to tne w midi jej poczatkowe slowko przepuszcze przez delay z reverbem ale reverb tez trzeba dobrac otpowiedni ja mam takie w ableton 9 roznego rodzaju reverby jakies dobre echo i problem z glowy. Jest mozliwosc zeby szedl rowno trzeba go odpowiednio pociac i ustawic z malutkimi przerwami obok siebie. Od minuty 00:30 dodalbym kilka notek z jej glosu 1:30 do minuty 2:00 dodaj wiekszego kopa jakis effect moze szum z dodatkowego upliftera przefiltowany. Kawalek i vocal jest konkret ale jeszcze bym go troche przebudowal. Dorzuc cos do tych dropow niezaluj a jakiego DAW uzywasz?


RE: Piralife - Crafty Fox (feat. Close In Sounds) (+2) - piral - 31.12.2013

^ten post brzmi troche jak captain obvious, ten track powstal niemal dwa lata temu, wrzucilem, bo nie wrzucalem nigdy finalnej wersji