MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Yes I Am - Surprise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Yes I Am - Surprise (/temat-progressive-yes-i-am-surprise)



Yes I Am - Surprise - Yes I Am - 22.12.2013

Artysta: Yes I Am
Tytuł: Surprise
Gatunek: Progressive-House/Dance/Electro-House


Czas trwania: 3:47
Waga utworu: 8.7MB
Jakość i kompresja: 320kbps; *mp3


Komentarz: Utwór z contestu 3xOSC. Podstawowe wtyki Fl'a oraz 3xosc w każdym elemencie dźwiękowym. Rozważam podmianę dźwięków z 3xosc (głównie perkusji) i re-edit kawałka ;)
Póki co zapraszam do odsłuchu i pozostawienia po sobie śladu.


[zs]http://www56.zippyshare.com/v/83159975/file.html[/zs]


RE: Yes I Am - Surprise - eimear - 22.12.2013

to jest chyba Twój najsłabszy, jak nie najgorszy utwór
nie chce mi się rozpisywać bo nawet nie ma w czym
słabo wyszło i tyle : )


RE: Yes I Am - Surprise - Yes I Am - 22.12.2013

Aha, rozumiem ale fajnie byłoby wiedzieć pod jakim względem więc jeśli możesz to trochę się rozpisz


RE: Yes I Am - Surprise - Cris - 22.12.2013

pluck z główną melodią w mainie sie gryzie jak nie wiem


RE: Yes I Am - Surprise - barthus - 22.12.2013

Przykro mi to mówić ale brzmi kiczowato. Po prostu.


RE: Yes I Am - Surprise - Revnotes - 22.12.2013

Przesłuchałem już wcześniej, widziałem w Tobie silną konkurencję, ale jak widać obydwaj zostaliśmy sprowadzeni na ziemię.
Synth al'a kaczucha faktycznie zakrawa kiczem, moim zdaniem oczywiście. Miks jest tragiczny, ale sam wiem jak jest z 3xOsc.
Przede mną wypowiadali się Panowie, którzy w konkursie nie wystartowali, więc nie do końca pewnie kojarzą trudności.


RE: Yes I Am - Surprise - Alex fat - 23.12.2013

Faktcznie mix do porawy , osobuscie powiem ze mi się podobalo . :) Pozdrawiam


RE: Yes I Am - Surprise - mumu - 23.12.2013

miejscami masakrycznie brzmi, warstwy się gubią i mimo iż starałeś się jak mogłeś w zagospodarowaniu przestrzeni, wkrada się chaos

melodyjnie bardzo lubię wioskę, więc mi się szczerze podoba, choć momentami jest przesyt wciśniętych na raz motywów

aranż też o minutę można uciąć

z motywem głównym bym powalczył, jest spoko


RE: Yes I Am - Surprise - rybadarnok - 25.12.2013

Nie chce mi się wierzyć ,że Yes I Am zrobił za przeproszeniem,bosem nie jestem,wstawiałem moje utwory ok.rok temu i zostałem "jechany" przez właśnie Ciebie,chodz ludziom się podobało,ale ok,jesteś dobry więc ok ale niech ktoś mi powie co to ma być? Chyba brak weny,tak jak u mnie niestety.Pozdro ;]


RE: Yes I Am - Surprise - eimear - 28.12.2013

(22.12.2013, 13:50)Yes I Am napisał(a): Aha, rozumiem ale fajnie byłoby wiedzieć pod jakim względem więc jeśli możesz to trochę się rozpisz

pod każdym, jak jest kicz - to jest kicz
wyszedł szit.. aż się dziwię, że to Ty zrobiłeś
myślałem, że wrzuciłeś dla brechy :)


RE: Yes I Am - Surprise - Cris - 28.12.2013

(22.12.2013, 21:17)Elnanter napisał(a): Przede mną wypowiadali się Panowie, którzy w konkursie nie wystartowali, więc nie do końca pewnie kojarzą trudności.

no ja to rozumiem, że było to na konkurs 3xOSC ale skoro zdecydował się wypuścić to szerzej to mógł podmienić barwy, wtedy kawałek byłby o niebo lepszy, z resztą znam Yes I AM trochę i wiem że stać go na dobre kawałki ;)


RE: Yes I Am - Surprise - Yes I Am - 29.12.2013

Kicz kiczem ;) mi sie akurat spodobało takie do pogibania, pewnie rzecz gustu.

Mam taki zamiar, by zrobić re-edit z innymi dźwiękami, itd. co już pisałem, aczkolwiek chciałem wrzucić kawałek dodatkowo tutaj, oprócz do działu konkursowego, żeby ludzie wiedzieli, że z jednej wtyki też można zrobić wszystko.

Ale swoją drogą patrząc na niektóre komentarze, to serio... jak macie pisać bez sensu to nie piszcie lepiej wcale.


RE: Yes I Am - Surprise - Thunder Mike - 30.12.2013

Nie jest masakrycznie... :)


RE: Yes I Am - Surprise - Dj-RS - 30.12.2013

melodia plastikowa najlepiej ci wyszło od 2:32 ale za bardzo to piszczy :D