MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Piku - Pussy (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Piku - Pussy (Orginal Mix) (/temat-piku-pussy-orginal-mix)



Piku - Pussy (Orginal Mix) - piku - 25.12.2013

Piku - Pussy (Orginal Mix)





RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Frashby - 25.12.2013

Te Duchowe synthy ładnie powykręcane :) podobają mi się. Całość brzmi ładnie i poprawnie, ale mam 3 zastrzerzenia:
1: Do pierwszego dropu brakuje konkretnego przejścia
2: Lead ma za mało dołu
3: Do basu w dropach mógłbyś dołożyć ociupinkę Distortu lub EQ pokombinować żeby bardziej charczało :) Ale to twoja decyzja akurat, po prostu na moje ucho tak było by lepiej.
Powodzenia :)


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Thunder Mike - 30.12.2013

Ładnie :)


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Dj-RS - 30.12.2013

Jak dla mnie średnio, od 1:27 min fajne melo :)


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Wizzardius - 30.12.2013

Np od pierwszej minuty - jak jest perka ułożona i co tam gra w perce? Bo chce coś takiego osiągnąć ;D?


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - mumu - 2.01.2014

nie ukrywam, że przyciągnął mnie tytuł, jest mało odkrywczy, były już tysiące cipek, chciałem Cię ogólnie pojechać, myślałem, że będzie bieda ;P

a tu, o dziwo - nie ma dramatu.

perka fajnie chodzi, podoba mi się bass
melodie (te jadące ze stopą) słabe


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Cris - 2.01.2014

melodia inspirowana Westbamowską Aghartą, wokale pozakoszane z innych kawałków, main w ogóle mnie nie przyciągnął, ta melodia na tym syncie jest taka sobie a i sama barwa jest strasznie sztywna , melodia w breaku jest fajna aż nie pasuje do tego kiczowego kawałka


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - piku - 2.01.2014

(2.01.2014, 14:27)Cris napisał(a): melodia inspirowana Westbamowską Aghartą, wokale pozakoszane z innych kawałków, main w ogóle mnie nie przyciągnął, ta melodia na tym syncie jest taka sobie a i sama barwa jest strasznie sztywna , melodia w breaku jest fajna aż nie pasuje do tego kiczowego kawałka

Możesz mi zarzucić wszystko ale nie to, że się kimś lub czymś inspirowałem. Wokal pussy to wiadomo, drugi wokal z darmowej paczki od Discovery, więc nie rozumiem o co masz pretensje. Szanuję to, że może Ci się kawałek nie podobać, ale wydaję mi się, że słowo kicz jest tutaj zbyt mocne :)


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Revnotes - 11.01.2014

Ostatnio słyszałem coś od Ciebie i było dużo gorzej, trzymam więc kciuki za dalsze postępy. Dutchowe piszczały są zupełnie pozbawione życia, przydałoby się w nich nieco ruchu, takie wybacz - smętne. W break down pojawia się ładna barwa, tylko kompozycyjnie nie pasuje mi do takich dropów. Zamykam oczy i przenoszę się do Indii, ale mimo wszystko numer jest dosyć płytki i prosty, co mnie nie pociąga.


RE: Piku - Pussy (Orginal Mix) - Wizzardius - 11.01.2014

(2.01.2014, 15:58)piku napisał(a): Wokal pussy to wiadomo, drugi wokal z darmowej paczki od Discovery

Szukam takiej paczki i chyba coś nie tak, bo nie moge znaleść. Jakieś namiary?