MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Aitra - Interior (Original Mix) +1 (/temat-house-aitra-interior-original-mix-1)



Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Aitra - 26.12.2013

Witam Was ;)
Dawno nic u mnie nie powstawalo "szybszego" powyzej 120 BPM xD
Pierwszy utwor połaczenie paru wytyczonych styli w muzyce.Osobiscie chce aby kazda moja produkcja byla inna od poprzedniej.Wiadomo raz wyjdzie a raz nie.
Drugi utwor typowy deep house . Także to takie moje dwa zblizajace sie wydania xd

Pozdrawiam cieplutko ;)






RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Szozu - 26.12.2013

Pierwszy wał fajnie się zaczyna dość tajemniczo ale dalej nie moja bajka,ale motyw w środku fajny.
Drugi przyzwoity depiacz,przyzwoity,dużo się tam dzieje ,ciekawy.


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Matthew Vertino - 26.12.2013

Druga produkcja całkiem spoko. Podoba mi się perka, dobry groove. Typowym deep housem bym tego nie nazwał, raczej coś a'la funky house. Tak czy inaczej piwko się należy za nuciwo :)


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Audionysos - 26.12.2013

Nie wiem co ty sobie myślałeś w tym pierwszym kawałku - dawno nie słyszałem tak zmiażdżonego miksu - jednym słowem padaka. Drugi brzmi całkiem przyjemnie, dla mnie mógłby jednak trwać ok. 3 min
Pozdrawiam :)


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Faden - 30.12.2013

Nr 1 dla mnie to bardziej podchodzi pod ambient niz pod house bo beat jest ambientowy i melodia glowna.Fakt wymieszane nieco z deepem jak dla mnie ok ale ze zmiazdzony i padaka to nieprawda wg mnie powinienes dodac jakis clap albo snare do beatu. Vocal mi sie bardzo podoba. Widac ze eksperymentowales...


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Invisib - 31.12.2013

2 kawałek swietny klimat. perfect ! niczym cafe del mar. pierwszy utwor jest inny, nigdy nie slyszalem czegos takiego za to pluus , oczywiscie mix jest czysty, wysoki poziom.pozdro


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Alex fat - 6.01.2014

Nawet nawet :D :D


RE: Aitra - Interior (Original Mix) +1 - Revnotes - 9.01.2014

Jedyneczka bardzo chrupka, ciepłe dźwięki, ale strasznie nostalgiczna, ciężko mi się w tym wszystkim połapać, chyba za dużo motywów jednocześnie. Dobrze, że wszedł ten sab, trochę odsapnąłem i przygotuję się na szalony drop. Nic się nie pomyliłem, choć myślałem, że znów zaskoczysz mnogością motywów. Podoba mi się. Nie można Ci zarzucić, że w Twoich utworach niewiele się dzieje, mam problem, żeby porównać Cię z kimkolwiek, po prosty to dla mnie nowość.

Dwójka już mnie tak nie zaskakuje, ale można usłyszeć, że wiesz co robisz. Podoba mi się bassline, wydaje się taki strasznie żywy. Po breaku zaskoczyłeś, powoli ale ciekawie się ten numer rozkręca. Podoba mi się zmiana głównego instrumentu w każdym kolejnym większym "loopie".