MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Trusted - Lightness - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Trusted - Lightness (/temat-hardstyle-trusted-lightness)



Trusted - Lightness - Trusted - 3.01.2014

Tym razem bez wokalu, niech utwór mówi sam za siebie. ;)




RE: Trusted - Lightness - OProject - 3.01.2014

Fajna melodia, taka nostalgiczna, podoba mi się...dawaj robię remixa jeżeli użyczysz oczywiście midasa ;)
Ja bym widział tu więcej urozmaiceń, no wokal mógłby być chociaż i bez niego jest dobrze :)
Oczywiście jest to skrócona wersja? bo intro i outro powinno się znaleźć.
Wydaję mi się że dłuższy brejk i dłuższy build lepiej by tu pasował.
Mało perkusji też, i jest mało wyraźna :(
Również technicznie dobrze, tylko nie wiem czy nie za dużo ok. 600-800 Hz na kicku? :)
Ogólnie bardzo dobrze, za nustylem jakoś nie przepadam ale ten kawałek mi się podoba ma fajny klimat i może kojarzy mi się ze starymi utworami <hmm>
P.s Jak dasz mi zrobić remiksa to się będę cieszył, chociaż nie obiecuje nic bo u mnie różnie z tym bywa xd


RE: Trusted - Lightness - Trusted - 3.01.2014

(3.01.2014, 11:14)OldscoolProject napisał(a): Fajna melodia, taka nostalgiczna, podoba mi się...dawaj robię remixa jeżeli użyczysz oczywiście midasa ;)
Ciesze się, że ktoś w ogóle chce to remiksować :D
Masz tu wszystko co może ci się przydać :

http://www.mediafire.com/download/xey2xg4k3ixnlkv/Trusted+-+Lightness+%28Midi%29.rar
(3.01.2014, 11:14)OldscoolProject napisał(a): Oczywiście jest to skrócona wersja? bo intro i outro powinno się znaleźć.
Co prawda dało by się to jeszcze trochę przedłużyć z obu stron...
Ale wątpię, że będzie mi się jeszcze chciało ;)

Dzięki za opinie, oczywiście plusik ^^


RE: Trusted - Lightness - FrozerZ - 3.01.2014

No co tu dużo mówić kawałek ma swój pałer niestety coś go troche mało czuje ale dobrze oceniac innych a samamemu nie być idealnym haha. Melo wydaje mi się troche mało rozbudowane ale coś w sobie ma ^^. wydaje mi się że troszke mało Fxów albo czasu przyłożyłeś doo tego tracka, kawałeczek na plusik mimo wszytsko i pozdrówka ;*


RE: Trusted - Lightness - Adamzzz - 3.01.2014

Łał! Super melo, podpasiło mi ^^ Kick wykręcony poprawnie, no może trochę więcej dołu, bo cuś mi trochę go tu brakuje.
Kompozycyjnie mam jedno zastrzeżenie, a właściwie radę, używaj więcej fillów albo fx kicków (albo obu naraz xD). To najlepsze łamacze monotonii w hardstylu. Obecnie w Twoim utworze w miejscach gdzie masz intro i klajmaks jest schemat :

kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick kick .. you get the idea. ;P

Spróbuj przykładowo tak :

kick kick kick kick kick kick FXKICK kick kick JEB kick kick BDRIĄG kick MIAU kickkick kick DŹWIĘK kick kick KICZOWATY-WOKAL kick KICK-PUSZCZONY-OD-TYŁU kick xD xD

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ;P Oczywiście nie można też przesadzać. W końcowym produkcie musi być jednak więcej kicku niż tych efektów, ale co ja tam mówię jak robić muzykę. Może następny kawałek będzie pierwszym w historii utworem hardstylowym bez kicku i reverse bejsu lolz
pozdro!!


RE: Trusted - Lightness - Trusted - 3.01.2014

(3.01.2014, 16:05)FrozerZ napisał(a): No co tu dużo mówić kawałek ma swój pałer niestety coś go troche mało czuje ale dobrze oceniac innych a samamemu nie być idealnym haha. Melo wydaje mi się troche mało rozbudowane ale coś w sobie ma ^^. wydaje mi się że troszke mało Fxów albo czasu przyłożyłeś doo tego tracka, kawałeczek na plusik mimo wszytsko i pozdrówka ;*
Dzięki :D
Fakt, że mogłem jeszcze trochę nad tym trackiem posiedzieć.

(3.01.2014, 16:53)Adamzzz napisał(a): Spróbuj przykładowo tak :

kick kick kick kick kick kick FXKICK kick kick j*b kick kick BDRIĄG kick MIAU kickkick kick DŹWIĘK kick kick KICZOWATY-WOKAL kick KICK-PUSZCZONY-OD-TYŁU kick xD xD
Bardzo dobrze to wytłumaczyłeś xD :D (MIAU - co to?:P)
Jakoś mam problem z Fxkick'ami muszę nad nimi tym trochę poćwiczyć.
Dzięki za pochwałę melodii ^^
Czekam na twój kolejny utwór i dziękuje za opinie ;)


RE: Trusted - Lightness - FrozerZ - 3.01.2014

Adamzzz nagraj tutka masz plusika za to "miał" hahahah :D


RE: Trusted - Lightness - Head - 3.01.2014

Melo bajera :D chyba sb edita zrobię ;P pracuj nad linią kicka :)
Plusik ;)
pzdr


RE: Trusted - Lightness - SpeedCorist - 6.01.2014

Intro jest bardzo dobre, doskonale daję do zrozumienia co za chwilę będzie się działo, kick fajny, melodia również, lead wydaję mi się dziwny, trochę jakby z muzyki electro house, to tyle z mojej strony. :)


RE: Trusted - Lightness - Top Hardstyle FP - 6.01.2014

Fajna! Vocal'u nie pasowałby tu a melodia spełnia swoje zadanie i ląduje na naszej tablicy fan page, jeśli nie masz nic przeciwko :)