MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA KungFuu & Lenzy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA KungFuu & Lenzy (/temat-electronica-kungfuu-lenzy)



KungFuu & Lenzy - KungFuu - 7.01.2014

Panowie i Panie cos nowego przemycam, troche w innym stylu niż dotychczas :) Pozdrawiam i zapraszam do oceny :) Miłej wiony :)



RE: KungFuu & Lenzy - SpeedCorist - 7.01.2014

Dziwny ten męski wokal, zupełnie jakby był śpiewany na siłę :P
Ogólnie nutka przyjemna :)


RE: KungFuu & Lenzy - KungFuu - 7.01.2014

Brak prefiksu po raz 3. Warn +80, proszę o mniej cyniczne podejście, a wszystkim będzie przyjemniej wyszukiwać tematy w uporządkowanym dziale. ? Cynizm ? heheh jaki cynizm ? jakie ostrzezenie ? Zrobcie bardziej przyjazne srodowisko, ja np nie jestem specem od komputerow, poza tym tu sie trudno ogarnia, po co te wszytkie utrudnienia ? wrzucam linka jest jak jest moderator to niech poprawia :) to wasza broszka :) no nie ? Poziom ostrzezen 80% Czyli jak dojde do 100 to wybuchnie ? Panowie ? Proszeee Was :)


RE: KungFuu & Lenzy - hipotensja - 8.01.2014

Odkładając na bok dyskusję na temat słuszności warnów w nieprzyjaznym środowisku forum przyznaję, że numer mi się podoba.
Dobrze dobrane brzmienia lekko wchodzą, wokal pasuje idealnie, głębia i chłodny klimat wciągają jak sedes podciśnieniowy :)
Fajnie gdybyś nieco rozwinął jeszcze ten numer i dodał jakieś smaczki.


RE: KungFuu & Lenzy - Amomus - 9.01.2014

Ehm, ale dodawanie prefiksu to rzecz iście banalna przecież..;) Jak tworzysz wątek to tuż obok rubryki z nazwą wątku masz takie okienko z napisem "brak prefiksu". Wystarczy że klikniesz i wybierzesz jakiś. (nie trzeba być po wyższej szkole informatyki żeby to ogarnąć) ;) :)

Dobra, ale do rzeczy - kawałek całkiem niezły, odrobinę nieziemski i hypnotyczny wręcz. Wchodzi łatwo i miło. Najs!


RE: KungFuu & Lenzy - KungFuu - 12.01.2014

Dobra, sorry, jestem newrus bo rzucam fajki :) nie moge miec w dupie tego prefixu ? Sorry Hipotensja :) nastepnym razem sie przyloze. za opienie dzieki :) nie dokladalem smyczkow bo tak miało byc :)


RE: KungFuu & Lenzy - L.G. - 15.01.2014

Bardzo fajnie dobrane dźwięki. Gratuluję i pozdrawiam.


RE: KungFuu & Lenzy - FL FAN - 30.01.2014

Mnie utwór przypomniał nagranie "Cleam" autorstwa Mister Lies z albumu "Hidden Neighbors" o którym nawet kiedyś napisałem krótką recenzję. Może zaciekawi Cię podobna twórczość więc zostawiem Ci link do tematu z recenzją, tam jest więcej info, video, link do nagrań na bandcamp.

Naprawde posłuchaj zauważysz spore podobieństwo, a że ja lubię takie klimaty to jak najbardziej też przypadło mi do gustu Twoje nagranie. Nawet partie wokalne w podobny sposób spreparowane (obniżony ton). Takie psychodeliczno-melancholijne klimaty mają co ciekawe ambiwalentne działanie na słuchacza, ale to moja prywatna opinia.

Pozdrawiam !