MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Izotope Ozone - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+--- Wątek: Izotope Ozone (/temat-izotope-ozone)



Izotope Ozone - fymiatouch - 12.03.2012

Wrzucam tutaj wyniki tego co sam kiedyś wyszukałem na youtube. Według mnie bardzo przydatne, fakt, że po ang ale gość operuje prostym językiem.


http://www.youtube.com/results?search_query=izotope+ozone+4+mastering+pl&oq=Izotope+&aq=1&aqi=g10&aql=&gs_sm=3&gs_upl=6837l7869l0l9032l8l8l0l1l1l0l105l523l6.1l7l0

aha, i są to tutoriale do 4. Jeśli ktoś ma 5 to też coś znajdzie :)
pozdro!


RE: Izotope Ozone - piral - 13.03.2012

Izotope Ozone to świetny kombajn do masteringu. Polecam!


RE: Izotope Ozone - Shizzlematic - 16.03.2012

I nie waży za dużo ;)
Cisnąłem na tym sporo czasu, ale ostatecznie i tak waves wygrywa wg mnie ;)


RE: Izotope Ozone - Bootyshine - 30.03.2012

Ja wam polecam pakiet Waves Mercury (sam taki posiadam), jest tam wszystko co pobrzebne to mixu i masteringu ^^


RE: Izotope Ozone - Antrack - 31.03.2012

Ja uzywam ozona 4.. Naprawde polecam wszystkie narzędzia potrzebne do masteringu ładnie i prosto poukładane :) Jak ktoś umie zrobic clean wava z czystym mixem i zna się na masteringu można bajki pisać na ozonie :) (ale jak to mówią z gówna bata nie ukręcisz) :D

(30.03.2012, 1:14)Bootyshine napisał(a): Ja wam polecam pakiet Waves Mercury (sam taki posiadam), jest tam wszystko co pobrzebne to mixu i masteringu ^^

Mixu nie robi się limiterami -.^...


RE: Izotope Ozone - Cielak - 8.04.2012

w Ozone najbardziej podoba mi się masteringovy reverb, bo potrafi naprawdę fajnie skleić ze sobą miks. jednak aktualnie używam Brainworx bx Digital, zwykłego eq oraz multiband compressor z Sonara i jeśli potrzeba to Black Dragon z pakietu Modern Plugins, a na końcu łańcucha GClip (wolę clippować niż limitować)


RE: Izotope Ozone - Warrior - 10.04.2012

Sam używam Izotope Ozone i muszę stwierdzić że ma spore możliwości,kolego mi go polecił i tak zostało do dziś..A wavesa niestety nie miałem tej przyjemności skorzystać :)


RE: Izotope Ozone - The Timbrer - 15.04.2012

no ale tych pluginów od Waves'a masz w pytę i jeszcze trochę a Izotope Ozone jest jeden duża zaleta ;)


RE: Izotope Ozone - pika - 18.04.2012

tutoriale o masteringu od Dubspota sa przekozackie :) polecam ich cały kanał :)


RE: Izotope Ozone - Ben Schotte - 19.04.2012

Do masteringu tylko używam Ozona 5 i powiem wam że czyni cuda...oczywiście jeśli się zna człek i wie co do czego i jak :)


RE: Izotope Ozone - ill beats - 8.12.2017

Masteringu dopiero się uczę. Na początek zakupiłem sobie Ozon 7. Zacząłem od używania fabrycznych paternów i efekty mnie zadowalają. Ktoś jeszcze mi polecił wzbogacenie arsenału o RX. Jak mnie będzie stać to sprawdze go też.


RE: Izotope Ozone - TEx - 13.04.2019

RX równiez jest świetnym narzędziem, z tym, że jak dla mnie jest dużo trudniejszy w obsłudze niż ozone 8.


RE: Izotope Ozone - IzydorBer - 11.07.2019

ozone to glowne narzedzie, ktore wykorzystuje do masteringu, bywa roznie ale daje zadowalajace efekty.
Czasem lepsze a czasem gorsze. :)


RE: Izotope Ozone - Maciek - 11.07.2019

ja również dopiszę się do listy tych co zachwalają Ozone - mam sporo pluginów - od Wavesa, Slate'a itd ale Ozone, mam wrażenie, radzi sobie znacznie lepiej na gotowym miksie - pewnie to kwestia wprawy, ale gdyby było inaczej, to inżynierowie masteringu by nie istnieli


RE: Izotope Ozone - Sajtrus - 11.07.2019

Pytanie, czy aby czasem nie z krakowanie? bo RX to 4,5 koła. Ale mnie tu nie było


RE: Izotope Ozone - Recoil83 - 11.07.2019

RX jest do postprodukcji, można było kupić wersję RX 6 za bardzo niską cenę a za darmo dali upgrade do wersji 7.


RE: Izotope Ozone - Sajtrus - 12.07.2019

Spoko. Potwierdzam, że Ozone to kombajn. Super sprawa.


RE: Izotope Ozone - IzydorBer - 5.09.2019

Ozone pozwolil mi zrobic kolejny krok w jakosci muzyki, to na prawde godny polecenia produkt!