MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECH Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECH Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) (/temat-tech-nathan-bale-meth-orginal-mix)



Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - krzbin1 - 13.03.2012

Czesc xD
To moj pierwszy utwor, ktory zamieszczan na tym forum.
Prosze o opinie i komentarze.



PS: Wiem, ze master kiepski;/ nie moge ogarnac kompresora i chyba przestane go w ogole uzywac <lol2>
albo ktos mnie nauczy :D

Pozdrawiam!!!

Zapoznaj się z regulaminem tego działu. Menu z prefixami jest po to aby samemu ich nie pisać.

Sowa



RE: [Tech Trance] Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - piral - 13.03.2012

All you need: kompresja. Bez niej brzmi jak brzmi, czyli nie najlepiej. Nie jest też najgorzej.
Popracuj. ;)


RE: [Tech Trance] Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - krzbin1 - 13.03.2012

mam swiadomosc tego, ze kompresja jest waznym elementem, ale po prostu nie potrafie tego ogarnac, zeby np. mi kick nie slabl na dropie, a czesto tak mam;/

da ktos kilka podpowiedzi jak uzywac w miare dobrze kompresorka?
bede bardzo wdzieczny xD


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - fymiatouch - 14.03.2012

Jedyne co mi się podoba to ten drop w 3:49. Tylko stopa mogłaby być miękka i ten lead mógłby mieć więcej niskich :D bo ma pieprznięcie ogólnie i potencjał jest


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - krzbin1 - 15.03.2012

projekt jest takze w wolnym czasie zrobi sie wersje '2nd play' xD dzieki za odpowiedzi


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - DziabDziab - 16.03.2012

Ładnie hahjety sobie biegają. Jednak jak na mój odsłuch to stopa (na początku) dla mnie za mocna, ale to mój odsłuch, a on kłamie. Trochę się chyba nakombinowałeś nad tymi dźwiękami za co duży plus. Niema tu takiego wkręcającego pierdyknięcia, ale dalej bardzo fajnie perkusja pracuje i współgra z cała resztą. Jedyny minus: nie ma tu żadnego motywu co by zostawał w pamięci. I właśnie nad jakąś charakterystyką swoich produkcji popracuj.

3,5/5


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - Alex fat - 17.03.2012

Widzsz ze stopa ci slabnie to wydaje mi sie ze jest to sprawa czestoliwosci , ze byc moze na siebie nachodza .
Do tego sluzy analizer widma ktory naklaasz na master czyli sume i tam widzsz co ci gdzie gra na jakich czestoliwosciach i wtedy mozna sobie lotwo korektorem ustawic sciezki zeby ci nienachodzil na siebie co moze byc przyczyna wlasnie slabniecia stopy na dropie . Pomietaj najwazniejszy jest mix , jak to ogarniesz to to juz bedzie bdb , kopresje zostaw sobie na puzniej , bo to niejest najwaznieszy element . Jak mix bedzie kiepski to ci w nim kopresja niepomoze . :) Astope ja zawsze zmiekczam korektorem nakladam na stope i wycinam albo podbijam w zaleznosci jaka stope chcem miec . Jesli chodzi o utwor to wiadomo musisz pracowac wytrwale a napewno w przyszlosic bedziesz zbieral owoce tej pracy . :) Pozdrawiam


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - krzbin1 - 17.03.2012

dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi:) pozdrawiam serdecznie<dj2>


RE: Nathan Bale - Meth (Orginal Mix) - das2sin - 27.03.2012

Pomysły fajne:) ale mix jednak cos tam szwankuje:) cos bedzie z Ciebie jak podszkolisz mix:)