MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) (/temat-dubstep-black-sun-empire-x-noisia-hideous-rdzk-remix)



Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - RDZK - 21.01.2014

Dawno nic sie w moim 'studio' (xd) konkretnego nie działo, wiec postanowilem to zmienic. remixik numerku bse i noisia 'hideous' w dubcepie. narazie krotki minutowy clip, ale jak dokoncze, bedzie calosc, zapewne free dl. liczne na konstruktywny krytycyzm panowie. Dziekoweczka, mam nadzieje, ze sie spodoba :D




RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - BEBE - 21.01.2014

ogólnie to może być jak na demko
attack na kicku musisz poprawić, snare mocniejszy
szczerze powiem, że trudny do zremixowania numer sobie wybrałeś :D
no i czekam na fulla :)


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - Herman - 22.01.2014

dzwięki niszczom musk xd trudno cokolwiek mi powiedzieć bo słucham na laptopie... rzuca się w uszy brak góry stopy i monotania, poza tym to chyba git.


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - Arytmica - 22.01.2014

(22.01.2014, 6:11)Herman napisał(a): rzuca się w uszy brak góry stopy i monotania, poza tym to chyba git.

Fakt, nie jest źle, ale mogło by być znacznie ciekawiej, jakbyś dorobił bardziej oryginalne zakończenia pętli.

Poza tym całkiem pozytywnie :)

cheers!


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - RDZK - 22.01.2014

Cytat:mogło by być znacznie ciekawiej, jakbyś dorobił bardziej oryginalne zakończenia pętli.

wlasnie bede musial nad tym popracowac, bo tez nad tym myslalem. dziekoweczka.


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - RDZK - 22.01.2014

(22.01.2014, 6:11)Herman napisał(a): dzwięki niszczom musk xd trudno cokolwiek mi powiedzieć bo słucham na laptopie... rzuca się w uszy brak góry stopy i monotania, poza tym to chyba git.

dolayeruje cus jeszcze chyba :D


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - CametrixDubstep - 25.01.2014

wolałbym stopę na raz i werbel na trzy bez zbędnego kombinowania :)


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - RDZK - 26.01.2014

(25.01.2014, 22:28)CametrixDubstep napisał(a): wolałbym stopę na raz i werbel na trzy bez zbędnego kombinowania :)

kwestia gustu, nie ma co dyskutowac ;P


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) [clip] - Intransitive - 29.01.2014

Dobre, ostre dźwięki. Jest moc:) Pozdro


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - GWF - 1.02.2014

Świetne techniczne brzmienie, dobra scena, mam tylko nieraz wrażenie, że niektóre dźwięki nachodzą na siebie..ale to może być wina moich Senków... niemniej ! Propsy, dużo roboty pewnie z tym było . Podoba mi się i czekam na całość !


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - FearSyndrome - 22.04.2014

chyba najlepszy track jaki tu trafil od dluzszego czasu imo


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - Squirrel wax - 22.04.2014

^ Kolega mówi prawdę.

Bardzo ładna piosenka.


RE: Black Sun Empire x Noisia - Hideous (RDZK REMIX) - RDZK - 26.04.2014

Dzieki panowie :]