MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Adamzzz - Bassta - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Adamzzz - Bassta (/temat-hardstyle-adamzzz-bassta)



Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 23.01.2014


Nju trak for ju gajz! :) Przepraszam że ostatnio nie jestem aktywny na forum ale mam problemy z produkcją i sobą samym. Coraz ciężej mi ze znajdowaniem inspiracji i coraz trudniej mi się pogodzić kiedy dźwięk nad którym pracuję bite kilka godzin brzmi w efekcie końcowym jak kupa. Tyle zmarnowanego czasu !! Powiem Wam szczerze ( i nie bierzcie sobie tego do siebie !! lol ) że jak tak dalej ma wyglądać ta moja przygoda z 'producingiem' to ja to chromole. Za mało wiedzy, za dużo frustracji i przede wszystkiem za mało czasu.
Wszystkiego dobrego i trzymajcie sie ciepło.
<v>

[EDIT] Sorry ale musiałem zastąpić plik na soundcloudzie lekko podtjuningowaną wersją. Kilka rzeczy naprawdę zaczynało mnie irytować. Poprawiłem jedynie atak reversu i próbowałem też podziałać z kickiem. Co do drugiego wciąż nie jestem pewny ale już zostawiam jak jest... Reszta zostałą kompletnie nie ruszona. :)


RE: Adamzzz - Bassta - OProject - 23.01.2014

Hehe odpaliłem twój kawałek i zapomniałem, grzebie coś tam w necie... tak słucham i wydawało mi że odpaliłem jakiś kawałek Zatoxa czy innego jakiegoś na Yt/Fb Hahaha xd
Tylko coś krótko 4:40?
No i ten skrecz... nie jest zły ale możesz z niego więcej wycisnąć xd
Powiem ci szczerze ze dobrze to brzmi, technicznie też ok ;)
Chyba ci się tylko wydaje że to brzmi kiepsko, też czasem tak mam raz słucham swojego szitu i myślę zajebiste słucham innego razu ale to beznadziejne, słucham kiedy indziej i znów myślę dobre to xd


RE: Adamzzz - Bassta - Head - 23.01.2014

?? Chwilowy brak inspiracji, przejdzie ci ;P
(23.01.2014, 17:08)Adamzzz napisał(a): Za mało wiedzy, za dużo frustracji i przede wszystkiem za mało czasu.
Wszystkiego dobrego i trzymajcie sie ciepło.
No tą nutką udowadniasz, że czas który poświęciłeś na FLa nie został zmarnowany. Zaprezentowałeś bardzo wysoki poziom!
Klimat jak nu z 2009 tylko w lepszej odsłonie :D
Ściszyłbym delikatnie dźwięki w intro, bo ten cudowny kick zagłuszają :)
I wzmocnij tok kicka w climaxie, lekkie distro i daj go głośniej, aby było jebnięcie ;)
In/out spełnia swoje zadanie, dobre melo, do miksu nie mam zastrzeżeń.

Pogratulować ! Mam nadzieję, że i ja niedługo będę takie kręcić :D
Pzdr i czekam niecierpliwie na kolejne.


RE: Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 23.01.2014

Dzięki za rady. Info odnośnie kicka i skrecza zanotowane.
Nie życzę nawet najgorszemu wrogowi przechodzenia przez załamke jak moja. Chyba najwyższy czas dać sobie więcej luzu ( no może nie konkretnie teraz tylko po maturach lolol ) ale tak btw nagle sobie przypomniałem dlaczego tyle czasu już w tym rzeźbię xD Dla tego uczucia kiedy możesz w końcu pokazać innym swoją muzykę. Nie dla podbicia sobie ego czy zwykłego szpanu ale dla tej możliwości przekazu swoich uczuć przez muzykę. trochę to skomplikowane ale jestem pewien że wiecie o co mi cho.
POZDRO


RE: Adamzzz - Bassta - Head - 23.01.2014

Dokładnie tak. Muzyka powinna wyrażać wnętrze artysty, dawać przyjemność i przede wszystkim satysfakcję z wykonanej pracy. A najlepszą nagradą jest to, kiedy twoja muzyka podoba się innym. I to w głownej mierze powinno być celem każdego producenta, a nie "kasa, dupy i samochody" - by Showtek.


RE: Adamzzz - Bassta - Trusted - 23.01.2014

0:13, 0:57, 4:23 Skąd ja znam te haty? :D
Też ich czasem używam ;)

Beat, bardzo energiczny chwilę słuchając można
naprawdę odnieść wrażenie profesjonalnego tracka ^^
1:20 Tutaj bardzo tłusto szacun.

Wokal świetny, pasuje do klimatu
2:20 Jak pierwszy raz słuchałem spodziewałem się tutaj anticlimax'a.
Melodia ma mocny motywujący charakter, mi się podoba.
Lead także bardzo dobrze sobie radzi.

W kwestii kick'a nie będę się specjalnie wypowiadał, bo sam nie jestem ekpertem ;)
Powiem tylko tyle, że ja bym poeksperymentował z punch'em aby był nieco bardziej wyrazisty.

Ogółem osobiście mi traczek przypadł do gustu :)
Ilekolwiek czasu poświęciłeś to na pewno nie był to czas stracony, dobra robota.
Powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Adamzzz - Bassta - BEBE - 23.01.2014

nie no elegancka robota jak dla mnie :D
numer przypomina mi trochę TEN numer ale taki jakby w Twoim remixie
no niestety kick na mainie nie brzmi najlepiej, poobczajaj sobie tutki na yt a na pewno dużo sie na nich nauczysz
pracuj dalej <piwo>


RE: Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 23.01.2014

(23.01.2014, 22:21)BEBE napisał(a): numer przypomina mi trochę TEN numer ale taki jakby w Twoim remixie

Haha wygląda na to że użyłem tej samej accapeli co Tweekaz. Muszę przyznać że mimo iż tym razem ich kawałek nie przypadł mi do gustu to mix jest czysty jak łza (duhhh jak zawsze). Jeszcze wiele nauki do nadrobienia. Dzięki wielkie za lynk. :)

Do Trusted. HIHAT004? :D
Mój ulubiony.


RE: Adamzzz - Bassta - TanterStyleZ - 4.02.2014

Hardstyle ma swoją finezję... ;)
Ten utworek wchodzi jak dla mnie w nu style 2009 co bardzo mnie cieszy....bardzo lubie mixy z tego czasu znanych artystów których myśle zna każdy Hsowiec ;)
Track dynamiczny dzieję się dużo w dobrych odpowiednich odstępach czasowych (w sensie utworu jako całośći) ... ;)
Także oby tak dalej ;)


RE: Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 5.02.2014

(4.02.2014, 20:44)deejayramzes napisał(a): Hardstyle ma swoją finezję... ;)
Ten utworek wchodzi jak dla mnie w nu style 2009 co bardzo mnie cieszy....bardzo lubie mixy z tego czasu znanych artystów których myśle zna każdy Hsowiec ;)
Track dynamiczny dzieję się dużo w dobrych odpowiednich odstępach czasowych (w sensie utworu jako całośći) ... ;)
Także oby tak dalej ;)

Dzięki bardzo. :)


RE: Adamzzz - Bassta - DeltaWave - 5.02.2014

Dzięki za taki kawałek z 08/09 ! :). Intro, naprawde dobra robota ! :) . Mainpart jest dużo cichszy od intra . Wokal bardzo pasuje ;) . Lead na main mógłby być jeszcze dopieszczony czymś :) . Reeverb lub Delay. Żeby trochę się ciągnął jeszcze bardziej. Ogólnie kick na mainie nie jest zły, taki staroświecki :D (jak cała produkcja) .
Wszystko na + :) . Brawo ! :P


RE: Adamzzz - Bassta - Andr3w - 6.02.2014

dziwne ale fajne :D


RE: Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 6.02.2014

DeltaWave dzięki wielkie i ciesze sie że podpasowało. :) Lead był już poddawany tylu zabiegom że nie chciałem nic dodawać. Już i tak są tam ze 3 reverb'y i dwa delay'e xD
(6.02.2014, 0:17)Andr3w napisał(a): dziwne ale fajne :D

Ciesze sie że uważasz kawałek za 'fajny' ale mógłbyś się jednak postarać o trochę więcej informacji. Szczególnie odnośnie słowa 'dziwne'. xd Wszelkie rady i opinie bardzo mi pomagają a 'dziwne ale fajne' niewiele mi mówi. Praktycznie nic :P
pozdrawiam :)


RE: Adamzzz - Bassta - The Timbrer - 17.03.2014

Ani reverse bass ani kick nie mają mocy. Kompletnie choć reverse gra trochę lepiej. Dźwięki stosunkowo proste do tego mix jest słaby nie jest najgorzej ale jest dość brudno i dźwięki są mało wyraźne. Lead jest cienki jak zapałka. Sporo do poprawy w technice i kicku i tyle co mogę się wypowiedzieć. I apropo 3 reverbów to głupotę robisz wielką. ilość revberbów pogarsza mix bo robi go bardziej "dull". Leada pogrubia się wieloma technkami już na poziomie samej syntezy (detune, fast pitch LFO, panowanie oscylatorów), a także poprzez szeroko pojęty layering (od layerowania Leada w całości po layerowanie jedynie wysokich czy średnich). Reverb jest tylko subtelnym podkreśleniem a nie głównym sprawcą "grubości"


RE: Adamzzz - Bassta - Adamzzz - 17.03.2014

(17.03.2014, 16:48)The Timbrer napisał(a): Ani reverse bass ani kick nie mają mocy. Kompletnie choć reverse gra trochę lepiej. Dźwięki stosunkowo proste do tego mix jest słaby nie jest najgorzej ale jest dość brudno i dźwięki są mało wyraźne. Lead jest cienki jak zapałka. Sporo do poprawy w technice i kicku i tyle co mogę się wypowiedzieć. I apropo 3 reverbów to głupotę robisz wielką. ilość revberbów pogarsza mix bo robi go bardziej "dull". Leada pogrubia się wieloma technkami już na poziomie samej syntezy (detune, fast pitch LFO, panowanie oscylatorów), a także poprzez szeroko pojęty layering (od layerowania Leada w całości po layerowanie jedynie wysokich czy średnich). Reverb jest tylko subtelnym podkreśleniem a nie głównym sprawcą "grubości"

Także że tak...

Ehhhhh nie chce mi się zaczynać całej dyskusji bo A) nie chcę sobie psuć dobrego nastroju B) wiem że to tylko prowokacja C) i don't give a shit.
Ad. B ponieważ kilka minut temu napisałem Timbrerowi pod Jego kawałkiem "naskok" dlatego sie teraz na mnie mści..
Dlatego też sorry Timbrer ale nie biorę Twojego komentarza na poważnie :)
Ochłoń to pogadamy.
Albo może lepiej nie..


RE: Adamzzz - Bassta - The Timbrer - 17.03.2014

Dostałeś obiektywną opinię sorry jeżeli uważasz to za "zemstę" to znaczy że nie masz obiektywnego podejścia do muzyki którą tworzysz. Daję Ci rzetelną opinię jak każdemu innemu użytkownikowi tego forum i byłem bardzo ciekawy tego jaki Ty poziom swoimi produkcjami reprezentujesz skoro dałeś mi taką a nie inną opinię na temat mojego traka (który wcale nie twierdzę że jest jakiś wybitny bo sam wiem że taki nie jest).