MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB dziobak - wellness & spa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB dziobak - wellness & spa (/temat-drum-bass-dziobak-wellness-spa)



dziobak - wellness & spa - dziobak - 1.02.2014

Yo!

Utwór sprzed kilku miesięcy, w zamyśle miał to być dubwise drum and bass.
Staram się nie korzystać za dużo z sampli i ciężko uzyskać reagee klimat:)
Jestem ciekaw co o tym sądzicie?





RE: dziobak - wellness & spa - artefaktdnb - 1.02.2014

intro to jeden wielki "fałsz" , bass fajnie se napierdalla , wałek wymiata


RE: dziobak - wellness & spa - Audionysos - 1.02.2014

Mi tam się intro całkiem podoba, trzeba przyznać dość nietypowe. Bas też przyjemnie brzmi - miękko, łagodnie, a mimo to czuć moc.
Brakuje tutaj natomiast jakiegoś tła, bardzo brakuje...
Pozdrawiam :)


RE: dziobak - wellness & spa - artefaktdnb - 2.02.2014

(1.02.2014, 22:40)Audionysos napisał(a): Bas też przyjemnie brzmi - miękko, łagodnie

ta , bo to dnb


RE: dziobak - wellness & spa - digital-es - 2.02.2014

Bardzo fajny numer! Bardzo ciekawie zrobiony. Technicznie pro! Inny, trochę coś jak Aphrodite. Płynie fajnie. Nie znudził mi się.


RE: dziobak - wellness & spa - dziobak - 2.02.2014

dziękuję za komentarze!
z tym fałszem to dziwna sprawa, bo z basem na odkręconym cutoff jest ok - olałem.. nie mogę za długo dłubać nad utworem bo wtedy go nie kończę:)
jakieś konkretne tło Ci chodzi po głowie? z perki, synth?

pozdro!


RE: dziobak - wellness & spa - artefaktdnb - 2.02.2014

Muszę cię przeprosić , jest w porządku , jak słuchałem pierwszy raz to tak "po prostu" i wydawało mi się że synth jest tam gdzie nie powinien być .
Jeszcze raz wałek bardzo dobry , nie wiem ale trochę sound design który mi się podoba przy okazji podchodzi mi pod clownstep , to ja czekam na następne twoje produkcje .


RE: dziobak - wellness & spa - Audionysos - 2.02.2014

(2.02.2014, 20:23)dziobak napisał(a): jakieś konkretne tło Ci chodzi po głowie? z perki, synth?

Cokolwiek ;)
Choć nie wiem czy wrzucanie tutaj jeszcze perki jest dobrym pomysłem. Jeśli o nią chodzi to raczej powinieneś spróbować wyostrzyć to co jest.
Bardzie mam na myśli coś w stylu padów, jakieś fx'y.

Skoro już ktoś przytoczył znów Aphrodite to chodzi mi właśnie o taki nastrój jak oni buduje w swoich kawałkach


W każdym są jakieś pociągłe motywy, zazębiające się, które przenoszą cię w jakieś odległe, nieznane miejsca.
Słuchając twojego kawałka mam wrażenie natomiast, że jednak cały czas siedzę w domu przed kompem ;)


RE: dziobak - wellness & spa - artefaktdnb - 2.02.2014

aphro to inteligent jeśli chodzi o dnb , jest ich wielu ale jak by kolega dziobak robił takie wałki to na tym forum byś go nie usłyszał : ) intro rzeczywiście ubogie ale całokształt nadrabia i to bardzo


RE: dziobak - wellness & spa - Ratuskal - 3.02.2014

Mi sie bardzo podoba. Nie nudzi sie, stopa sama chodzi. Jak najbardziej na plus.
Faktycznie mozna by tu dodac cos w tlo ale mi osobiscie pasuje jak jest - zawsze gustowalem w samej perce i basie.