MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) (/temat-constantune-personality-original-mix-beta)



Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Arytmica - 3.02.2014



Witam! Z tej strony Arytmica, ale z lekko innej strony, a mianowicie jako "głowa" formacji Constantune, czyli projektu wymierzonego w stronę klubowego EDM'u!

Na linku "zawiesiłem" zwiastun jednej z naszych nadchodzących produkcji :)
taki "deep" room można powiedzieć :)

Pozdrawiam! cheers!


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Wizzardius - 3.02.2014

No nie powiem ciekawe. Tylko konstrukcja całości taka jakoś mało klubowa ;P


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Arytmica - 3.02.2014

(3.02.2014, 19:48)Wizzardius napisał(a): No nie powiem ciekawe. Tylko konstrukcja całości taka jakoś mało klubowa ;P

Mianowicie TO jest fragment "Original mix'u", wersja klubowa jest już oczywiście gotowa, ale ze względu na to, że to typowy extended, musiał bym wrzucić znacznie większy fragment, a puki co wole oszczędzać miejsce na sc. :)


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Castiel - 3.02.2014

Mimo wszystko moim zdaniem brakuje jeszcze mocy stopie choć sam motyw mi sie podoba to kick narazie psuje ten fajny efekt :)
Czekam na pełna werjsę :P


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - DeltaWave - 3.02.2014

Ogólnie mi się podoba :D . Drop, build, melodia. Tylko brakuje mocy ... :) . Czekam na fulla ;)


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - DevBucik - 4.02.2014

Trzyma klimacik, to najważniejsze, propsy


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Revnotes - 4.02.2014

Szczerze wolę Twoje solowe projekty ;). Dziwnie brzmi drop, który w głównej mierze opiera się na stopie (obecne big roomy), a tutaj ta stopa jest taka delikatna.


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - barthus - 4.02.2014

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Nie przepadam za big roomem... popis techniczny, kompozycje z reguły banalne, zwłaszcza po dropie. Trochę to nijakie. Kawałek nastawiony (tak myślę) na power, którego brakuje.


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Arytmica - 4.02.2014

<truestory>
Sporo racji macie, to muszę przyznać. Bardzo zależy nam na dobrej technice.
Kick już poprawiłem. Co do dropa.. hm. To, że kawałek nie jest bardzo rozbudowany to nie wada ani błąd, a właśnie takie komentarze, które wskazują niedociągnięcia interesują nas najbardziej. Jest bardzo wielu producentów i jeszcze więcej utworów, które opierają się na prostocie a mogły by być.. właśnie do końca wiadomo czy lepsze. <niewiem>
Nie zmienia to oczywiście faktu, że nad tym dropciem przysiądziemy w celu dopracowania detali takich jak dodatkowe efekty czy sample np. na zakończeniach parzystych pętli. Fullem się rzecz jasna podzielimy za jakiś czas :D

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem :)

Cheers!


RE: Constantune - Personality (Original Mix/Beta) - Andr3w - 6.02.2014

podoba mi się ! ciekawa taka chilloutowa :)