MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Danny - If Only You (Lukasse Edit) (/temat-house-danny-if-only-you-lukasse-edit)



Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Lukasse - 18.02.2014

Witam !


Danny - If Only You (Lukasse Edit)


Następne moje wypociny ;D Zapraszam do słuchania i komentarzy !


6.88 MB // 3:00 min


[zs]http://www9.zippyshare.com/v/44849887/file.html[/zs]




Enjoy ! ;D


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - FL FAN - 18.02.2014

Ja piernicze i robi się coraz goręcej, proszę państwa rok 2008, Danny Grzechowski - Polak bez znajomości języka polskiego, gościnnie w remixie Kolegi Lukasse. Czy to ma sznse przebicia? Tak zażartowałem, bo znam ten utwór kiedyś mordowany do znudzenia przez radio.

Pobrałem i wysłuchałem. Fajny remix, melodyjny arp, niezła perka i efekty, ogólnie ciekawy pomysł na własną interpretacje, też się przyjemnie słucha. Szkoda, że jest tak bardzo odczuwalny tu brak refrenu, który mi się podobał w oryginale !


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Faden - 19.02.2014

Lubilem ten Dance utwor w oryginale i ten remix jest spoko tylko gdzie jest ten refren i czemu jest tak krotki dodatkowe 1:30 by sie przydala. Zmiksuj troche jego glos poprzez pociecie w midi zrob taki moment gdzie wokal bedzie mowil polswlowkami albo mniej poexperymentuj z nim. Pomiksuj wiecej z delayem i przefiltruj w jakis momentach czy to z wokalem czy na glownym lead. Efekt bedzie grubo lepszy i bedziesz bardziej zadowolony, a tym bardziej ze jestes juz blisko zrobienia fajnego komercyjnego kawalka...


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Lukasse - 20.02.2014

No dzięki za słowa uznania i rady koledzy.
Pewnie mnie elita znawców zjechałaby za miks, no ale ja to rozumiem, bo miks leży i kwiczy jak się tylko na kompie robi i zwykłych głośnikach hehe. Tak sobie próbuję i tworzę jak się nudzę ;P
Dlaczego taki krótki track ? A no bo ja wiem... Taka wena była i tyle. I tak mam jakoś, że robię ''radiówki'' czyli krótsze utwory, bo bardziej mi one leżą. Wywodzę się z powiedzenia, że lepiej zrobić coś krótszego, ale zawrzeć w tym czymś to co najlepsze, niż robić na siłę i przedłużać tym samym track, a co z tym idzie tracić potem dalej sens tego kawałka ; )

Małe jest piękne Heart ;D


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - FL FAN - 20.02.2014

(20.02.2014, 21:27)Lukasse napisał(a): Wywodzę się z powiedzenia, że lepiej zrobić coś krótszego, ale zawrzeć w tym czymś to co najlepsze, niż robić na siłę i przedłużać tym samym track, a co z tym idzie tracić potem dalej sens tego kawałka ; )

To akurat racja, nie ma co lecieć w minuty skoro nie ma się na nie pomysłu. No szkoda, że brakło tego refrenu ale może nic straconego i kiedyś do tego wrócisz. Miks chyba ok, nie ma co pompować problemów wyssanych z palca i robić polowania na czarownice - jak ja to mówię !

Pozdrawiam !


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - AdrianSazy - 21.02.2014

Całkiem fajnie gra, chodź ściszył bym ten bass bo jest za głośno bynajmniej dla mnie i wgl nie słychać kick'a przez to.


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Revnotes - 25.02.2014

Kurcze fajna nawet ta wersja, jakbyś bardziej te dropy jeszcze dopieścił, bo tak są prawie niezaznaczone. Pomysł ciekawy, tylko nieco bym to prze aranżował, w sensie brakuje mi tutaj przejść po prostu.


RE: Danny - If Only You (Lukasse Edit) - Lukasse - 25.02.2014

Dzięki.

Z tracku na track staram się coraz bardziej, sam też również zauważam braki ;) Jak wychodzi tak wychodzi, no bo co zrobić, jeśli się uzna, że Twój track jest skończony, na twarzy masz banana, wszystko gra jak się chcę, no to nic innego, jak wydawać, wypuszczać hehe ;P

Dzięki za komentarze, opinie, bardzo mi pomagają i mają wpływ jednocześnie na moje dalsze postępy w produkcjach.
Dla 4fun'u, ale będę robił dalej hehe, w końcu to moja pasja, zajęcie w wolnym czasie no i radość :)

Pozdrawiam.