MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Munou - Dark - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Munou - Dark (/temat-techno-munou-dark)



Munou - Dark - Satesla - 23.02.2014

No i mamy nowy track w podobnych klimatach jak mój ostatni "Citadela" tylko tym razem troszkę mroczniej :)

[zs]http://www45.zippyshare.com/v/21533758/file.html[/zs]

Zippy trochę skopało dźwięk, ale jutro wrzuce track na youtube :)




RE: Munou - Dark - Krzych - 24.02.2014

O stary, to jest świetne, bardzo profesjonalnie brzmi, klimat nieziemski Heart
Aranz moglby byc troszke urozmaicony..


RE: Munou - Dark - Satesla - 25.02.2014

No fakt moglby :) dzięki za koment :) + dodałem link yt


RE: Munou - Dark - Audionysos - 28.02.2014

(24.02.2014, 17:47)Krzych napisał(a): O stary, to jest świetne, bardzo profesjonalnie brzmi, klimat nieziemski Heart
Aranz moglby byc troszke urozmaicony..

Jaki aranż? ;P


RE: Munou - Dark - Satesla - 28.02.2014

(28.02.2014, 22:54)Audionysos napisał(a):
(24.02.2014, 17:47)Krzych napisał(a): O stary, to jest świetne, bardzo profesjonalnie brzmi, klimat nieziemski Heart
Aranz moglby byc troszke urozmaicony..

Jaki aranż? ;P
Taki znikomy ^^ Może jakiś dluzszy komciak ? :)


RE: Munou - Dark - Audionysos - 28.02.2014

Ale co mam napisać? Fajnie zmiksowałeś bas ze stopą i wplątałeś intrygujące efekty.
Sorry, słyszałem już monotonne kawałki, ale naprawdę nie da się nic wymyślić, tylko przez 5 min męczyć niespełna 1sek pętlą ? Efektów w tle raczej nie uznam za urozmaicenie... :/


RE: Munou - Dark - OProject - 28.02.2014

Dobry kwałek, ma mroczny klimat...
Fajne fx'y całość tak jakby narasta i fajnie to brzmi.
Tylko stopa mi jakoś tak dziwnie brzmi, nie wiem może wolałbym tu z mniejszym atakiem <hmm>
To jest minimalizm... może nie wszyscy rozumieją xd
Choć mógłbyś dodać parę rzeczy, np. hi haty albo jakąś perkusje, albo jakiś krótki brejk czy coś :D
Ogólnie mnie się podoba, jest mroczny, chłodny, hipnotyzujący i psychodeliczny, przypomina się stara szkoła :)


RE: Munou - Dark - Satesla - 1.03.2014

Dokladnie minimalizm :) Nie wszystkim musi się to podobać, ale mam nadzieje, ze znajde kiedyś swoich odbiorcow. Dzieki za komenty :)


RE: Munou - Dark - Audionectic - 1.03.2014

Minimalizmpowiadasz?minimalny minimalizm ;)
Duuuużo kiedyś słuchalem minimalu.Np.Steve Bug itd. To co zaprezentowałeś to jakby baza nic więcej stary.Nwet niema czym bujnąć.Bez urazy ale niema czego oceniać






RE: Munou - Dark - Satesla - 1.03.2014

(1.03.2014, 15:40)Audionectic napisał(a): Minimalizmpowiadasz?minimalny minimalizm ;)
Duuuużo kiedyś słuchalem minimalu.Np.Steve Bug itd. To co zaprezentowałeś to jakby baza nic więcej stary.Nwet niema czym bujnąć.Bez urazy ale niema czego oceniać




Bardziej mi chodzi o tracki takiego pokroju (na dole), chociaż loverboy robi dobra robote, nie slyszalem tego tracku :)
Hmm no co tu dużo pisać w następnym kawałku wszystko będzie bardziej urozmaicone, amen :D



RE: Munou - Dark - Audionectic - 1.03.2014

aaaaahaaa :D
No nie przypuszczałem.To muszę powiedzieć że prześcignąleś mistrza :D I to nie sarkazm
Porażką jest moim zdaniem ten bas na offbicie.
Jeden prosty synth modulowany cutoffem,troche inny bas,jakis element perki,może hihat subtelny i by słuchalo sie lepiej
Nawet plasticman przywalił clpsnarem po koniec ;)
Jakościowo w porzadku jak na moje ucho

P.s.
To był SteveBug - "Loverboy";)


RE: Munou - Dark - Marduk - 1.03.2014

Fajnie to brzmi, trzyma klimat - ale to tylko tyle. Zero efektow nawet kick nie zostal usuniety chocby na sekunde zeby fraze uchem zlapac. Nic nie zrobiles, copy paste poszlo az ladnie :D lookalem przyklady co zostaly wrzucone w temacie, tam sa rozne rzeczy.
Jest potencjal, zobaczymy jak pojdzie z nastepna produkcja :)


RE: Munou - Dark - Audionysos - 1.03.2014

No ja słyszę jednak słyszę, że plasticman używa jakiejś melodii, coś się zmienia co chwilę. Jeśli na nim się wzorowałeś to nie do końca ci to wyszło.

Ja bym minialem nazwał coś takiego


Mało dźwięków, ale to nie znaczy, że nie można się z nimi bawić.
Ale rzeczywiście to co wy podaliście jest bardziej minimalne :P


RE: Munou - Dark - Satesla - 1.03.2014

(1.03.2014, 18:21)Audionysos napisał(a): No ja słyszę jednak słyszę, że plasticman używa jakiejś melodii, coś się zmienia co chwilę. Jeśli na nim się wzorowałeś to nie do końca ci to wyszło.

Ja bym minialem nazwał coś takiego


Mało dźwięków, ale to nie znaczy, że nie można się z nimi bawić.
Ale rzeczywiście to co wy podaliście jest bardziej minimalne :P

Probuje się na nikim nie wzorować, chce mieć swój styl tak jak każdy dobry producent, a podalem Plastikman'a jako przykład ponieważ bardzo lubie jego produkcje i sa w podobnym klimacie mysle. :) Niedługo wrzuce nowy track który zrobiłem już dosyć dawno, ale dziś go "ulepszyłem" odsyłam was do nowej produkcji: http://musicproducers.pl/temat-minimal-munou-aka-satesla-novation


RE: Munou - Dark - abyssMB - 5.03.2014

Jak słucham tego kawałka to denerwuje mnie ta stopa , może warto zmienić też trochę tonację od połowy utworu, a potem wrócić do punktu wyjścia, wtedy też bedzie minimalizm , ale z urozmaiceniem .