MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Dejmian - Answer(Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Dejmian - Answer(Original Mix) (/temat-progressive-dejmian-answer-original-mix)



Dejmian - Answer(Original Mix) - ziomekpelka - 7.03.2014

Witam
Co powiecie na:
Zapraszam do słuchania, oraz komentowania!
Pozdro


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Kruczek - 7.03.2014

Nie mam zadnych zastrzezen , podoba mi sie melodia . Moglbys jeszcze to jakos ozywic bardziej. Mp3 prosi sie o kobiecy vocal od 0:31 !


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Loco - 7.03.2014

Intro do 0:30 - strasznie sucho. Ten build up 3:20 - dalej to brzydko brzmi jak jest tak zmielony werbel. Ogółem na dropie trochę kopa mi brak chyba że kolega chciał uzyskać taki lajtowy. Spoko tylko trochę za długo dla mnie.
P.S
Czekam na burzę że to nie Prog House :D


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - matex206 - 7.03.2014

Ciekawy kawałek, klimatyczny. Aranżacja ciut do poprawy. Jedno największe zastrzeżenie - w drugim dropie niepotrzebny dźwięk ala 'Sandro Silva - Epic' - niszczy całkowicie cały (od początku budowany) klimat.


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Wizzardius - 7.03.2014

No ja po Twoim "Danger" spodziewałem sie troche bardziej kosy, a tutaj takie spokojniejsze brzmienia ;d
Zauważyłem, że długie tracki wstawiasz. Musisz przemyśleć sprawe i starać się zmieścić w MAX 6 minutach (5:30 imo optymalnie, jeśli masz dłuższe intro i outro). Do 0:30 tak jak ktoś wyżej wspomniał pusto, za pusto. Dźwięki mi się podobają, choć nie wszystkie. ten fx 0:44 KOZAKKKK, w czym to wykręciłeś? Bassik też spoko jest. Perka jakoś mi średnio podchodzi.... A i jeszcze jedno....
Tak słucham tego i tak serio nie wiem pod jaki gatunek można by to podpiąć :D


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - ziomekpelka - 7.03.2014

Najbardziej pasuje mi to pod progressive, może mylnie pojmuje ten gatunek ;) A ten fx to prosta melodia ułożona w fl'owskim waspie + masa reverbu i delayu.
Będę starał się skracać wszystko, ale mam takie głupie przyzwyczajenie, że wszystko musi się spokojnie rozkręcać...
Dzięki za opinie!


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - FL FAN - 7.03.2014

Ładnie gra, subtelne brzmienia, oscylacja frequency płynnie pracuje. Wciąga, zapewnia pewien stopień hipnozy muzycznej taki dłuższy czas trwania. To samo dotyczy pewnych stałych elementów, powtarzających się, a także wprowadzanych niepostrzeżenie zmian. Pozdrawiam!


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Revnotes - 7.03.2014

Szczerze mówiąc po pierwszych sekundach intro miałem wątpliwości, czy w ogóle podejmowałeś się zmiksowania tego. Poleciało dalej i wróciła mi wiara w Ciebie. Miks jest słaby, ale jednak da się tego słuchać ;) Pomysł jest bardzo fajny, klasycznie brzmi i podoba mi się, gdybyś tylko to lepiej wykonał. Aranżacyjnie jest na prawdę fajnie, break down kozacki, to wszystko takie minimalistyczne, a jednocześnie przemyślane i po prostu fajne.


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - NeoTag - 7.03.2014

Nie ma burzy, bo to JEST prog house mój drogi LocoMacie xD Przynajmniej do 3:33, bo tam robi się już gorzej.


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Frashby - 9.03.2014

Kruczek: Prędzej od 1.01 :)
No mi się podoba jak najbardziej :) Miks jeszcze w 100 % przejrzysty nie jest, ale trudno powiedzieć dokładnie czego to wina. Ogółem jest naprawde bardzo fajnie, Powodzenia


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - Zirds - 10.03.2014

Świetne, ale brakuje mi tutaj jakiejś przestrzeni, tej panoramy bo wszystko brzmi jakby było w mono.

Brakuje mi tego, że wyższe dźwięki nie są podbite w EQ w wyższym paśmie i dlatego mi to brzmi jakby brakowało w tym tej przestrzeni. I wiem, jeśli uwypuklisz górę to dół zrobi się cieplejszy i będzie z tego świetny Prog house.


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - FL FAN - 10.03.2014

Kurcze ja tam na tym Trance czy House się nie znam, wyłapuje tylko jak mówiłem jakieś podstawowe zgrzyty (przestery, wokal nie pod melodie i nie w takt itp) jak na moje ucho a że nie robie polowań na czarownice i nie babram się w niuansach to zazwyczaj jak mi się podoba to o tym mówię. Tutaj bardzo mi się podoba, przyjemnie się słucha tych motywów, mają ładną głębie i barwę.


RE: Dejmian - Answer(Original Mix) - ziomekpelka - 27.03.2014

Niedługo nowy kawałeczek ;)
Dzięki za opinie, będę starał się poprawiać wszystko jak się tylko da ;)
Pozdro!