MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NESbox - pegasus w przeglądarce - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: NESbox - pegasus w przeglądarce (/temat-nesbox-pegasus-w-przegladarce)



NESbox - pegasus w przeglądarce - Knifeman - 9.03.2014



Cytat:NESbox jest emulatorem konsoli Nintendo Entertainment System, zbudowanym w oparciu o technologię Adobe Flash, który jest uruchamiany w oknie przeglądarki

dodam że gry są już dodane - czyli możemy grać legalnie za darmo w gry przygotowane na platformę Nintendo i Super Nintendo (w przygotowaniu Sega Mega Drive I GameBoy Advance), emulator wspiera pady, tryb multi przez sieć z innymi użytkownikami (!), zapis stanu gry (!) i sterowanie przez urządzenia korzystające z ekranu dotykowego, ponadto jeżeli naszej ulubionej gry nie ma w serwisie możemy sami załadować rom


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Kael - 9.03.2014

Elegancko!


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - OProject - 9.03.2014

Ciekawe,
ale Knife daj linka bezpośredniego do strony :P


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Knifeman - 9.03.2014

hehe - napisałem info a zapomniałem dać linka XD

jusz


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - OProject - 9.03.2014

(9.03.2014, 19:57)Knifeman napisał(a): hehe - napisałem info a zapomniałem dać linka XD

jusz

Wczoraj patrze "o co to?... e nie ma linka nie chce mi się w google wpisywać xd"
Nawet fajna stronka :D


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - markuszxc1 - 10.03.2014

hehe niezle. Przypominaja sie stare czasy jak kompa jeszcze nie bylo tylko pegazus :)


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Kruczek - 10.03.2014

Ooo jak milo jest wrocic do czasu dziecinstwa ! :D o ile sa to bede wymiatac w czolgi z tym orzelkiem :P


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Alsso - 10.03.2014

KRÓL LEW! i wszystko jasne :D to była gierka hehe


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Kael - 10.03.2014

(10.03.2014, 7:40)Kruczek napisał(a): Ooo jak milo jest wrocic do czasu dziecinstwa ! :D o ile sa to bede wymiatac w czolgi z tym orzelkiem :P

Więc mówisz, że w łonie matuli ciupałaś w Pegasusa :D


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Knifeman - 10.03.2014

no kael ja ciupałem nawet jeszcze w 2001


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Kruczek - 10.03.2014

No jasne ze tak :D na psx tez wymiatalam . Dziewczyny tez potrafia grac i chyba nie zdziwisz sie bardziej jesli powiem ze w roznego typu strzelaniny wyscigi i gry onlline gralam a czasem gram ;P ?


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Kael - 10.03.2014

Kompletnie się nie dziwię, moja żonka łoi mi tyłek w Unreala regularnie ;) Wstyd się przyznać, no ale tak widocznie musi być. Za to w HoMM III dawno mi nie podołała ;)


RE: NESbox - pegasus w przeglądarce - Knifeman - 4.08.2014

no i ku*wa wiedziałem

skurw*syny z ESA przypie*doliły sie do praw

wszystkie gry zostały zablokowane - prawdopodobnie będzie tylko opcja wrzucania własnego romu