MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) (/temat-uplifting-estrax-aley-oshay-stop-tryin-original-mix)



Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - AleyOshay - 16.03.2014

Tytuł: Stop Tryin'
BPM: 140
Time: 7:25
Gatunek: Trance Uplifting
Wykonawcy: Aley&Oshay, Estrax

Przedstawiam wam utwór stworzony razem z Estrax'em Utwór jest za free. Zapraszam do słuchania i pobierania. Pozdrawiamy !




RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - DeltaWave - 16.03.2014

Idealnie trafiliście melodią w to co lubie od 2:46 jestem w siódmym niebie. Bardzo ładnie to gra :). Potem wejście melodii i main... Mogłaby od początku lecieć ta melodia. Coś pięknego, naprawde . Dzięki :) . Pobieram do siebie \o/ .


RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - sowa - 16.03.2014

Open haty za mocno wybite. Kiepskie przejścia. O ile jedno wyciszenie jest ok, ale ze 4 przed breakiem to kiepski pomysł. Impact w 2:45 za mocny co widać nawet na waveformie. Reszta jest ok.


RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - FrozerZ - 16.03.2014

Wyczuwam mix Estraxa, zawsze szanowałem go za ambicje i dociąganie kawałka do ostatniej nutki. Ale kiedyś wgl nie miał ucha np. gdy robiłem z nim pierwszy mój apliftowy kawałek "blue moonlight" miał zrobic mix i master, fakt faktem było czysto ale tak pofałszował pianinko że nie dało się tego słuchać. Widzę ze juz jest oki ^^. Całokształt jak najbardziej w moich gustach. CHyba troche mało dołu jest ale nie wiem ;P. Pozdrówka zassysam na dysk ;P


RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - Estrax - 16.03.2014

Dzięki za opinie! Track ten powstał w niecałe 10h (dokładnie 9:39), był robiony całkowicie po godzinach (po zakończeniu zleceń na dany dzień sobie dłubałem, tak w sumie bez celu i bez pomysłu). Nie spodziewałem się, że się komuś spodoba :) Mam nadzieję, że i następne utwory trafią w Wasze gusta ;)

(16.03.2014, 20:19)sowa napisał(a): Open haty za mocno wybite. Kiepskie przejścia. O ile jedno wyciszenie jest ok, ale ze 4 przed breakiem to kiepski pomysł. Impact w 2:45 za mocny co widać nawet na waveformie. Reszta jest ok.

Możliwe, że haty wybijają się zbyt mocno, aczkolwiek ze względu na posiadany odsłuch (A7X / VXT8 / HR824 / 8040 + DT770 / DT880 / DT990 / DT150) jestem do takiej ilości góry przyzwyczajony. Muszę to jeszcze zweryfikować w innym środowisku odsłuchowym.
Przy okazji - w 2:45 nie ma żadnego impacta - tam jest tylko crash i zwykła stopa nie obcięta highpassem. Możesz odnosić wrażenie, że tam jest jakiś FX, ze względu na obecne reverby z innych kanałów.
Przejścia... przyznaję się, nie miałem kompletnie pomysłu na nie. Było jeszcze kilka pomysłów od chłopaków na liście ToDo, ale nie było na to czasu. Po prostu moja ilość wolnego czasu jest ściśle zależna od ilości zleceń, a nie chciałem, by track leżał z miesiąc lub dwa w szufladzie, w oczekiwaniu na "zaledwie" kilka poprawek. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się oddać ten track za free.

(16.03.2014, 21:05)FrozerZ napisał(a): Ale kiedyś wgl nie miał ucha np. gdy robiłem z nim pierwszy mój apliftowy kawałek "blue moonlight" miał zrobic mix i master, fakt faktem było czysto ale tak pofałszował pianinko że nie dało się tego słuchać.

Tamten meeega stary track zawierał tylko i wyłącznie mój miks wyrenderowanych audio clipów. Z midi clipami z tamtego utworu się nie utożsamiam, bo cała warstwa midi to była Twoja robota przecież ;)

(16.03.2014, 21:05)FrozerZ napisał(a): Wyczuwam mix Estraxa, zawsze szanowałem go za ambicje i dociąganie kawałka do ostatniej nutki.
(...)
Całokształt jak najbardziej w moich gustach. CHyba troche mało dołu jest ale nie wiem ;P. Pozdrówka zassysam na dysk ;P

Dzięki za uznanie.


RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - AleyOshay - 16.03.2014

Dzięki za opinie, bardzo się ciesze, że melodie się podobają :)


RE: Estrax & Aley&Oshay - Stop Tryin' (Original Mix) - Dymek - 17.03.2014

No widać , że chłopaki nie siedzą w tym od wczoraj.

Kawał dobrej roboty i to w jeden dzień;O

Dobry miks tylko tak jak kolega Sowa napisał te haty trochę za bardzo z przodu siedzą reszta jest ok jak dla mnie:)

Pozytywne letnie klimaty:P

Pozdrawiam.