MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. HeluCze - Gaua Fiesta - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. HeluCze - Gaua Fiesta (/temat-progressive-helucze-gaua-fiesta)



HeluCze - Gaua Fiesta - HeluCze - 17.03.2014

Witam, witam :D !
ostatnio poczyniłem coś takiego :P
( liczę na hejty)




RE: HeluCze - Gaua Fiesta - NeoTag - 17.03.2014

Nie mów, że nazywasz to progressive housem ;-;

Ogólnie mi kawałek nie przypadł do gustu, dziwny jest. Bardzo dziwny.


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Adamzzz - 17.03.2014

(17.03.2014, 11:44)NeoTag napisał(a): Ogólnie mi kawałek nie przypadł do gustu, dziwny jest. Bardzo dziwny.

Dziwny..... ALE FAJNY!
sorry nie mogłem się powstrzymać

Mnie się bardzo ale to bardzo podoba, ale niestety do 1:15 :/. Kiedy wchodzi lead w 0:40 jest bosko. Po prostu spodziewałem się całego utworu w klimacie jak pierwsze 40 sekund ale najwyraźniej w taki chciałeś pójść kierunek. Kwestia techniczna na moje ucho bez zarzutów.
Dobra produkcja ale mogłaby być lepsza.
Pozdrowienia


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - NeoTag - 17.03.2014

Dziwna produkcja, ale mogła być dziwniejsza xD


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - HeluCze - 17.03.2014

haha :D Dzięki za opinie ! Chciałem zrobić coś oryginalnego ale nie odbiegającego całkowicie od reszty, widzę że mi nawet wyszło :D


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Marduk - 17.03.2014

wywal tego syntha z chorusa bedzie o niebo lepiej :) zostaw same bellsy i traby. dodaj bass, moze by na offbeacie i bedzie ladnie grac :)
Ogolnie zasada jak stosujesz synthy to synthy jak akustyki to akustyki rzadko sie to miesza, only for pros xD


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - HeluCze - 17.03.2014

z tym synthem racja... teraz jak już sie trochę osłuchałem widzę że sie za bardzo gryzie ...:/ następnym razem będę uważał :P haha


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Revnotes - 17.03.2014

Zgadzam się z Mardukiem, a poza tym ogólnie numer jest całkiem w porządku, brzmi nowatorsko.


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Herman - 17.03.2014

Dla nie genialne :D Drop mnie urzekł, świetnie to przmi ;)


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - HeluCze - 18.03.2014

Miło mi :-) Dzięki ! :-D


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Oszir - 18.03.2014

Ciekawy kawałek, ja bym tu wprowadził kilka zmian, np.:

od 0:00 - 1:00 wypieprzyłbym to w uj a zamiast tego na początek dałbym coś podobnego jak od 1:35 - 1:45 :)

trochę popracowałbym jeszcze nad masterem i wyciszył lub może dopracował perkusje.


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - HeluCze - 18.03.2014

A z intrem to w ogóle śmieszna sprawa :P Bo piosenka na początku wyglądała całkowicie inaczej , mianowicie był to taki totalny deep house ale później odkopałem ten projekt, przerobiłem i tak wyszło :) Miks i master robiłem na słuchawkach bo na razie zbieram na jakieś porządne monitorki :X Ale i tak jestem dumny że nawet to jakoś wyszło haha :P


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Adamzzz - 18.03.2014

(18.03.2014, 19:45)HeluCze napisał(a): A z intrem to w ogóle śmieszna sprawa :P Bo piosenka na początku wyglądała całkowicie inaczej , mianowicie był to taki totalny deep house ale później odkopałem ten projekt, przerobiłem i tak wyszło :)

Tak coś właśnie czułem bo jednak trochę słychać to! :)


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - Jack Frost - 18.03.2014

tak to gra Fidget House a nie progressiv ?!
miks jest słaby jak na ta chwilę ;-) kawałek zrobiony tak trochę "dla jaj"
pozdrawiam


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - piku - 21.03.2014

drop na duży plus :)


RE: HeluCze - Gaua Fiesta - orange - 23.03.2014

to chyba nie progressive?
tak jak piszesz całkiem "inaczej"
i całkiem spoko
technicznie równiez dobrze

powodzenia w dalszej pracy