MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Pavey - Two People - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Pavey - Two People (/temat-drum-bass-pavey-two-people)



Pavey - Two People - pavey - 18.03.2014

Siema, tym razem coś w stylu oldschool-dnb


Zapraszam do odsłuchu i oceny.


RE: Pavey - Two People - digicraft - 18.03.2014

Dobry wałek! 5!


RE: Pavey - Two People - barthus - 18.03.2014

Kompozycja jak dla mnie super. Fajne pianino i wokal. Podoba mi się :D przyczepiłbym się do aranżacji (na pewno) i może troszkę do mixu (pady wg mnie mogłyby być ciszej).
Intro jest bardzo nijakie :/
Szkoda też ze nie ma odpoczynku od perki jakoś w połowie utworu, odebrałoby to trochę monotinii. No i od 4 minuty wg mnie absolutnie zbędne są te uderzenia gdzieś w tle..
Ogólnie jaram się, ale mogło być o wiele lepiej:D


RE: Pavey - Two People - artefaktdnb - 19.03.2014

jaraj się gównem (shitem)
ciekaw jestem ile sampli użyłeś


RE: Pavey - Two People - pavey - 19.03.2014

arterfakt odpowiem Ci - wokal Delilah, laserowy synth, bębny congo.

Jeżeli nie chcesz robić z sampli i inspirować się kimś - odetnij kabel od internetu i usuń wszystkie sample packi i zostaw samego massive/operator/sytrus'a.
Będzie trudno, ale o to w tym wszystkim chodzi - żeby podążać za tym co lubią ludzie :) przecież o to chodzi, żeby się podobało.

Można powiedzieć że massive też jest samplem, przecież użyłeś wtyczki od Native Instruments. Przecież wszystkie oscylatory zostały zużyte.

Powiem tak : znalezienie dobrego sampla jest trudne, tak samo jak wykręcenie dobrego syntha.

Heart !


RE: Pavey - Two People - pavey - 19.03.2014

Podejżałem trochę Twoich wypowiedzi artefakt, i mam prośbę.. jeśli jesteś na forum to postaraj się wyrazić słownie to co masz na myśli, bo nie bardzo Cie kumam kolego i Twoje wypowiedzi...czym mam sie jarac i jakim shitem?


RE: Pavey - Two People - Stiopa - 20.03.2014

Niezłe synthy na brejku. Nieźle sklejony beat. Nasuwa równo. Ogólnie podoba mi się całość, jest zachowana w takim klimacie flow, z lekkim powiewem chillu :)
Pozdro


RE: Pavey - Two People - Evoxs - 22.03.2014

Brzmi nieźle, perkusja bardzo ładnie gra, te bębny (od 1:50) fajnie się wkomponowują. Ogółem dobry, chillowy utworek.


RE: Pavey - Two People - mxcmusic - 23.03.2014

Wokale by Delilah;) co nie zmienia faktu, że kawałek świetny - mi pasuje:D

Chociaż właściwie wypadałoby nazwać to remiksem...;)


RE: Pavey - Two People - Massive - 23.03.2014

Wokal kozak. Ogólnie moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić patrząc a raczej słuchając uchem zwykłego typa co kocha DnB ;). Idź w tą stronę dalej Man !

Stary. słucham tego od godziny, masakrycznie się wkręca :D !


RE: Pavey - Two People - Ratuskal - 24.03.2014

Te uderzenia w 4:00 i dalej sa faktycznie niepotrzebne. W 4:57 sa ok.
Generalnie nie lubie za bardzo takich wokali i pianin w dnb ale to mi sie akurat podoba, kawal dobrej produkcji :)
W momencie jak bas wchodzi wyzej to sie scisza reszta utworu (a moze tylko pianino nie wiem) np 1:11 jak sie intro konczy (a moze mi sie zdaje).
Dobry pomysl tam w 2:09


RE: Pavey - Two People - Audionysos - 30.03.2014

Bardzo przyjemnie się słucha. Główna rzecz jaka mi przychodzi do głowy to że mogłeś pociągnąć dalej melodię tego basu, szkoda.
Można by dopracować wiele rzeczy w tym numerze, ale są to dość szczegółowe elementy i nie są aż tak rażące żeby mi się chciało je teraz opisywać.
Pozdrawiam :)


RE: Pavey - Two People - F.P.P - 30.03.2014

Dobry track trochę jest szczegółów które można dopracować. Ale... skoro stać Cie na taki kawałek, to pewnie już sam wiesz które szczegóły mam ma myśli ja i inni. Trochę się chyba pospieszyłeś z ujawnieniem tego utworu, co nie zmienia faktu że jest bardzo dobry.
Pozdro...


RE: Pavey - Two People - mr tek - 30.03.2014

Nice! Lubie Delilah i jej aksamitny wokal i ten reese bas dobrze gra, ale coś jest w tym wałku co przypomina mi remiks S.P.Y. notabene z jej wokalem chyba Go , tak poza tym podoba mi się Big Up


RE: Pavey - Two People - a.trax - 1.04.2014

jak dla mnie spoko.