MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) (/temat-drum-bass-mediks-feat-astronaut-blown-away-prisma-remix)



Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Prisma - 27.03.2014

Siema wszystkim!

Dawno mnie tu nie było, a DAW'a to już w ogóle nie odpalałem przez kilka ładnych tygodni. W końcu się udało i dorwałem wokal z zakończonego dawno konkursu pewnie wszystkim dobrze znanego kawałka Blown Away od Mediksów. W końcu też udało mi się przetestować nową klawiaturę sterującą M-Audio Keystation 88 ES i wprowadzić więcej życia w aranż :)

Jak wyszło, zostawiam to do oceny Wam!

Enjoy m8s!




RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Castiel - 27.03.2014

Można ściszyć nie co bas bo czasami "buczy" ale reszta jest mega osobiscie mi się bardzo podoba :)


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Prisma - 27.03.2014

(27.03.2014, 23:02)Castiel napisał(a): Można ściszyć nie co bas bo czasami "buczy" ale reszta jest mega osobiscie mi się bardzo podoba :)

Starałem się zmiksować sub jak najlepiej, ale niestety monitorów nie mam i na samych słuchawkach trudno to ocenić :)


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Zirds - 28.03.2014

Bardzo fajny, pozytywny liquidzik. Bassy u mnie nawet dobrze hulają, ale snare jest według mnie za długi (decay) oraz wydaję się odrobinę za głośny. W 2:37 wokal jest za cicho w stosunku do piano.

Podobają mi się przejścia perkusyjne - bardzo ładnie ogarnięte.

Czekam na wersję finalną.
Pozdro!


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Prisma - 28.03.2014

(28.03.2014, 0:25)ZetZet napisał(a): Bardzo fajny, pozytywny liquidzik. Bassy u mnie nawet dobrze hulają, ale snare jest według mnie za długi (decay) oraz wydaję się odrobinę za głośny. W 2:37 wokal jest za cicho w stosunku do piano.

Podobają mi się przejścia perkusyjne - bardzo ładnie ogarnięte.

Czekam na wersję finalną.
Pozdro!

Tyle, że to jest już finalna wersja ^^. Werbel jest jaki jest bo po prostu lubię jak jest mocno wyeksponowany w miksie :D. W 2:37 wokal jest ledwo słyszalny celowo bo potraktowałem go mocnym high pass'em, żeby bardziej przypominał ambient w tle niż główny motyw w tym momencie i żeby solówka fortepianu była na pierwszym planie :) Dobrze słyszeć pozytywy! Dzięki :)


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Audionysos - 30.03.2014

Jak zaczynałem słuchać dnb to mi się podobało to, że można się objeść bez tym mdlących leadów, później musieli to wprowadzić i tutaj - także to jest coś czego nie lubię, ale ogólnie to przyjemnie zmiksowany, lekki kawałek.


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - future villain - 30.03.2014

@Audionysos
Zgadzam się, lead'y to był wymysł zaczerpnięty z mainstream'ego EDM'u.

Podoba mi się, mimo że nie lubię tego stylu liquid'u. Czasami odnoszę wrażenie że bass zagłusza stopę.


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Stiopa - 2.04.2014

A mi się podoba. Lajtowy kawałek, fajny werbel, ja również słucham na słuchawkach i sub mi pasuje :D No ale to na monitorach dopiero czuć moc bassu :D
Ogólnie dobry i pozytywny trak.
Pozdrawiam


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - OProject - 2.04.2014

Dobre! Mnie pasuje wszystko xd
Fajny basik, ciepłe 60 Hz Heart :)
Tak jak pisał Stopa! ;)
Pozdrawiam.


RE: Mediks feat. Astronaut - Blown Away (Prisma Remix) - Evoxs - 3.04.2014

Podoba mi się, brzmi bardzo dobrze i przyjemnie się słucha :) Całkiem różnorodne, nie jest monotonnie, wokal dobrze się komponuje.
Pozdrawiam.