MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP L.O.O.K. - Reaching For The World - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP L.O.O.K. - Reaching For The World (/temat-hip-hop-l-o-o-k-reaching-for-the-world)



L.O.O.K. - Reaching For The World - L.O.O.K. - 29.03.2014

Siemanko, po dłuższej rozłące z FL'em na nowo złapałem zajawkę i stworzyłem coś takiego

Piszcie swoje opinie na temat bitu, pozdro


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - Adrienex112 - 30.03.2014

Oddam siostrę za sampel ;D Bit podoba mi się, pozytywny z fajnym kopnięciem, pracuj dalej ziomek.

//Kojarzy mi się z bitem Miuosh - Dowód ;)


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - L.O.O.K. - 30.03.2014

Dzięki za pozytywną opinie ;D a co do sampla to wpisz tytuł bitu w Youtube i bedzie jako pierwsze ;d


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - Jarus - 31.03.2014

Bas sobie, sampel sobie - ogromny fałsz. Nie znam się na samplowaniu, ale tutaj odnoszę wrażenie, że cięcia były bardzo proste. Miks też kiepski niestety.


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - L.O.O.K. - 31.03.2014

(31.03.2014, 8:41)Jarus napisał(a): Bas sobie, sampel sobie - ogromny fałsz. Nie znam się na samplowaniu, ale tutaj odnoszę wrażenie, że cięcia były bardzo proste. Miks też kiepski niestety.
Z tym, że sampel fałszuje się nie zgodzę, wszystko pocięte jest pierwszorzędnie. Co konkretnie jest nie tak z miksem? Może się czegoś nauczę przy okazji ;D


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - future villain - 1.04.2014

Ale to głupie, wystawiać dzieło do opinii a potem nie przyjąć krytyki.

Też uważam że bass fałszuje, goni za wokalem, ewentualnie za czymś innym o co się opierałeś, ale jest o jednej nodze. Poza tym, to gra rolę pierwszoplanową, perkusja odbębnia (hehe) rolę padów w tle. Zwaliłeś dół, bardzo. Pierwszym objawem było to że nie mogłem skupić się na całym utworze, bass ryczał do mnie swoją nieporadnością. Posłuchaj instrumentali od innych, rozpoznaj co jest w nich nie tak i staraj się nie popełniać tych błędów.

Reszta fajnie, pozytywnie. Mam zastrzeżenia co do fragmentu wokalu, który powtarza się od 35s, brzmi jak gdyby murzyn leżał na ziemi i ostatnim westchnieniem (ale cyklicznie :D) błagał o skrzydełka z KFC, potem następuje bardzo bolesny fadeout - koleś umiera.


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - Jarus - 2.04.2014

Nie napisałem, że sampel fałszuje. Bas nie jest dobrany tonacyjnie do sampla, w końcu de facto dograłeś bas do sampla, a nie na odwrót [ no chyba że dobierasz sample do basu ]. Co do miksu - stopa nie może się przebić na wierzch, dusi się pod samplem. Należałoby tu zastosować kompresję. Crash jest w centrum panoramy, dałbym go na prawy kanał. Bas też jest kiepsko osadzony w miksie, za bardzo buczy.


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - L.O.O.K. - 4.04.2014

(2.04.2014, 23:03)Jarus napisał(a): Nie napisałem, że sampel fałszuje. Bas nie jest dobrany tonacyjnie do sampla, w końcu de facto dograłeś bas do sampla, a nie na odwrót [ no chyba że dobierasz sample do basu ]. Co do miksu - stopa nie może się przebić na wierzch, dusi się pod samplem. Należałoby tu zastosować kompresję. Crash jest w centrum panoramy, dałbym go na prawy kanał. Bas też jest kiepsko osadzony w miksie, za bardzo buczy.

I to się nazywa konstruktywna krytyka, dzięki ;)


RE: L.O.O.K. - Reaching For The World - Soundcatcher - 12.04.2014

Super klimacik