MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Łzy - Narcyz (Condi Remix) (/temat-drum-bass-lzy-narcyz-condi-remix)



Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Condi - 31.03.2014

Takie tam.




RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - JaraLuca - 31.03.2014

slyszalem twoje walki housowe i byly swietne.. wiadomo ze kazdy ma prawo robic co chce i ma do tego prawo... ale moim zdaniem idziesz w zlym kierunku... mowie o ostatnich kawalkach jakie wrzucasz


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Condi - 31.03.2014

Bo House jest moim flagowym gatunkiem, ale miłość do break'ów pozostała :)


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Cris - 31.03.2014

mi to wygląda na jakieś połączenie disco polo z perkusją dnb i wokalem Narcyza ;)


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - OProject - 31.03.2014

Breakpolo xd


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Condi - 31.03.2014

Breakpolo - Mistrz :D


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - OProject - 1.04.2014

Wiadomość od Fl Fana, bo on nie może pisać... a prosił żeby wstawić xd
Cytat:Hej Condi, tu FL FAN, słuchaj, ja mam sentyment do Ani Wyszkoni, bo pamiętam jak wygrała jeden program "szansa na sukces" śpiewała piosenkę "Długość dźwięku samotności" zespołu Myslovitz, wywal te korki od szampana i będzie super mix. Pozdrawiam !
Gratulacje jesteś prawie jak JMJ (ojcem techno) ojcem nowego gatunku Breakpolo xd


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Wizzardius - 1.04.2014

Skad wokal kolega Condi ma? Swego czasu bardzo chciałem zremixować* ten kawałek, ale wokalu nie miałem ;d
*może nie tyle zremixować oryginał, a go troche uklubowić xD


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Cris - 1.04.2014

a ja wiem :D Condi chciał zrobić z tego żart na 1 kwietnia, ale mu się daty pomyliły ;D


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Condi - 2.04.2014

A co się dzieje z FL Fanem?


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - OProject - 2.04.2014

(2.04.2014, 13:48)Condi napisał(a): A co się dzieje z FL Fanem?

Brakuje mu 1 posta do 1000 i chce to zrobić z wielką pompą xd
Ps. artykuł jakiś pisze xd


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Audionysos - 3.04.2014

Będą baloniki i darmowe cukierki? :D
Niech poprosi moderacje o skasowanie jakiś spamerskich postów, albo niech przejdzie na system binarny to będzie mógł napisać 1023 posty do okrągłej liczby :D

Co do kawałka to ja bym go uznał jako żart, ale nie znam za bardzo twojej twórczości więc nie wiem co mam sobie myśleć...


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Ania - 3.04.2014

Coś Ty zrobił Condi... tak mi sie wkrecił ten kawałek że nie może z głowy wyjsć :O


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Audionectic - 3.04.2014

Nie ma juz funkyhousów?Smieszny ten utworek ale ryje berecik.Wierci dziurke ta melodyjka :)oj wierci
aha klarownie to brzmi


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Condi - 5.04.2014

Nie, to nie był żart, po prostu zrobiłem sobie remix Narcyza. That's all. A to, że nie robię muzyki na jedno kopyto i że nie zawsze na tym dobrze wychodzę to inna sprawa.

Co do mojego udziału w gatunkach French/Funky/Disco to oczywiście kawałki będą zawsze bo te gatunki są wkalkulowane we mnie. Robię takie remixy bo gram trochę imprez z DnB i fajnie jest się z tym pokazać.


RE: Łzy - Narcyz (Condi Remix) - Alex fat - 5.05.2014

Mojej kobiecie się podobalo ale nietety ona slucha tylko diskopolo , wiec przestać robic te halasy halsowe a zostan przytym gatunku , bo nato wychodzi ze jesteś prekursorem brejk polo , no swietnie ;D. Jeśli chodzi o impreze to jak bym to uslyszal to banan by się pojawil , jednak jak by takie waly lecialy nontoper to bym trafil na moczna ;) , hehe. Ja osobiście wole orginal , chodz zona wola więcej więcej tak mi rob :). Pozdrawiam