MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I (/temat-fucklogic-records-presents-shitsounds-vol-i)

Strony: 1 2


Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Knifeman - 1.04.2014

Zastanawiało was jak zdefiniować muzykę?

Mamy miliardy utworów, setki gatunków a jednak ciągle brak nam świeżości. Rynek przesycony jest szablonowo kopiowanymi motywami, patentami i melodiami przez co słuchając kolejnego utworu zastanawiamy się czy czasem tego gdzieś nie słyszeliśmy.

A wiec przekreślmy cały muzyczny dorobek ludzkości i zacznijmy definiować muzykę od nowa. Ekipa Fucklogic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przeciętnego Kowalskiego. Gwarantujemy że nasze dzieła kunsztu muzycznego wykonane są z laboratoryjną precyzją aby pobudzić najbardziej nieruchawe neurony, ale zawierają także kontenery pomysłu, świeżego spojrzenia na ideę wykatapultowania twojego jestestwa ponad wszelkie możliwe stany świadomości. Gwarantujemy że nic nie będzie takie jak dawniej.

Enjoy

[Obrazek: a2617285763_2.jpg]

LINK: odsłuch i darmowy download

FANPAGE: badź na bieżąco z informacjami

DEMO: flrdemo@gmail.com - wysyłać tylko wav (to nie jest jednorazowa akcja, czekamy na świeżych artystów)



RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - OProject - 1.04.2014

W końcu dobra muzyka wyszła... xd
Można powiedzieć że te dźwięki zapychają kibel... xd


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Wizzardius - 1.04.2014

Piękna składanka. Polecam.


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Łukasz - 1.04.2014

Kurde mogłem dać demko z jakieś 6 lat temu to wtedy bym był gównym artystą tam xD


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Zirds - 1.04.2014

Zwykły klient biedronki !!!!! :D


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Grzyb - 1.04.2014

They Has Cumator - Galaxy Corn Party, genialne.


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - future villain - 1.04.2014

Kurde, gdzie ja podziałem moje "100% mikrofonu z biedronki"?! :D
Zrobię jeszcze raz, bardziej przyłożę się do jakości sampli. :)


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - mumu - 1.04.2014

1. intro ciekawe, fajne melo - klimat odpowiedni, świetna końcówka - 8/10
2. Adamz - w otchłani - jeden z lepszych wałków - 9/10
3. DJ Osrański - coś tam coś tam - ciekawy wstęp, potem trochę się zawiodłem i męczyłem 5/10
4. DJ zbiornik - knedle 9,9/10 - cudeńko, naprawdę biję brawo ze stojącym, do perfekcji brakło jedynie... aa nie powiem, możne sam na to wpadniesz
6. Nakurwitor - (...) Putin , najbardziej zmarnowany potencjał, przyciąga tytułem, trochę przekombinowanym, ale jednak, 3/10, poproszę autora i linka na pw ze śladami albo projem w celu remixu w celu
7. Assacze - asskuewjk - brakło wykończenia i wokalu, super końcówka - 6,5/10
9. chujosok - spectro show - 7/10 podoba mi się łączenie gatunków i przywiązanie do szczegółów i aranż
10. DJ Osrańsku - Moja paranoja , pokazuje że jest czarnym koniem epki 9/10, bezbłędne pianino
12. Sound of Amarena - trochę przewidywalny, brakuje mi 30 sekund ciszy na końcu w celu kontemplacji - 6/10
14. Klient - toaleta - bez stopy było by lepiej - 7,5/10
15. randomize - random words /random number/10
17. Janusz - Fuck Duck, tytuł najlepiej oddaje uczucia względem tego wałka ??/10 (nie oceniam, bo nie fikam władzy)

te co nie oceniłem to mocno mnie podqrwiły, daje im wszystkim 0/10 i 10/10 jednocześnie (średnia 2,5/10)

gratuluję wydania wszystkim są mocne i słabe strony jak zawsze (słabsza, to taka, że jeszcze nie ma milion playsów)

z tego co pewnie wielu zauważyło, zaczynają wytrącać się pewne wzorce (np. długość wałka, polegactwo na czipach itp.), co oczywiście może w przyszłości skutkować nieprzyjemnymi szablonami w stylu "słyszałeś jeden, słyszałeś wszystkie" i przyszłe wydania mogą brać takie procedury pod uwagę, co sam solennie obiecuję

czekam na kolejne produkcje
btw. mocne logo


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Wizzardius - 1.04.2014

(1.04.2014, 20:08)mumu napisał(a): 9. chujosok - spectro show - 7/10 podoba mi się łączenie gatunków i przywiązanie do szczegółów i aranż

Ten kawałek ma głębszy sens. Wystarczy odpalić spectrogram ;P

[Obrazek: 2ahs302.jpg]


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - mumu - 1.04.2014

myślę że prawie każdy utwór z flr ma tym podobne smaczki
ale moim zdaniem powinny one zostac ukryte az ktos sam na nie wpadnie, lub na wieki wieków
... ewentualnie zawsze mozna powiedziec królowi flra ;)


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Area Sound 51 - 1.04.2014

Kur*a...to chyba jakieś żarty tego nie można nazwać muzyką! To jakieś psychodeliczne odgłosy , które ktoś robił na niezłej fazie! Paranoja w huj , niektóre "utwory" że tak to nazwę stają się niebezpieczne dla życia w odsłuchu narkomana...


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - mumu - 2.04.2014

@up
Przepraszam, a co można nazwać muzyką? Czy w ogóle istnieje takie coś jak "muzyka"?

Np. wg. mnie, powyższe są właśnie świetnymi przykładami tak zwanej "muzyki".

No chyba, że ktoś z trzody pysznej jest na tyle zamknięty w schematach, że nie rozumie kwint-esencji projektów. W sumie ja jestem w stanie to zrozumieć, a nawet trochę współczuję ;)


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Zirds - 2.04.2014

Piękna muzyka z gatunku Avant-garde. Ci co nie potrafią odnaleźć głębi i piękna we współczesnej sztuce malarskiej to tym bardziej nie odnajdą sensu w produkowaniu takich pięknych, epickich, wyrafinowanych, posiadających głębokie stadium emocji utworów jakie wydaje wydawnictwo Fucklogic.


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - OProject - 2.04.2014

Są już pierwsi hejterzy to znaczy że jesteśmy na dobrej drodze xd


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - mumu - 2.04.2014

@zetzet
ja bym tą muzykę określił jako "neo post avant-garde expressionism"


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Area Sound 51 - 2.04.2014

Jakby wam puścić odgłosy żarłocznej świni która głośno pierdzi też byście to nazwali awangardą i oprawili w ramke i mówili , że to jest wspaniałe?? to powodzenia życzę...


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - K - 2.04.2014

Kolega chyba słabo się ma z angielskim.


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - OProject - 2.04.2014

(2.04.2014, 9:55)Kay napisał(a): Kolega chyba słabo się ma z angielskim.
xd
Z polskim też ;]


RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - Area Sound 51 - 2.04.2014

Nie będę się wdawał w dyskusję z debilami...

_________

Ostrzeżenie


/Herman



RE: Fucklogic Records presents: Shitsounds Vol I - mumu - 2.04.2014

@AREA 51

właśnie... o ile dobrze zrozumiałem, jednym z niepisanych podstawowych założeń flr jest obnażanie miałkości nieoświeconych zaściankowych umysłów ludzi, których percepcja muzyki jest sama w sobie zniekształcona poprzez szablonową filtrację odbioru różnych dźwięków, zarówno melodycznych, jak i anty-melodycznych.

z tego powodu, podane przez Ciebie dźwięki trzody chlewnej zapewne nadały by się do labelu, pod warunkiem, że były by odpowiednio osadzone w spektrum i posiadały odpowiedni aranż, tytuł, były autorskie itp. itd.

podejścia raz jeszcze współczuję

ps. może tak w ramach poszerzenia horyzontów obejrzyj (zgoogluj) sobie obrazy np. Basquait'a , trochę poczytaj o tym, a potem wróć przeprosić, nie będziemy żywić urazy - to pewne

i nie ubliżaj (nikt Tobie nie ubliżył) bo to słabe jak chuj i pokazuje, że brak Ci prawdziwych, twardych argumentów w starciu z rzeczywistością tematu