MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am - Toon World - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am - Toon World (/temat-yes-i-am-toon-world)



Yes I Am - Toon World - Yes I Am - 10.04.2014

Gatuenk: Electro-House/Big Room

Parę słów: Minęło trochę czasu od ostatniej wizyty, przydałoby się mieć ten 8-my dzień. Klimat utworu pokręcony i taki był zamysł. Nie każdemu przypadnie do gustu, to jest pewne. Jednych zaintryguje, a innych odrzuci. Sprawdzałem w głównej mierze kilka nowych rozwiązań i jestem ciekaw waszych opinii jak to widzicie.





RE: Yes I Am - Toon World - ProCkers - 10.04.2014

Hmm.. początek nieco przydługawy ;) Później ciekawy refren, jednak trochę chaotyczny ;) Nie wiadomo na czym się skupić :D Dalej break, taki nijaki. Bassu jakby brakowało, leci tylko ten saw na niskiej oktawie. Melodie też mółgbyś lekko zmienić, bo już po 2óch minutach trochę nudzi. Dalej już to samo co na początku. Kick całkiem fajny, jednak bass ma chyba za wysoko ;) Nie daje tego mięcha co większość big roomów ;) Ale ogółem ten eksperyment jest całkiem całkiem :)


RE: Yes I Am - Toon World - Audionectic - 10.04.2014

Intro faktycznie dekodługawe.Fajne narastanie napięcia,prawie zero kicka


RE: Yes I Am - Toon World - Faden - 11.04.2014

Slaba aranzacja nuda wieje. Dla mnie melodie niesa chaotyczne, bo taki jest tego zamysl i rozne rzeczy sa dopuszczalne w tej muzyce. Moglo byc dobre gdyby bylo bardziej rozbudowane to moze udalo by cie cos lepszego w tym gatunku. Frazy tez jakies do siebie podobne podkrec ktores jakims filtrem. Sprobuj zamieszac cos z jakims "gate" efektem. Mogles dodac jakies brytalne wokalne efekty. Po tak dlugim czasie spodziewalem sie czegos naprawde konkretnego, a brzmi mi to troche jak ruska "kalinka". Musialem pewnie slyszec cos podobnego z "big roomu", bo napewno niebrzmi to jak electro house.


RE: Yes I Am - Toon World - Frashby - 13.04.2014

No intro dość długie, ale dość dobrze się rozwija, czekałem co będzie dalej. To co się stało od 1.00 troche mnie zawiodło :(
Wiem że był to taki eksperyment, ale moim skromnym zdaniem po prostu nieudany. Reszty nie komentuje bo generalnie leci już cały czas ten sam motyw, nie czuć tego uderzenia, no jest słabo moim zdaniem. Pozdro


RE: Yes I Am - Toon World - Alsso - 1.05.2014

pierwsze wrażenia dochodząc do 1 minuty.

1 intro jak u gwiazd z EDM (hardwell etc) ok minuty i wjazd :D za dlugie moim zdaniem.
jak dobiło do tej 1 minuty liczylem na jakiś gruby konkretny dźwięk ,który rozwaliłby mi subuffer w drobny mak :D niestety na tym sie skonczylo ... sam pomyśl mi się podoba(melodia ) ale np. kick ktory tez jest z żywca ściągniety z pompek od EDM no to troche wali mi komercja ,a komercji nie lubie ;P


RE: Yes I Am - Toon World - Revnotes - 19.07.2014

Zaskoczyłeś mnie, bo w dotychczasowych projektach trzymałeś poziom, a tutaj czyżby Ci się miksować nie chciało. Szczerze ten numer brzmi moim zdaniem chaotycznie, taki wypadek przy pracy.