MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Tommy B. - I Know (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Tommy B. - I Know (Original Mix) (/temat-tommy-b-i-know-original-mix)



Tommy B. - I Know (Original Mix) - Yes I Am - 17.03.2012

Artysta: Tommy B.
Tytuł: I Know
Gatunek: Electro-House


Czas: 4:17
Waga: 9.85MB
Download: DARMOWY


Data rozpoczęcia: 12.02.2012r.
Data zakończenia: 15.03.2012r.
Łączny czas pracy: 35h 53min


Komentarz:
Tak pewnie według niektórych ten czas pracy może być kosmiczny, ale trochę zeszło, zanim wszystko ogarnąłem jak to zrobić... Sam pomysł, a raczej jego brak i wymyślenie zabrało większą część... Trochę w tym usłyszycie pewnie SHM(Swedish House Mafia) i być może nawet BEP(Black Eyed Pease). Nie powiem, ale od piosenek tych artystów trochę pomysłu wpadło do tracka... Zastanawiałem się czy zostawić ten dźwięk tak specyficzny i piszczący... Nie wiedziałem gdzie go dać ale czułem, że musi on być... W końcu stanęło, że został.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłego odsłuchu. Proszę również o konstruktywne opinie.
Dzięki.!




Dzięki panowie... Gitarka to w zasadzie dwa instrumenty(sama gitarka i elektroniczne pianinko). A gitara jest z drewna, metalu, tworzywa sztucznego... Moja słodka tajemnica :D...

Czekam na więcej opinii.
Jak znajdziecie jakiś fajny wokal to czemu nie. Mi osobiście nic nie wpadło w ręce... A przecież z "Save the world" nie wezmę :D.
Dzięki. W sumie pewnie macie rację, że mogłem trochę zejść z gitary... Czekam na więcej.
Kay, normalnie słuchałem specjalnie nim dałem demko, czy nie jest identycznie :D i wierz mi sporo się różni :D
Sleepy dzięki za rzeczową ocenę jak i reszcie. Dawajta więcej :D... bo chce w końcu zrobić kawałek, który się spodoba wszystkim :D.
No to pany wspomóżcie mnie z tym wokalem :D...3,

RDZK przeczytaj pierwszy mój post i się dowiesz co ci to przypomina :D.


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - BlueHawkins - 17.03.2012

nom podoba mi sie :)
ładny początek
ba zajebisty
troche mi sie to utworami guetty tymi dawnymi kojarzy ta gitarka hmm racja począteczek ala shm ;)
i bardzo dobrze wg mnie ze sie wzorowales na czyms dobrym bo zrobiles cos dobrego
podoba mi sie to :)






RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - 9lives - 17.03.2012

mi się również podoba :) brakuje mi tutaj tylko dobrego wokalu. A ta gitara z czego jest?


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - Shizzlematic - 17.03.2012

Sam w sobie pomysł podoba mi się. Trochę ten ala pluck co pogrywa w motywie na wysokich nie pasuje mi ;P prosto mowiac denerwuje mnie ;d

Jako, że moje słuchawki ma teraz brat nie mam jak ocenić technicznie tego ;P

Ogólnie mówiąc - podoba mi się ;D


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - piral - 17.03.2012

Wykonanie perfekt. Aranżacja ujdzie, bo ciągle ten sam motyw gitary...


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - Bootyshine - 17.03.2012

Ładnie to gra lecz malo sie tu dzieje troche ;) Vocal az sie prosui aby tu byl xD pzdr!


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - Houseshock - 17.03.2012

Kawałek spoko tylko dręczy mnie w kółko ten sam motyw gitarki :P Ale ogólnie ok :)


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - biz83 - 18.03.2012

Początek jak Adelle :) Pózniej BEP :) i SHM :) Jak na mój gust za dużo tej gitarki , ogólnie szału nie ma .


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - SleepyHead - 19.03.2012

Witam, wypowiem sie tylko odnosnie techniki miksu, poniewaz taka muzyka do mnie pod zadnym katem nie przemawia, jest zbyt prosta, myzycznie przede wszystkim :P
A wiec:
- miks ma za malo dolu, brakuje "miesa" szczegolnie po przejsciach,
- za duzo wysokich czestotliwosci wzajemnie na siebie nachodzi i robi sie u gory takie "maslo maslane", a powinny byc odseparowane poszczegolne sciezki, aby sie nie nachodzily, byly wyrazne, ewidentnie spaliles tu equalizacje
- jest monotonnie, przez caly czas przewija sie ten sam motyw, wysoka melodia tylko poteguje ta monotonie, cos tu zmienic sie powinno
- jesli chodzi o przejscia sa w miare dynamiczne, ale nie maja kopa, poniewaz j/w napisalem brakuje dolu po nich

Ogolnie calkiem calkiem, slychac ze lubisz komercje, ja nie znosze :P Powodzenia


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - NoneSkill - 20.03.2012

fajny motyw piano ;) ! Podoba się podobaaaaaaa :) !


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - bezetykiety - 21.03.2012

bardzo miło się słucha , dobra robota !


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - Audionectic - 21.03.2012

Pianko fajne...o...OOoooo.......Nie moj klimat.


RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - RDZK - 23.03.2012

Nie gustuje w tego typu muzyce, ale co tam... Przyznam sie... Pozamiatało mna ! Fajnie sie tego slucha, przyjemne dla ucha. Utrzymany fajny klimat, taki, hmm... Wakacyjny (:
Cos mi to przypomina, ale nie do konca wiem co.
Uwazam tez, tak jak niektorzy, ze ten track az sie prosi o wokal ! Poszperalbym na Twoim miejscu tu i owdzie i cos wyszarpal do tego (:



RE: Tommy B. - I Know[Original Mix] - Dasani - 23.03.2012

Strasznie przyjemne dla ucha, lekki vocal do tego i gitesik. Ten pluck w głównym motywie pięknie gra ^^