MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] (/temat-progressive-tiesto-adagio-for-strings-tomasz-progressive-house-remix-preview)



Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - Tomi - 18.04.2014

Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) Preview





RE: Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - Tom_Krasch - 22.04.2014

Znów ładnie wali z twojej strony ;)

Dodaj jakiegoś builda tzn. snar'y, fx'a może albo coś bo troche pusto

poza tym ok, jak dla mnie. :)


RE: Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - NeoTag - 25.04.2014

Niektórych utworów nie powinno się remixować, szczególnie zmieniając ich gatunek. Nie żeby ten track był jakiś marny technicznie, aranżacyjnie czy coś, tylko trochę niszczy wspomnienia z oryginału. Na szczęście jest parę bardzo dobrych momentów, np. to tradycyjne zwiększanie cutoffu genialnie, masywnie wyszło :D


RE: Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - OProject - 25.04.2014

(25.04.2014, 13:25)NeoTag napisał(a): Niektórych utworów nie powinno się remixować, szczególnie zmieniając ich gatunek. Nie żeby ten track był jakiś marny technicznie, aranżacyjnie czy coś, tylko trochę niszczy wspomnienia z oryginału. Na szczęście jest parę bardzo dobrych momentów, np. to tradycyjne zwiększanie cutoffu genialnie, masywnie wyszło :D

Tiesto to nie oryginał... <lejca>
Oryginałem jest soundtrack z filmu Pluton 1986:
Samuela Barbera

William Orbit - Barber`s Adagio For Strings Rocznik 1999:

Wraz z kilkoma Remiksami... Tiesto swój utwór wydał w roku 2005.
Taka mała lekcja z historii muzyki ;)
-----------------------------------------------------------------------
Co do utworu kolegi to jakoś nie podoba mi się synth z początku, wydaje się taki suchy i słychać na nim takie pyknięcia to chyba od filtra.. potem jak już wchodzi jest dużo lepiej :)
Twoja wersja jest ok, ale oryginału nie przebijesz :P


RE: Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - Tomi - 26.04.2014

(25.04.2014, 14:35)OldscoolProject napisał(a):
(25.04.2014, 13:25)NeoTag napisał(a): Niektórych utworów nie powinno się remixować, szczególnie zmieniając ich gatunek. Nie żeby ten track był jakiś marny technicznie, aranżacyjnie czy coś, tylko trochę niszczy wspomnienia z oryginału. Na szczęście jest parę bardzo dobrych momentów, np. to tradycyjne zwiększanie cutoffu genialnie, masywnie wyszło :D

Tiesto to nie oryginał... <lejca>
Oryginałem jest soundtrack z filmu Pluton 1986:
Samuela Barbera

William Orbit - Barber`s Adagio For Strings Rocznik 1999:

Wraz z kilkoma Remiksami... Tiesto swój utwór wydał w roku 2005.
Taka mała lekcja z historii muzyki ;)
-----------------------------------------------------------------------
Co do utworu kolegi to jakoś nie podoba mi się synth z początku, wydaje się taki suchy i słychać na nim takie pyknięcia to chyba od filtra.. potem jak już wchodzi jest dużo lepiej :)
Twoja wersja jest ok, ale oryginału nie przebijesz :P

Tylko jak słychać, to są Tiestowe linie melodyczne, plus moja ingerencja z chopem :D


RE: Tiesto - Adagio For Strings (Tomasz Progressive House Remix) [Preview] - NeoTag - 27.04.2014

(25.04.2014, 14:35)OldscoolProject napisał(a):
(25.04.2014, 13:25)NeoTag napisał(a): Niektórych utworów nie powinno się remixować, szczególnie zmieniając ich gatunek. Nie żeby ten track był jakiś marny technicznie, aranżacyjnie czy coś, tylko trochę niszczy wspomnienia z oryginału. Na szczęście jest parę bardzo dobrych momentów, np. to tradycyjne zwiększanie cutoffu genialnie, masywnie wyszło :D

Tiesto to nie oryginał... <lejca>
Oryginałem jest soundtrack z filmu Pluton 1986:
Samuela Barbera

William Orbit - Barber`s Adagio For Strings Rocznik 1999:

Wraz z kilkoma Remiksami... Tiesto swój utwór wydał w roku 2005.
Taka mała lekcja z historii muzyki ;)
-----------------------------------------------------------------------
Co do utworu kolegi to jakoś nie podoba mi się synth z początku, wydaje się taki suchy i słychać na nim takie pyknięcia to chyba od filtra.. potem jak już wchodzi jest dużo lepiej :)
Twoja wersja jest ok, ale oryginału nie przebijesz :P

Oj Oldi, po raz kolejny dajesz mi coś wartościowego :D I nie chodzi mi o samą lekcję historii muzyki ale o te utwory :D EPIC M8.