MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gotarda odkrycie - Music Producers - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Gotarda odkrycie - Music Producers (/temat-gotarda-odkrycie-music-producers)



Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 27.04.2014

Witam ! Od wielu lat zajmuje się muzyką,głównie łączeniem brzmień tradycyjnych i folkowych z elektroniką.Główny projekt ,którym się zajmuję to 'Gotard' inspirowany zamiłowaniem do podróży i wieków średnich co oczywiście także przekłada się na łączenie ze sobą różnych brzmień.
Oficjalnie Gotard istnieje już 9 lat.W tym czasie udało się zawiązać kilka ciekawych współpracy a na gotardowym koncie uzbierało się 6 płyt cd (L.p) oraz 2 Epki (opublikowane jedynie w sieci).
Początkowo był to solowy projekt obecnie band liczy 4 osoby.Od 2010 r.współpracujemy z polskim netlabelem 3Loop.

Tak na przywitanie,jeden z najstarszych kawałków i pierwszy wizual - animacja autorstwa Oskara Rakowskiego Attave do utworu "Raise" (2007)
Ten kawałek chyba nadal najlepiej charakteryzuje to co staramy się budować pod nazwą Gotard choć staramy się by każda płyta miała nieco inny charakter i klimat.

XXXXXX

Poza Gotardem jest jeszcze trochę bardziej eksperymentalne 'Tibro' oraz nowy projekt jeszcze bez nazwy i kilka rzeczy,które zrodziły się z ciekawych współpracy ale bez obaw postaram się nie zanudzić Was na śmierć od razu ;)

Poniżej link do soundcloud :
XXXXX

Info także na naszej stronce.

Oczywiście w innych tematach pozanudzam Was jeszcze dotychczasowymi oraz w niedalekiej przyszłości nowymi tworami Gotarda ;)

Ps : współpraca w ramach muzy czy video zawsze mile widziana.

__[ Knifeman ]______
usuwam linki - regulamin działu



RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Amalon - 27.04.2014

Witam

Z tego co opisałeś konkretny z ciebie człek, który ma już sporo za sobą..:) Mimo wszystko że pokaźnie wygląda twoje przywitanie muszę Cię upomnieć abyś przeczytał regulamin forum i dla własnego honoru pozbył się linków do swoich twórczość. Trzeba napisać 10 postów aby móc się podzielić z innymi swoją twórczością (takie zasady)..;) Regulamin ważna rzecz..

Pozdrawiam serdecznie


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Knifeman - 27.04.2014

... no nie zdążył :D

mimo małej wtopy witam i mam nadzieję że będziesz wpadał tu częściej - takiego czegoś tu brakowało


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Amalon - 27.04.2014

(27.04.2014, 11:45)Knifeman napisał(a): ... no nie zdążył :D

Haha xD Trudno. Myślę że raczej karygodne to nie było..:)


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Herman - 28.04.2014

Lol nozu że tobie się che pałować z tym podpisem w notce xd


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 28.04.2014

Dzięki za komentarze.tak to już jest z tymi regulaminami forów,że zawsze coś jest zakazane z niewiadomej przyczyny ale rozumiem,że taka polityka ma zmobilizować użytkowników do aktywności więc ok (choć jeśli mogę coś poradzić to zakazywanie wklejania linków do swojej twórczości na forum muzycznym może również mocno zniechęcić nie jednego potencjalnego użytkownika).Nie bardzo wiem też co pisać nie dzieląc się muzyką ;) (?)

To żeby nie było,że znów daje wtopę (też jestem modem w paru miejscach więc wiem jak to jest z tym czytaniem regulaminów ;) ) zedytuję odpowiedź zapraszając Was na gotardowe YT skoro ostało się jako znaczek pod awatarem ;) Parę dni temu miała miejsce premiera nowego klipu będącego podziękowaniem dla naszych przyjaciół i ludzi z którymi mieliśmy przyjemność współpracować oraz symbolicznym podsumowaniem 9 lat naszego bytowania.W klipie do "Hope never dies" znalazły się fragmenty wcześniejszych klipów i animacji.

Dzięki jeszcze raz i pozdro wielkie dla ekipy producersów !

________________________
http://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie
Tutaj możesz o tym napisać :)

Herman




RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Herman - 28.04.2014

Podziel się opinią w tematach z produkcjami, zapewniam że to gwarancja odpiwiedzi w Twoich wątkach. to nie tablica ogłoszeń, a forum ze społecznością, także zachęcam do integracji, a politykę zostaw nam i baw się dobrze ;)


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 28.04.2014

Nie bardzo rozumiem tak nieprzyjazna politykę dla nowych użytkowników.OK,nie tablica ogłoszeń ale jednak forum.
Na razie się tylko rozejrzę.


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - FL FAN - 28.04.2014

Hej !

Fajnie że lubisz eksperymentować, tak jak ja zresztą.

Polityka forum nie jest nieprzyjazna, to nieporozumienie, na progu po prostu.

Nie wstawiamy od razu swojej twórczości, a już na pewno nie w działach temu nie poświęconych. To dla zachowania porządku i wyłapania "pijawek", egoistów którzy nie dbają o poziom tego miejsca, a jedynie oczekują zainteresowania i komentarzy pod własnymi nagraniami, nie dają nic w zamian, nie pisząc komentarzy, nie uczestnicząc w życiu forum pod żadnym względem. Dostęp do ukrytych na razie funkcji też przychodzi z czasem, czat pojawi się po napisaniu 50 postów, później inne przywileje - czyli ranga "member" dla stałych userów, teraz nadawana z automatu (wyróżniający kolor nicka, większa skrzynka na wiadomości, własny podpis, sygnaturka itp)

No musicie (mówię do wszystkich nowych użytkowników) zaakceptować warunki osób które postawiły to miejsce na nogi i powołaly je do życia. Wystarczy przestrzegać regulminów (bo oprócz głównego regulaminu, wstawianie utworów również jest obarczone pewnymi regułami) i być uprzejmym w stosunku do innych, dbających o to miejsce ludzi i będziemy mogli wymieniać się w ten sposób doświadczeniami bez żadnych wtedy ograniczeń.


Pozdrawiam Serdecznie !


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 28.04.2014

Ok,po prostu lepsza byłaby informacja np na priv niż jechanie po bandzie wszystkich linków bo to jednak niezbyt zachęcająca praktyka.
Ograniczeń i przesadnego podejścia do "rang" nie ma np na forum netlabelu o którym wspomniałem bo wiadomo,że to zniechęca ale to już zgodnie z sugestią pozostawiam ekipie moderacyjnej tego miejsca.
Dla mnie ważne jest to by dana strona przestrzegała netykiety (tak jak użytkownicy),wtedy atmosfera jest przyjazna i człek ma chęć zarówno poznawania jak i dzielenia się.

Pozdro raz jeszcze i dzięki za dobre słowo.


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - Revnotes - 28.04.2014

Spokojnie, nie ma się co uprzedzać. Na forum zarejestrowały się osoby tworzące muzykę. Nasi fani najprawdopodobniej (może są wyjątki) nie poświęcają swojego czasu na przebywanie w tego typu miejscach, a więc jeżeli wzajemnie nie będziemy komentować swojej twórczości nikt inny tego nie zrobi. Administracja po prostu zadbała, aby przynajmniej w minimalnym stopniu każdy użytkownik podarował coś innym. Osobiście szanuję takie podejście, bo dla naszej społeczności nic nie zmieni rejestracja kolejnych 10 egoistów, którzy przybyli tu jedynie aby pochwalić się swoją twórczością (nabić odsłuchy), zyskamy więcej jeżeli zarejestruje się tylko jeden, który chętnie skomentuje utwory inny czekając na opinie na temat własnej pracy.

Zostań z nami i baw się dobrze :)


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 28.04.2014

Spokojnie ,napisałem tylko wprost to co myślę o pewnej nadgorliwości (w moim odczuciu) czy też regulaminach nie zawsze zgodnych z netykietą (i tym jak się to odbija na danej stronie czy forum) ale to nie powód by rezygnować z poznawania ciekawej muzy i całkiem obszernego działu tematów jaki tu macie ;) Po prostu wole "wywalić kawę na ławę" bo faktycznie im więcej zakazów i więcej nadgorliwości tym większa szkoda dla każdej strony / forum tego typu.

Podoba mi się Wasze podejście w kwestii komentowania więc myślę,że mimo małej wtopy jak już napisałem nie tylko z mojej strony,chętnie poszperam w wolnych chwilach i proforma nie będę Was zanudzać swoim projektem w żadnym dziale.
Rozumiem troskę o "egoistów" natomiast mi nie zależy na szalonej promocji chciałem się jedynie przedstawić w konkretny sposób zakładając,że podanie linku nie stanowi dla nikogo problemu.

No nic.. tyle w temacie więc do zobaczyska na forum.


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - J.K.Gotard - 28.04.2014

Zauważyłem,że faktycznie stanowicie tu zgraną społeczność i to mi się bardzo podoba.


RE: Gotarda odkrycie - Music Producers - OProject - 28.04.2014

Witaj,
widzę że gustujesz w starych klimatach więc się dogadamy xd
Regulamin ważna rzecz... 10 postów które trzeba napisać wychodzi na dobre, wielu jest tutaj użytkowników którzy czekają na komentarze pod swoimi utworami a sami nie robią tego przy utworach innych... zwłaszcza w dziale Hip Hop! xd
Zgrani jesteśmy to fakt, ale ilu jest takich użytkowników którzy się często udzielają na 4000 zarejestrowanych może ok. 50-100 :D
Pozdrawiam i zachęcam do częstego odwiedzania :)