MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny (/temat-aiden-jude-czyli-najmlodszy-producent-muzyczny)

Strony: 1 2


Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - K - 27.04.2014

[Obrazek: aid0.png]

Czy też już słyszeliście, czy też nie, od niedawna scena muzyki elektronicznej ma nowego, najmłodszego producenta w historii, a jest nim dziesięcioletni Aiden Jude. Pojawił się on niemal znikąd 14 kwietnia, wraz se swoim pierwszym wydaniem na Beatport (Bigroom z klasycznym ostatnimi czasy dropem). Nie łudźcie się (jeżeli ktokolwiek taki jest), że nie maczał w tym swoich palców jakiś producent duch. Aiden nie kryje się z tym, że sam kawałka nie wykonał, ale zarzeka się, że to jednak on w większości utworzył swój utwór (informacje o tym znajdziecie w pewnym zagranicznym wywiadzie).



No tak... Ale co można o tym więcej napisać, poza tym, że każdemu pewnie miesza się w tym momencie uczucie zażenowania i chęć śmiechu? xD

Ano znalazłem dla Was coś specjalnego. Mianowicie są to pewne zdjęcia, które znalazłem na profilu pewnej pani na FB, która skomentowała wpis Aidena na jego fanpage'u, a skomentowała tak:

[Obrazek: aid1.png]

Pani ta komentuje żwawo fanpage Aidena od samego początku istnienia. Hmm, no cóż, może 40-letnia, zapalona fanka EDM? :D Precyzując, to w sumie dwie panie aktywnie śledziły jego poczynania od samego początku, czyli mniej więcej od końca grudnia 2013
(w większej sumie to ta druga nawet o wiele bardziej). Jednak drugą pominąłem, ze względu na to, że u pierwszej znalazłem coś więcej, ale wcześniej spójrzcie na to:

[Obrazek: aid2.png]

Hmm, czyżby jakieś usunięte komentarze Aidena? Nie ważne, na dokładkę pod jednym z innych zdjęć mamy to:

[Obrazek: aid3.png]

Ponadto, na FB tej Pani znajdujemy to:
http://musicproducers.pl/articles/aid4.jpg
*Tak, to zdjęcie jest publiczne dostępne, mam prawo je pokazać.
**Miałem pokazać jeszcze jedno, ale zrezygnowałem, bo Aiden jest na nim półnagi, a nie chcę propagować pedofilii xD


Moja wersja? Adoptowany (nie wiem czemu tak mi się wydaje, mogę być w błędzie) chłopak, któremu przybrana mama chce spełniać marzenia w wieku 10 lat. Nie wiem ile osób dostało w łapę podczas produkcji kawałka i całej promocji, ale weźcie pod uwagę, że pod wydanie dzieciaka specjalnie powstał nowy label "Crowd Records" xD

A najlepsze jest bezczelne tego wciskanie, i wciskanie kitu, że dzieciak po prostu ma talent.
Serio, ktoś chce iść do klubu gdzie gra 10-letni chłopak? Chyba nie.


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - OProject - 27.04.2014

Loco <3 Xd
Sprawa śmierdzi na kilometr, zresztą szkoda na to czasu xd


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Knifeman - 27.04.2014

dzięki za pomysł - od dziś jestem ghostem mojej świnki morskiej i t od teraz ona będzie zgarniać całą sławę


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - FL FAN - 27.04.2014

Nożu

DJ MORSKA będzie grał? ! ?

Jak tak to ja chce z nim collab !

a co do tematu to siuśkowi nie spełnią marzeń lecz zrobią mu krzywdę a dlaczego ?

Nie chodzi o muzykę bo to jestem w stanie zrozumieć ale w życiu każdego młodziutkiego człowieka jest odpowiedni czas na każdy etap potrzebny do rozwoju a to co z nim robią tylko ten rozwój emocjonalny zaburza.


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Loco - 27.04.2014

(27.04.2014, 18:14)OldscoolProject napisał(a): Loco <3 Xd
Zazdro panienek XD ?


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - T-Sted - 27.04.2014

Ech, ręce opadają. Wiadomo że wykreowano "gwiazdę". Dzieciak pewnie nie do końca wie o co chodzi. Aczkolwiek raczej się z tego nie wycofa. Gdy zacznie myśleć to z pewnością stwierdzi że warto to kontynuować bo jest z tego hajs.

Ale co tam, ważna jest przecież realizacja marzeń.


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Almhome - 27.04.2014

Mi tez to smierdzi...No bo powiedzmy ze 10-latek ma ten "talent", ale nich mi ktos powie jakim cudem taki siusiek potrafi obslugiwac chociaz eJay techno? :D Juz nie mowiac o reszcie...


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - piral - 27.04.2014

Wiedziałem, że ten temat tu trafi. Sprawa jest zarówno żałosna w sensie takim, że można się pośmiać jak i w takim, że można się rozpłakać, zwłaszcza jak ktoś siedzi w produkcji X lat i nic z tego jeszcze nie ma, albo dużo nie osiągnął. Swoją drogą to właśnie w jego wieku odkryłem Fruity Loopsa 3. Szkoda, że nie trafiłem na beatport. :(


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - OProject - 27.04.2014

(27.04.2014, 20:01)Almhome napisał(a): Mi tez to smierdzi...No bo powiedzmy ze 10-latek ma ten "talent", ale nich mi ktos powie jakim cudem taki siusiek potrafi obslugiwac chociaz eJay techno? :D Juz nie mowiac o reszcie...

W sumie Mozart czy Chopin w wieku ok. 7 lat już komponowali i grali....


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Adamzzz - 27.04.2014

(27.04.2014, 20:13)OldscoolProject napisał(a):
(27.04.2014, 20:01)Almhome napisał(a): Mi tez to smierdzi...No bo powiedzmy ze 10-latek ma ten "talent", ale nich mi ktos powie jakim cudem taki siusiek potrafi obslugiwac chociaz eJay techno? :D Juz nie mowiac o reszcie...

W sumie Mozart czy Chopin w wieku ok. 7 lat już komponowali i grali....

No dobra ale oni grali na kopanych instrumentach. Ten dzieciak klika myszką i przyciska wielkie święcące guziki na CDJ'ach


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - K - 27.04.2014

(27.04.2014, 20:13)OldscoolProject napisał(a): W sumie Mozart czy Chopin w wieku ok. 7 lat już komponowali i grali....

Big room... xD


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - formal - 27.04.2014

http://doandroidsdance.com/news/aiden-jude-carlos-escalona-ghost-producer/
http://www.edmtunes.com/2014/04/10-year-old-aiden-jude-has-ghost-producers-news-shocks-no-one/
w skrocie
"the EDM muse Aiden Jude aka DJ Diapers is a fraud. In a press release from Universal, it was revealed that Carlos Escalona “co-wrote” the “song” Tonight with the “DJ” Aiden Jude. As the world of EDM crashes down around us, we can only ask one question, why?"
i gdzies czytalem jeszcze komentarz baby ktora zna cala ta rodzine i starych ma dzianych w cholere


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - OProject - 27.04.2014

Adamz Kay xd
xd
No sory ale tworzenie muzyki elektronicznej jest dziecinnie proste w porównaniu do tworzenia takich dzieł jak Chopin czy Mozart xd


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - FL FAN - 27.04.2014

(27.04.2014, 20:16)Adamzzz napisał(a): No dobra ale oni grali na kopanych instrumentach.

Szopen grał na perkusji i tylko czasem na Xbox360 wiec prosze nie wprowadzać w błąd!


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - F.P.P - 27.04.2014

Dla mnie to jest zabawne nie zdziwię się jak on tego nawet w 10 % nie zrobił, widać od razu że to banan :D. Ten klip to jakaś żenada i mówi wszystko, mały spięty jakby miał zaraz narobić w galoty, klub to chyba miejsce gdzie chodzą jego rodzice, wszyscy po 30 i nikt tam się nie rusza, nikt tam jakby nie kuma o co chodzi. No i do uja pana co można kręcić gałami przy oryginalnym mixie pfffe :D

Dla mnie szczyl pozer :D


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - sowa - 27.04.2014

JUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDEJUDE


Jeszcze ma ktoś jakieś wątpliwości?

[Obrazek: file.html]



RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - WuesEudezet - 28.04.2014

kreci tymi knobami, kreci, a czestotliwosci nie chca sie uciac : C biedak


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - OProject - 28.04.2014

Sprawa wyjasniona za wszystkim stoja zydzi xd
[Obrazek: c1d3eee435e9.jpg]
Jude xd


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Alsso - 1.05.2014

Dla mnie to kpina . No przepraszam jeśli kogoś urażę , można mieć zapał i miłość do muzyki ale wieku 10 lat to szczyl powinien oglądać teletubisie czy inne poschizowane bajki,a nie po nocach siedzieć w klubie za konsolą . Przecież to jest chore , to powinno się leczyć .

a ogólnie czy to jego utwór:cóż , za rączke go nie zlapałem ale sądząc po sprzęcie jaki widnieje za nim to biore pod uwage fakt,ze rodzicie mu pomogli ;)


RE: Aiden Jude, czyli najmłodszy "producent" muzyczny - Tomi - 1.05.2014

(1.05.2014, 5:25)Alsso napisał(a): Dla mnie to kpina . No przepraszam jeśli kogoś urażę , można mieć zapał i miłość do muzyki ale wieku 10 lat to szczyl powinien oglądać teletubisie czy inne poschizowane bajki,a nie po nocach siedzieć w klubie za konsolą . Przecież to jest chore , to powinno się leczyć .

a ogólnie czy to jego utwór:cóż , za rączke go nie zlapałem ale sądząc po sprzęcie jaki widnieje za nim to biore pod uwage fakt,ze rodzicie mu pomogli ;)

Niczym po drzewach skakać :D