MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Astral Plane - Unitra - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Astral Plane - Unitra (/temat-electronica-astral-plane-unitra)



Astral Plane - Unitra - Astral Plane - 28.04.2014

No więc tak - zrobiłem coś nowego. jest to mój pierwszy krok w abletonie. Dotychczas siedziałem w FLu, ale potrzebowałem zmiany po kilku latach. Przygoda z tym numerem jest o tyle nie miła, że nadpisałem niechcący ten projekt... i cała praca poszła w piz...w las. Na szczęście nagrałem wcześniej taką wersję. Parę rzeczy miało być tam do poprawek, no ale co - nic z tym już nie zrobię :)
(btw. może ktoś wie, czy da się odzyskać nadpisany projekt w abletonie?)

Pozdrawiam i proszę o opinie!
:)



EDIT: Już dodałem player. Podobno lepiej się słucha :)


RE: Astral Plane - Unitra - OProject - 28.04.2014

Gdzie player? xd


RE: Astral Plane - Unitra - Astral Plane - 28.04.2014

hahaha. No rzeczywiście.


RE: Astral Plane - Unitra - OProject - 28.04.2014

Widzę że kolega pożyczył sobie tytuł mojego kawałka xd
Początek taki se...
Melodia i synth przyjemna :)
Perkusja to natomiast nie wiem... nic tam nie czuje tylko coś sobie pyka gdzieś... nie wiadomo czy to z tego kawałka czy ktoś słucha u sąsiada xd
Ale jak mówisz jest parę rzeczy do poprawek... ale ogólnie spoko kawałek :D


RE: Astral Plane - Unitra - FL FAN - 28.04.2014

Bardzo wciągające nagranie, lekko eksperymentalne, hipnotyczne, niejednoznaczne klimatycznie. Potęgująca napięcie aranżacja wyszła znakomicie. Piękne rozmyte tło w przestrzeni. Świetny kawałak, bardzo dobry wykon. Aż sobie posłucham jeszcze raz, z zaciekawieniem się słucha nawet za którymś razem, także jest to udane także pod względem merytorycznym nagranie.


RE: Astral Plane - Unitra - Astral Plane - 28.04.2014

OldscoolProject
Co do tytułu, to nawet nie wiedziałem. Spojrzałem na wzmacniacz Unitry i mi się spodobało :)
A perkusja.. no.. ona ma tylko tak pykać. Widzę, że masz na profilu u siebie w stylu: Hard - no to rzeczywiście mogło Ci tu za mało pykać hehe :D
FL FAN
Dziękuję :)


RE: Astral Plane - Unitra - OProject - 28.04.2014

(28.04.2014, 20:04)Astral Plane napisał(a): OldscoolProject
Co do tytułu, to nawet nie wiedziałem. Spojrzałem na wzmacniacz Unitry i mi się spodobało :)
A perkusja.. no.. ona ma tylko tak pykać. Widzę, że masz na profilu u siebie w stylu: Hard - no to rzeczywiście mogło Ci tu za mało pykać hehe :D
FL FAN
Dziękuję :)

Może i tak ale xd Ale pyka sobie tak i pyka :(
Generalnie to ten snare mi się rzucił najbardziej w uszy bo gra samą górą i miałem nawet wątpliwości czy to nie przypadkiem hi hat xd
ale jeżeli tak ma być to dobrze (tak myślałem) xd


RE: Astral Plane - Unitra - FL FAN - 28.04.2014

(28.04.2014, 20:04)Astral Plane napisał(a): FL FAN
Dziękuję :)


Stary nie ma za co, pamiętam Twój utwór "Opium" , strasznie mi się podobał i jak zawsze żałuję, że nie dajesz downloadu ;)
Opium i ta hipnoza w powtarzalnych modulowanych falach była prostym mistrzowskim zagraniem.
Można było odlecieć daleko...Pamiętam czułem się jak po przekroczeniu Horyzontu Zdarzeń - kto kumaty, to wie o czym mówię, jak w czarnej dziurze zatrzymuje się czas dla przekraczajacego obiektu, który w rezultacie opada na dno Osobliwośći ale trwa to w nieskończoność.


RE: Astral Plane - Unitra - Astral Plane - 28.04.2014

(28.04.2014, 20:20)FL FAN napisał(a):
(28.04.2014, 20:04)Astral Plane napisał(a): FL FAN
Dziękuję :)


Stary nie ma za co, pamiętam Twój utwór "Opium" , strasznie mi się podobał i jak zawsze żałuję, że nie dajesz downloadu ;)
Opium i ta hipnoza w powtarzalnych modulowanych falach była prostym mistrzowskim zagraniem.
Można było odlecieć daleko...Pamiętam czułem się jak po przekroczeniu Horyzontu Zdarzeń - kto kumaty, to wie o czym mówię, jak w czarnej dziurze zatrzymuje się czas dla przekraczajacego obiektu, który w rezultacie opada na dno Osobliwośći ale trwa to w nieskończoność.

wow. Stary, no miło takie rzeczy słyszeć. Dzięki temu widzę, że zabieg wysłania w kosmos przez Opium się udał. jeszcze zrobię coś nowego, dzięki czemu teorię względności będzie się miało w 1 palcu :D


RE: Astral Plane - Unitra - L.G. - 29.04.2014

Bardzo lekki i przyjemny kawałek, jedynie trochę snare mi nie pasuje.
Ale to tylko moje zdanie ;)
Pzdr.


RE: Astral Plane - Unitra - Paramarimbo - 3.05.2014

Hehe, fajnie że przerzuciłeś sie na Abletona może kiedyś jakąś współprace zawiążemy bo twój styl mi sie podoba :)


RE: Astral Plane - Unitra - F.P.P - 3.05.2014

Ja już dobry kawał czasu przerzuciłem się na Abletona i wyszło mi to tylko na dobre. Co do utworu fajna produkcja lubię takie klimaty sam podobny utwór teraz robię nawet wrzuciłem demo. Bardzo dobre tła przeszkadzajki i plumkania. Stopę sklejałaś z 2 próbek ?, sam klik troszkę za mocno. Będę Cie śledził :D. Pozdro...


RE: Astral Plane - Unitra - FrancescoKationi - 4.05.2014

Moją opinię już znasz:) Na pewno czekam na więcej Twoich wykonów. Jeszcze raz ukłon w Twoją stronę:)


RE: Astral Plane - Unitra - fikifak - 24.06.2014

Zrelaksowany :D