MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA MAB - Jam session with myself (Blues) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA MAB - Jam session with myself (Blues) (/temat-electronica-mab-jam-session-with-myself-blues)



MAB - Jam session with myself (Blues) - MAB - 1.05.2014

Krótki bluesowy utworek. Grane przeze mnie - bez samplowania. Zapraszam do odsłuchania, a temu kto to zrobił serdecznie dziękuję. Pozdrawiam!


_______________________
Nazwa tematu, brak prefixu

Herman



RE: [Blues] MAB - "Jam session with myself" - Voleck - 1.05.2014

Lubie bluesowy klimat:)
tylko nie rozumiem. To Ty robiłeś ten utwór cały? czy grałeś na instrumentach, a ktoś dorobił perkusje?
na ilu instrumentach grasz?
Kawałek naprawde fajny!


RE: [Blues] MAB - "Jam session with myself" - MAB - 1.05.2014

Wszystko zagrałem sam... część VSTi a część to prawdziwe instrumenty:)


RE: [Blues] MAB - "Jam session with myself" - Voleck - 1.05.2014

No to grubaśnie :D
nic tylko wokalisty szukać i grać konkrety:)
Szacun!


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - Zirds - 1.05.2014

Ale świetnie hula! Swinguje na lewo i prawo :D Bardzo fajnie to brzmi, nie czuć syntezy w dźwiękach i za to dostajesz ode mnie punkt!

Świetne na leniwy weekend przy piwku i grillu.


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - FL FAN - 1.05.2014

Blues jak i Jazz to chyba jedyne gatunki w których można popłynąć i grać ekstremalnie eksperymentalnie na żywo przed publicznością. Zawsze lubiłem Smooth Jazz - bardzo dobrze wpływa na mnie taki klimat, wiem co ludzie chcą mi przekazać i podziwiam ich za to, że "na biegu" wybrzmiewają z ich strony takie muzyczne eksperymenty, które brzmią niesamowicie spójnie, jakby były zaplanowane z dbałością o każdy szczegół mimo że gra kilka osób jednocześnie bez umówionego aranżu, kompozycji czy melodii.


Twój utworek naprawde wpasował się w taki klimat, przyjemne dla ucha, szkoda, że tak krótko, bo jednak przyzwyczajony jestem do nagrań, a raczej sesji znacznie dłuższych.

Dobra robota !
Pozdrawiam !


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - HeluCze - 1.05.2014

Elegancko ! :D Dla mnie (nie wiem czemu) zalatuje taką Califonią haha :D Nic tylko wokal ! :)


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - Ania - 4.05.2014

Wow, miażdżysz! Z przyjemnością posłuchałabym Cię live na takim jam session! Pięknie skomponowane, lajtowe a wręcz leniwe dźwięki. Całość świetna.


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - L.G. - 6.05.2014

Genialny kawałek, aczkolwiek mam wrażenie że jest za duży reverb na snare i ride ;)
Pozdrawiam.


RE: MAB - Jam session with myself (Blues) - MAB - 6.05.2014

reverb był dla całości wykręcony jeden tylko. Co najwyżej ilość sygnału z poszczególnych instrumentów podawana na tenże reverb była różna. Może i wyszło za dużo tego na bębnach. Przy następnej tego typu zabawie postaram się zwrócić na to uwagę.
Dzięki za odsłuchy!