MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Zirds - Gooseberry (2011) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Zirds - Gooseberry (2011) (/temat-drum-bass-zirds-gooseberry-2011)



Zirds - Gooseberry (2011) - Zirds - 3.05.2014

Yo, chciałbym Wam zaprezentować mój mały "dramik", który zajął 3 miejsce w w konkursie DNB Producer Battle Listopad 2011 @ Break.fm

Wycinek z break.fm

[Obrazek: d4d9e77a33b0dd48.jpg]

w konkursie udział również wzięli Cloudie aka Variax Operations oraz Kael znany pod pseudonimem Projekt ilimarneq




RE: Zirds - Gooseberry (2011) - artefaktdnb - 3.05.2014

nooo stary


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - FL FAN - 10.05.2014

Dobre nagranie, energiczne, nie przeładowane i bardzo rytmiczne.
Wszystko buja i nie nudzi za sprawą dobrej aranżacji.
Gratuluje 3 miejsca.


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - eightrate - 13.05.2014

Przyjemne dla ucha sekwencje pjankowe ;) fajna produkcja


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - barthus - 14.05.2014

Sorry za to co napiszę...
nie wiem czym się tak jaracie, dla mnie nudne jak flaki z olejem. Szczerze mówiąc jestem zdziwiony tak pozytywnymi komentarzami. Słucham bardzo dużo DnB, zwłaszcza liquidu. Twój utwór ma dobry mix, ale jak dla mnie nic poza tym. Całość brzmi po prostu amatorsko.


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - FL FAN - 14.05.2014

No a jak ma brzmieć, większość tutaj to amatorzy i robią amatorską muze (ja też) i nieliczni pokończyli jakieś dobre studia o kierunku muzycznym i jest to ich zawód. Co do samego utworku to jest skromny a nie nudny i przez co całkiem znośny dla mnie, bo na ogół nie słucham takiej muzy.


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - Stiopa - 15.05.2014

Naprawdę ubogi wałek, nawet jak na dnb. Jedyne co mi sie spodobało to sub przeszywający flaki a reszta taka pitu pitu.
Pozdro


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - barthus - 22.05.2014

FL FAN chyba nie do końca zrozumiałeś o ci mi chodziło :)
Wg mnie celem takiego forum jest wsparcie i wytykanie błędów. Im tego więcej tym wyższy poziom muzyki (a chyba o NIĄ właśnie nam wszystkim tutaj chodzi, nie?).
Wychodząc z założenia, iż (oczywiście PRZYKŁADOWO) Jasiu jest amatorem, zrobi amatorski utwór - wszyscy mu słodzą. I to właśnie miałem na myśli. TO, że wspomniany Jasiu zamiast konsekwentnie usiąść do pracy i (miejmy nadzieję) osiągnąć w przyszłości mniejszy czy większy sukces, osiądzie na laurach i przekonany, że jego muzyka jest świetna będzie tworzył dalej tak samo amatorskie numery... a jeżeli nawet osiągnie jakiś progres, nie będzie on większy, niż w przypadku gdy osoby oceniające (my, forumowicze) potraktują jego twórczość bardziej poważnie czyż nie?
Tak wygląda moje podejście do tego tematu i według mnie w tę stronę powinno iść takie forum.
Oczywiście rozumiem, że ktoś się może z nim nie zgadzać :)


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - FL FAN - 22.05.2014

Spoko luz, trzeba było tak od razu, bo pisanie, że coś co wyszło od twórcy amatora, brzmi amatorsko, nie brzmi przekonująco dla mnie i nie jest to zrozumiałe faktycznie, bo nie wiele to wnosi takie stwierdzanie faktów. Tylko o to mi chodziło. Reszta to jak najbardziej racja, sam raz pisałem w temacie "apel do użytkowników", że po to jest krytyka którą każdy przyjmie, abyśmy sobie pomagali oczywiście krytyka w granicach rozsądku i przekazywana przez w miarę kompetentne osoby wraz cennymi poradami na temat właśnie poprawy wykonywanych nagrań.

Ja osobiście powtarzałem często, że nie robie polowań na czarownice i często przekazuje raczej pozytywne opinie i komentarze, a negatywy jeśli jakieś naprawde poważne wyłapałem to wysyłałem na pw, choć ostatnio z tym skończyłem i piszę pod utworem także swoje uwagi krytyczne. Zresztą ludzie bardziej docenią właśnie negatywną opinię od kogoś kto na ogół raczej wyraża się pozytywnie bo to będzie sygnał, że coś naprawde jest nie tak. Też jest to kwestią zaufania do danej osoby, bo skoro ktoś mnie zna i wie jak mam poukładane (aranżacja, klimat, melodia, rytm) i co jest dla mnie istotne to też będzie wiedział jak czytać mój komentarz.


RE: Zirds - Gooseberry (2011) - barthus - 24.05.2014

No i wszystko jasne :D