MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
siema - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: siema (/temat-siema--11890)



siema - Nelldie - 6.05.2014

Siema .
Mam na imię Żaneta . Zarejestrowałam się na tym forum aby zgłębić swoją wiedzę na temat produkcji muzyki elektronicznej oraz prowadzenia imprez jako DJ ( o ile znajdę tutaj odpowiednie informacje na ten temat ) . Mam prośbę do stałych bywalców tego forum aby doradzili mi jakieś artykuły na temat wszystkiego co związane z produkcją muzyki . Wierzę , że dzięki waszej pomocy oraz wiedzy jaką posiada to forum stanę się czystą i bezcenną encyklopedią :D


Pozdrawiam :)


RE: siema - Herman - 6.05.2014

Wrzuć zdjęcie to powiem Ci czy bezcenną xd


RE: siema - OProject - 6.05.2014

Cześć Żancia xd
Na pewno znajdziesz tu dużo informacji.
Uważaj bo tu sami podrywacze z za monitora się czają xd xd


RE: siema - Knifeman - 6.05.2014

Witam

ktoś pewnie rzuci tu listą tematów (prawdopodobnie fl fan). Warto tez samemu pobuszować po forum jak dzika kuna w agreście

Poczytaj regulamin i rozgość się :)


RE: siema - Amalon - 7.05.2014

Witam

Hah śmieszna sprawa..xD Normalnie jak ktoś się zarejestruje to nikt praktycznie na tą osobę nie patrzy, ale jak dziewczyna się zarejestrowała to ma full odsłon profilu <haha>
Coś mi się zdaje że ktoś tu jest spragniony wrażeń..:D

Zgadza się Knif, FL wyczai (że dziewczyna pragnie wiedzy) to pewnie osypie różnymi artykułami..;)

Pozdrawiam Serdecznie i jak mówił Knif "rozgość się"..:)


RE: siema - FL FAN - 7.05.2014

Witam !
Kłaniam się ;)

Zgodnie z zapytaniem podaję listę najistotniejszych tematów - starałem się zebrać tutaj jedne z najważniejszych zagadnień które dotyczą teorii komponowania, aranżacji i budowy utworu oraz techniki wykonania, miksu, korekcji itp.




Mix/Korekcja
Panorama w miksie

Przygotowanie do miksu cz.1
Przygotowanie do miksu cz.2

Zapas i Zakres Dynamiki cz.1
Zapas i Zakres Dynamiki cz.2

Jak Budować Przejścia Między Sekcjami w Utworze, Cz. 1
Jak Budować Przejścia Między Sekcjami w Utworze, Cz. 2




Jak budować głębię

Zawiłości miksu cz.1: Konflikty Aranżacyjne

Zawiłości miksu cz.2: Elementy Aranżacji

Mastering - Fakty i Mity


Liczę, że ta wiedza przyda się bardzo w trakcie procesu twórczego. Zapraszam do działów , "ARANŻACJA", "MIKS" oraz "MASTERING" które poświęcone są takiej technicznej stronie tworzenia muzyki. Znajdziesz tam o wiele więcej artykułów.

Witaj na forum i spędzaj miło czas ;)


RE: siema - Revnotes - 7.05.2014

Nieczęsto można się natknąć na kobietę w tej dziadzienie, więc nic dziwnego że chłopaki zgotowali Ci takie powitanie. Trzymam kciuki, żeby nie zabrakło Ci chęci i zapału, co byś nie poddała się po otrzymaniu pierwszych negatywnych komentarzy. Z każdej opinii wyciągaj wnioski, a może doczekamy się sławnej polskiej producentki. Powodzenia i przyjemniej lektury.


RE: siema - Nelldie - 7.05.2014

Dzięki za ładne przywitanie oraz pomoc . :)


RE: siema - sowa - 7.05.2014

[Obrazek: 26430151.jpg]



RE: siema - Devv - 9.05.2014

Siemka :)

Dziewczyna słuchająca EDM, do tego jeszcze chce ją robić, taaaa... to jest rzadkość, czuj się wyjątkowa :P.


RE: siema - FrancescoKationi - 10.05.2014

Siemandero:) O ile mnie pamięć nie myli to już zdążyliśmy się zapoznać:) Rozgość się i służę pomocą, także odzywaj się jak masz jakieś pytania PozDro:)


RE: siema - Thomas - 10.05.2014

Witaj :) Miła odmiana, kiedy na forum zawita kobieta. Na pewno znajdziesz tu to, czego szukasz. Lepiej trafić nie mogłaś :)

P.S Wybacz wpadkę na SB XD


RE: siema - Nelldie - 11.05.2014

hehe wybaczam :D


RE: siema - Wappa - 12.05.2014

(9.05.2014, 19:51)Devv napisał(a): Dziewczyna słuchająca EDM, do tego jeszcze chce ją robić

A już chciałem pytać, śpiewa, tańczy czy maluje? :P


RE: siema - Barthez'B - 12.05.2014

Cześć :)


RE: siema - STLKR CLL - 7.12.2014

Bjere*