MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) (/temat-progressive-r3hab-nervo-ummet-ozcan-revolution-z3ke-remix)



R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Z3KE - 10.05.2014

Cześć!

To znowu ja :-) Tym razem remix "Revolution". Trochę inaczej niż zwykle ale mam nadzieję, że jakiś odbiorca się trafi. Robione raczej z doskoku bo bardziej poświęciłem się remixowi "Invincible" ale chyba nie takie złe...nie??
Dzięki!




RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Jack Frost - 10.05.2014

całkiem fajnie to wyszło choć wokal trochę za cicho ;-) trochę mało przestrzeni w miksie ale ogólny obraz remiksu bardzo pozytywny
słychać że wiesz co w trawie piszczy ;-)
pozdrawiam


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Satesla - 10.05.2014

Vocal już jest taki w oryginale :P Co do tracku to fajne odświeżenie :) Przynajmniej nowe dzwieki :P


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Alsso - 11.05.2014

przesłuchałem 2/3 twoje nutki i powiem ,ze pozazdroszczę . Co niektórzy twierdzą ,że'' kicha'' ale dla mnie osobiście to i tak bardzo dużo.Nie mam jeszcze aż tak słuchu wyrobionego jak co niektórzy ale dla mnie ogólnie wszystko fajnie brzmi.Mam małe ale... więcej ''energi'' po wejściu 1:48 (np.)

i tak na marginesie : na czym się szkoliłeś?tzn skąd czerpałeś wiedze odnośnie compresji ,eq itp itd? jakieś konkretne tutki czy po prostu poczytales i próbowałeś?


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Z3KE - 11.05.2014

Jeśli o mnie chodzi to szkoliłem się w dużej mierze dzięki tutorialom Piotrka na live-act.pl (używam abletona i tak jakoś wyszło że tak tam trafiłem, ale wiedza jest ogólna także poradzisz sobie wszędzie). Na razie łykam to co jest za free ale na wakacjach planuję kupić parę jego kursów :-)


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Alsso - 11.05.2014

aa wiem ktory . sam wlasnie przed chwilą oglądałem jego tutki zwiazane z fl'em.


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - piral - 12.05.2014

0.15 proponowałbym lekki sidechain dla white noise sweepa
1.23 miałem nadzieję, że wejdzie inny lead niż w oryginale :v zły nie jest, ale zawsze byłoby coś co przyciąga
drop nie przyciąga niczym szczególnym i powiedziałbym nawet, że niezbyt pasuje. +brakuje energii.
3.10 dobry pomysł na tą część
i dalej tak samo

średnie, ale dałoby sobie radę i pewnie do wielu osób to trafi ;)


RE: R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution (Z3KE Remix) - Revnotes - 19.07.2014

Stylistycznie bardzo przypomina oryginał, ale jednak z nieco innym motywem w dropie. Jak dla mnie to taka korekta, dla osób którym nie podchodził oryginalny drop. Bardzo dobrze wykonana ta korekta, do klubu jak znalazł.