MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) (/temat-techno-francesco-kationi-acid-dream-originial-mix)



Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - FrancescoKationi - 15.05.2014

Wykonawca: Francesco Kationi
Tytuł: Acid Dream
Czas: 5:26
Gatunek: Acid Techno
Jakość: Mp3 320kbps


Siemandero:)
Oto mój najnowszy wałeczek prosto ze stajni Kationi Records:) Trochę może co nieco inne klimaty niż wcześniej ale też w kierunku szajby muzycznej:) Słuchajcie i delektujcie się.






Edit. Jako ciekawostkę podam, że przy wrzucaniu tego tracka na SoundCloud zostałem pomówiony o naruszenie praw autorskich innego wykonawcy.
TinkaBelle - The Man I Need
Sami zobaczcie co mam wspólnego z TinkaBelle:) Po ponownym wrzuceniu niestety gorszej kopii na SC problem zniknął:)


RE: Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - FL FAN - 15.05.2014

Piekielna schiza, świetnie zagrane i wykonane, jedynie mi brakuje tła jakiegoś o czym sam też wiesz wiec tylko w formie formalności o tym piszę. Bardzo udana wycinarka psychiki !


RE: Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - OProject - 15.05.2014

Łooo nareszcie coś dobrego, kwaśnego na tym forum a nie jakieś nu-elektro-pierdziawki xd
Fajnie usłyszeć 303 Heart
Choć powiem szczerze że dla mnie za spokojnie, wole cięższa i ostrzejszą odmianę kwaśnego Techno ;)
Wyszedł ci fajny trochę schizowy, wkręcający wałek na dobry poziomie, od razu mi się przypomina 13 części "Acid Flash" :D
Do miksu się nie czepiam :)
Czekam na więcej kwasu od ciebie :D
TinkaBelle - The Man I Need..... to oni tam na sc ostro ćpają xd


RE: Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - Amomus - 16.05.2014

Kierunek: Szajba muzyczna. :D Fajne, choć zwykle nie słucham techno, to tu jest ciekawie.

Ej no, ale co ich napadło z tym TinkaBelle..... seriously. xD Wtf! To czym się różniła Twoja poprzednia wersja, którą musiałeś zdjąć i zastąpić tą? :D (miała wokal?) ;D


RE: Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - FrancescoKationi - 16.05.2014

Różniła się tylko i wyłącznie jakością. ixD:) Dzięki Panowie za zainteresowanie i pozostawienie komentarzy. Szacunek dla odbiorców pozytywnych przekazów neuronowych:)


RE: Francesco Kationi - Acid Dream (Originial Mix) - Amomus - 16.05.2014

(16.05.2014, 15:29)FrancescoKationi napisał(a): Różniła się tylko i wyłącznie jakością. ixD:) Dzięki Panowie za zainteresowanie i pozostawienie komentarzy. Szacunek dla odbiorców pozytywnych przekazów neuronowych:)

Hej, ale zupełnie nie rozumiem jakim cudem to robi różnicę w kwestii rzekomego łamania prawa utworu, który i tak w ogóle nie jest do Twojego podobny..... Skoro i tak wrzuciłeś to samo, to czemu nie mogłoby być w lepszej jakości. Ech. :) Te pokrętne logiki... ;D