MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wizzardius - Vastness (Original Mix) (/temat-wizzardius-vastness-original-mix)



Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 16.05.2014

Witajcie. Po kosmetycznych przeróbkach i dokończeniu wszystkiego, wstawiam fulla.
Wiem, ze polecaliście przedłużyć brejka, ale postanowiłem tego nie robić, by móc troche kart odsłonić w drugim brejku. I jest tak jak jest.


EDIT. Widze, ze utwór nawet wam podszedł. Więc postanowiłem go zapodać do talent poola do spinnin. A co mam do stracenia :D
Jakby ktoś chciał zagłosować to:
https://inquiry.spinninrecords.nl/sr/track_page.php?t=48347&ext=1


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - OProject - 16.05.2014

Gitara fałszuje, Adamzzz cie opierdoli xd
Ty ale ogólnie jak na twoje sztosy to nawet dobre ;)
Ten synth fajny :D


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 16.05.2014

Adaamz sluchal preview, nic o falszach nie mowil :P


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Trusted - 17.05.2014

Tak jak mówiłem w preview'ie utwór na naprawdę wysokim poziomie. :D
Początek dobry i dynamiczny słychać, że zapowiada się coś grubego.
1:06 ten lead jest świetny użyj go jeszcze w następnym utworze :P
Subek ładnie chodzi. 2:35 trzeba przyznać oryginalnie, ale mogłeś to nieco przyciszyć ;)
3:48 tu Ci wyszło naprawdę elegancko. Brakuje Crash'a na końcu.

Ogółem naprawdę mocny, porządny track <dance>
Dobra robota, powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Faden - 18.05.2014

Naprawde dobry utwor ma powera, az agresja we mnie zbiera i mam ochote niszczyc wszystko dookola. Jedynie do powtarzanych fraz moglbym sie przyczepic i tak jak kolega wyzej za brak crasha. Co do gitary to ja nieslysze tu zadnego falszu, a skoro koledze falszuje tzn. ze musi zmienic odsluch;)


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - MC Project - 19.05.2014

Bardzo dobra,energiczna produkcja :) Osobiście fałszów nie słyszę . :D


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Bar Tar - 19.05.2014

Faktycznie utwór pełen mocy, dobre, głośne nagranie ;)


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - piral - 19.05.2014

Main part trochę za głośno względem reszty. Poza tym mi się podoba, mix całkiem w porządku.


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 19.05.2014

Breaki są przyciszone względem dropa o 3 dB. Szczerze mówiąc, wpisałem kiedyś w googlach "how to make drop more powerfull" XD XD i na jakimś zagranicznym forum typek polecał właśnie troszke pomajstrowac przy poziomach głośności (tak, żeby właśnie drop był głośniejszy). Więc ja w ramach eksperymentu właśnie tak zrobiłem i według mnie, fajnie to wyszło. ;P


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - piral - 19.05.2014

To jest oczywiście dobra metoda, ale 3db to jednak sporo za dużo :P 1db starcza, tutaj masz zdecydowanie energiczny build.


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 19.05.2014

To przy następnym tracku zrobie różnice 1 dB, tak jak polecasz ;d


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Adamzzz - 19.05.2014

(16.05.2014, 19:59)OldscoolProject napisał(a): Gitara fałszuje, Adamzzz cie opierdoli xd

Gitara fałszuje, Ad

Gitara fałszuje

LOL Idź do laryngologa Old i przestań sie kompromitować djud xD

Zajebisty utwór Wizzz. Już nie chciałem sugerować w previewie żeby główny lead grał to samo co gitarka bo jeszcze by mi ktoś znowu napisał "NIE MÓW MI JAK MAM ŻYĆ OKEJ!??" xD Ale słyszę że ładnie się komponuje z całością. Fajnie by było gdyby jeszcze był taki mainpart z melodią z gitarki, basem i kickiem. Gdzieś tak pod koniec.

Najbardziej mi się ta perka podoba. Normalnie cudeńko. Wszystko świetnie zmasterowane, tylko pomarzyć o takich skillach.

Świetna robota. Rispekt i w ogóle.


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 19.05.2014

To jak wam sie podoba, to zagłosujcie: (chyba trzeba polubić to to, by móc głosować)

https://inquiry.spinninrecords.nl/sr/track_page.php?t=48347&ext=1


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Revnotes - 22.05.2014

Ciekawie to brzmi, ale np. zaraz za gitarą ten fragment brzmi tak jakby się track trochę zadławił, spodziewałem się większej otwartości w brzmieniu. Bardzo fajne barwy basów i ta stopa, konkret. Moim zdaniem jak na release to breaki są zbyt puste, tam powinien być jakiś wokal, żeby uzupełnić całość, bo czuję jakiś taki niedosyt. Drugi drop elegancko, to już jest właśnie ta całość, której chciałoby się w całym utworze.


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Bosu - 22.05.2014

ten lead po gitarce w ogóle mi tu nie pasuje. I w ogóle mam wrażenie że to inna melodia niż melo gitarki.


RE: Wizzardius - Vastness (Original Mix) - Wizzardius - 26.05.2014

(22.05.2014, 20:36)Elnanter napisał(a): Ciekawie to brzmi, ale np. zaraz za gitarą ten fragment brzmi tak jakby się track trochę zadławił, spodziewałem się większej otwartości w brzmieniu. Bardzo fajne barwy basów i ta stopa, konkret. Moim zdaniem jak na release to breaki są zbyt puste, tam powinien być jakiś wokal, żeby uzupełnić całość, bo czuję jakiś taki niedosyt. Drugi drop elegancko, to już jest właśnie ta całość, której chciałoby się w całym utworze.

Wielkie dzięki El, za ten komentarz. Wezme to co mówisz pod uwage, przy następnym kawałku(o tych breakach). Cieszy mnie, że podoba Ci sie stopa, troche nad nią siedziałem (a to jest jeden z moich słabszych punktów, właśnie stopa). Ale tak wracając do breaków, to szczerze mówiąc inspirowałem się kawałkiem TV Noise - The Hold, gdzie drugi break ma praktycznie taką samą konstrukcje jak mój pierwszy break. :)

@ Bosu. No gra inną melodie, bo ta melodia na grana tym leadem brzmiała tragicznie. Ale zdecydowałem się na taki ruch, bo własnie inspirowałem się drugim breakiem TV Noise - The Hold, i mi się to bardzo podoba osobiście ;P