MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Untitled TEST (update) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Untitled TEST (update) (/temat-other-untitled-test-update)



Untitled TEST (update) - Almhome - 22.05.2014

Hi, oto moj pierwszy tego typu kawalek, chcialem sprobowac czegos nowego i wyszlo...No sam juz nie wiem co o tym myslec, sami ocencie :)
A no i to jest poklad pod wokal...Narazie jednak chce znac Wasze opinie na temat samego podkladu muzycznego, co byscie zmienili?
Dzieki za kazdy komentarz :)



RE: Untitled TEST - FL FAN - 22.05.2014

Brzmi ładnie, eksperymentalnie, nic bym nie zmieniał. Końcówka ambientowa, w tle bardzo atmosferyczna. Coś dla mnie.
Ciekaw jestem bardzo jakiego wokalu dostąpi ten podkład ;) śpiew, słowa ? Głos kobiety czy mężczyzny ?
Ogólnie zapowiada się coś dobrego !


RE: Untitled TEST - Zirds - 22.05.2014

Te bębny/dzwonki nie wiem co to, ale w ogóle tonacyjnie nie pasuje do utworu i denerwuje. Reszta OK.


RE: Untitled TEST - L.G. - 23.05.2014

Ciekawe, lecz tak jak napisał Zet wywaliłbym te kongi (czy cokolwiek to jest :) )
Pozdro


RE: Untitled TEST - Almhome - 23.05.2014

Te klekotania sa dalej ale mniej i troszke ciszej :)
Jest zupelnie inny poczatek niz byl (ze wzgledu na to ze musialem usunac to co mi radziliscie).

No i jak myslicie - jest lepiej? Jest pare zmian.
Pamietajcie tez ze to pod wokal wiec to ze w jakims miejscu jest pusto to nie szkodzi bo zapelni to wokal :)


FLFAN bedzie to wokal damski po angielsku i tyle narazie zdradze :P

DZIEKI za komentarze Wam :D


RE: Untitled TEST (update) - FL FAN - 23.05.2014

Wiesz, to może być naprawdę niezłe, ja byłem zwolennikiem pierwszej wersji ale ta również jest bardzo atmosferyczna i wokal kobiety tutaj się sprawdzi to już wiem, bo czuje, że będzie to trafny wybór właśnie. Gdybym usłyszał ten podkład z wokalem może bym się pokusił by doradzić w miarę swoich skromnych możliwości odnośnie elementów które można zmienić. Na razie jednak jest w pełni w porządku tak jak jest i myślę, że nie zmieni się moje zdanie. Mam zasadę aby nie wtrącać się w dobre nagranie w którym podoba mi się aranż, klimat i rytm. Bałem się, że całkiem wyrzucisz wspomniane elementy i zniknie ten klimat, stylowy klimat, który właśnie ja czuje osobiście w tym kawałku. Dobrze, że z wyczuciem wyważyłeś wszystko, to się chwali. Bardzo udany i stylowy podkład moim zdaniem i czekam na pełną wersję oczywiście, bo liczę na świetne nagranie i wierzę, że się nie rozczaruję! Pozdrawiam i życzę powodzenia!


RE: Untitled TEST (update) - L.G. - 25.05.2014

Te kongi już tak bardzo nie drażnią ;)
Pozdrawiam.


RE: Untitled TEST (update) - Paramarimbo - 25.05.2014

Mi tu nie pasuje, typ basu jaki użyłeś, bardziej by mi pasował lekki sine subbas, a wstawki piano i kongi mi sie akurat podobają


RE: Untitled TEST (update) - F.P.P - 25.05.2014

Ja też bym pokombinował z basem a raczej go eksmitował i zaproponował to co przedmówca już napisał, nie pasuje ten bass jeszcze miejscami jak na LP jest całkiem ok . I popracuj nad tonacją pada bo czasami wypada z obiegu.