MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) (/temat-progressive-barnette-save-me-stiopa-remix)



Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 29.05.2014

Siemanko, konkurs skończony, więc wrzucam oficjalnie w dziale house do posłuchania :D

i do ściągania jakby ktoś chciał :P

Pozdro.





RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Revnotes - 29.05.2014

Właśnie jestem po przesłuchaniu wersji Faden'a, więc pierwsze co mnie uderzyło to głośność na komercyjnym poziomie, nie trzeba się bawić potencjometrem ;) Podoba mi się bassline, żywy, energetyczny, o to chodzi. Fajna próba przerobienia tego motywu w Deadmau5'owy chord. Moim zdaniem mogłeś jeszcze obniżyć te dwie ostatnie nutki kończące pętle, byłoby jeszcze bardziej progresywnie, teraz odbieram je tak, jak gdyby motyw się urywał, po prosty ten akcent mi nie leży. Ogólnie rzecz biorąc bardzo fajna wersja, żywiołowa i zwyczajnie mi się podoba.


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Stiopa - 29.05.2014

Dzięki Elnanter!!! Nie wiem czy coś tam mogłem jeszcze zmieniać. Po prostu miałem mało czasu, a i wyczerpałem wenę na ten trak.
Słuchałem oryginału to innych remixów, to swój, zostało tak jak jest.
Pozdro.


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - J.K.Gotard - 30.05.2014

Dobre brzmieie jakościowo i bardzo fajny wpadający w ucho wątek w pierwszej połowie,przejście też dobre.
Cieszy to,że to kolejny bardzo melodyczny kawałek na tym forum zamiast nadal modnego i powszechnego "nawalania bitem bez sensu" - jak to określiła ostatnio znajoma osoba.
Zabieg ze "sjrzypkowymi" dźwiękami bardzo mi sie spodobał.Całośc bardzo udana jak na moje amatorskie ucho.


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - FL FAN - 30.05.2014

Bardzo ładnie wykonany remiks, z pomysłem i zachowaniem świeżości własnych akcentów.
Elnanter zwrócił uwagę na to już ale też rzuce trzy grosze - mianowicie bas jest mocny i przyjemny jednocześnie, nie spowalnia rytmu, napędza go odpowiednio, gratuluję.


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - efg1 - 31.05.2014

Jak dla mnie najlepsze momenty to te ze skrzypkami, ten deadmausowy motyw nie do końca mi się podoba - melodia nie jest porywająca. Najlepsze intro i outro gdy te skrzypki grają :) Brzmienie ładne, choć trochę za dużo kompresji jak na mój gust.


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Alex fat - 6.06.2014

Niznam ordzinalu , i niepoznam pewnie , to jest dobre , potrafisz :). Pz


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - meatBall - 6.06.2014

Wypowiadałem się już w dziale contestu, ale znów tu trafiłem więc napiszę :] bardzo fajny traczek, zdecydowanie bardziej w moim klimacie niż oryginał i muszę powiedzieć, że choć cały motyw jest naprawdę dobry, to bez kitu, intro & outro miażdżą :D kozacko idzie stopa z basem i te syknięcia z delay'em - masakra :D uwielbiam taki progres, całość brzmi tak pełnie / tłusto, skill słyszalny z daleka :P ogólnie to raczej podchodzą mi Twoje wałczany :D

pozdro


RE: Barnette- Save Me ( Stiopa Remix ) - Audionectic - 16.07.2014

Fajne intro.ładnie dobrane elementy perki.Skrzypki z pytaniem i syntezator z odpowiedzią też robią dobrą robotę.Co tam w breaku?Ano basik elegancki,Troche brakuje momentu kulminacyjnego i tak niepostrzezenie wchodzi bit.Dalej zgrabnie i powabnie;) kolejny breczek,no na poziomie moim zdaniem.Kawalinka udana.Parę słów krytyki musi być więc jak dla mnie wysoki RMS kosztem brzmienia.Bas jest pełny natomiast górka deko trzeczczy.Gdyby był wokal lub jakiś dęciak lepiej by było to słychac.
Pzdr