MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Massive - The Breath Of Synthetic Vibes - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Massive - The Breath Of Synthetic Vibes (/temat-drum-bass-massive-the-breath-of-synthetic-vibes)



Massive - The Breath Of Synthetic Vibes - Massive - 4.06.2014

Cześć Wszystkim , chciałbym Wam dać okazje do przesłuchania mojego nowego kawałka, Prosty melodyjny DnB. Chciałbym żebyście ocenili pod względem technicznym oraz pod względem progresu wobec moich poprzednich twórczości które Wam prezentowałem :D
Z góry dziękuje i pozdrawiam Massive .


Edytowany przez Dubby Spliff
POWÓD: brak aliasu w nazwie wątku
Nazwa wątku edytowana, pamiętaj o poprawnym zakładaniu tematu z produkcją, informacje znajdziesz tutaj: http://musicproducers.pl/temat-jak-poprawnie-utworzyc-temat-z-wlasna-produkcja



RE: The Breath Of Synthetic Vibes - artefaktdnb - 5.06.2014

fajnie śmiga wałek , tylko tam w pewnym momencie chyba zabrakło ci pomysłu na rozwinięcie i to psuje ten numer , tak jakby ktoś inny to robił , tak żeby "było" . Pytasz o progres czyli nie długo robisz dnb , dla mnie numer wart uwagi , technicznie nie wiem ? ale wydaje się w porządku , początek drugiej części to ja pier*** skąd ty się urwałeś hehe to taki komplement .


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - eightrate - 7.06.2014

Orginalnie to brzmi . ale dzwięki troche za mało dopieszczone


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - Massive - 7.06.2014

Dzięki wielkie za komentarze i rady. Doceniam to
Btw : Czy to forum już powoli wymiera czy co ? Nie widzę przynajmniej na tematach Drum And Bass jakiegoś zamieszania co było wcześniej.
A co do kawałka ciesze się że komuś się to spodobało ;) . Pozdrawiam.


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - kurt_robson - 10.06.2014

Spoko się słucha, bangla, ale jak wspomniał artefaktdnb - trochę brakuje różnorodności. Może mi się wydaje, ale chyba za mocno dry zakręcony bo perka idzie dosyć wysoko, gdyby stopa była głębsza, kawałek byłby bardziej soczysty :P Poprzednich Twoich produkcji nie słyszałem, więc nie oceniam.


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - Massive - 10.06.2014

(10.06.2014, 18:21)kurt_robson napisał(a): Spoko się słucha, bangla, ale jak wspomniał artefaktdnb - trochę brakuje różnorodności. Może mi się wydaje, ale chyba za mocno dry zakręcony bo perka idzie dosyć wysoko, gdyby stopa była głębsza, kawałek byłby bardziej soczysty :P Poprzednich Twoich produkcji nie słyszałem, więc nie oceniam.

Dzięki wielkie za rady, fakt kick trochę jest za wysoko ale mixer jest dla mnie jeszcze czarną magią. Staram się i mam nadzieje że będzie coraz lepiej. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Wam :D


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - kurt_robson - 10.06.2014

Nie traktuj mojej wypowiedzi jak rady - sam dopiero co zacząłem bawić się w DAW'ie. Tej muzyki słucham już trochę dłużej, więc jest to bardziej opinia niż rada. Pracuj pracuj na pewno będzie progres.


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - Massive - 10.06.2014

Jeżeli chodzi o słuchanie Drum'ów to także słucham ich bardzo długo, jest to mój ulubiony gatunek i się z nim utożsamiam. Ja ogólnie jako samouk to w Fl-u siedzę już spory czas jednakże ciężko jest się uczyć czegoś na poważnie gdzie ma się swoje życie. Tobie także życzę powodzenia i determinacji w dążeniu do celu. Bless


RE: The Breath Of Synthetic Vibes - jacek666 - 4.07.2014

Witam serdecznie
Nie słuchałem wcześniejszych Twoich wypocin, więc nie ocenię jakie robisz postępy.
Musisz dużo popracować nad aranżacją. Za dużo jest tu powtarzalności. Przede wszystkim to arpeggio co wchodzi w 0:25 i gra na początku łałała. Przez cały utwór prawie nic z nim się nie dzieje. Żeby nie było jakieś drobne zmiany tam są, ale non stop grają te same nuty. Bass też ma powtarzane nuty i jak dla mnie można by coś pokombinować żeby zszedł niżej pasmowo. Ogólnie tak jakbyś z braku pomysłu na siłę ciągnął przez cały utwór jeden schemat.
Inna kwestia to skrecze. Nie podobają mi się, bo grają zbyt wysoko i trochę wybijają się poza resztę. Spróbuj je ściszyć albo ewentualnie trochę podciąć na nich górę filtrem górno-półkowym(high shelf).
Podsumowując, w pierwszej kolejności radzę popracować nad aranżem. Jak to zrobisz, to mimo niedociągnięć w postaci niezbalansowanego pasma, rezonansów bądź drobnych uchybień w poziomach głośności, będzie już dużo lepiej.
Pozdro!