MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Panixa Destruction - Ice Cream - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Panixa Destruction - Ice Cream (/temat-panixa-destruction-ice-cream)



Panixa Destruction - Ice Cream - Kruczek - 7.06.2014



Cześć !
Po dłuższej nieobecności powróciłam wkońcu do świata internetu .
To moje nowe dziecko :D
Co sądzicie ?


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - eightrate - 7.06.2014

Dość demoniczny numer , perka żądna rozwinięcia . Ten klarnet czy jakiś flet trochę zaburza nastrój . ;)


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - Adamii Project - 9.06.2014

nie wiem za bardzo na czym się skupić słuchając twojego utworu ciągła zmiana wydarzeń , melodii :D i tak jak kolega wyżej napisał śmieszny trochę ten flet nie pasuję :D


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - mumu - 9.06.2014

słychać, że nie robiłaś prenatalnych
poza tym, płód zdecydowanie za wcześnie opuścił łono mamy


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - Stiopa - 9.06.2014

Haha rzeczywiście ten klarnet jest mega, rozjebał mnie na łopatki, hahaha. Moja rada: zanim zaczniesz robić wałki po zielsku, najpierw podszkol skilla, bo brzmi to całkiem ładnie, ale przekaz, nie ogarniam XD
Pozdro


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - OProject - 9.06.2014

Chaos jeden wielki chaos... Klarnet też mega xd
Wokal dziwnie zmiksowany, syczy dla mnie za bardzo xd
Bass nawet dobry... ciekaw jestem czy twój czy to preset xd
Nie lubie dzieci... twoje jest trochę upośledzone xd


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - Orionage - 13.06.2014

Ja mam taką sugestię. Weź inny numer, jakiegoś wykonawcy, którego lubisz i po prostu puść najpierw Twój utwór, a później jego. Zobacz jak Ci to dźwięczy, zrób analizę.


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - Lubie To - 17.06.2014

Flecik kojarzy mi się z starami bajkami xd. Monotonia, chaos nic po za tym .


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - FL FAN - 17.06.2014

(7.06.2014, 13:31)eightrate napisał(a): Dość demoniczny numer

(9.06.2014, 10:53)Stiopa napisał(a): bo brzmi to całkiem ładnie, ale przekaz, nie ogarniam XD

No właśnie...zgodzimy się pewnie, że gdyby tylko to nagranie było bardziej eksperymentem o psychodelicznym zabarwieniu i znajdowało się w dziale "electronica" z tagiem "other" z dopiskiem (eksperymentalna) to komentarze pewnie byłyby bardziej pozytywne, bo tam nie istnieje pojęcie chaosu czy fałszu nawet (używałem ich celowo często w nagraniach z odgłosami duchów dla potęgowania nastroju)

Troche odrzucić tych chordów a'la House, nieco dorzucić głębokich dźwięków tła i będzie niezły eksperymental. Chętnie zobaczyłbym taką wersję w dziale "electronica". Ten tekst "ice cream" to w lewym, to w prawym kanale naprawde może nocną porą wzbudzić spore emocje, ale tylko zaznaczam w bardziej przystosowanej oprawie muzycznej. Także droga Autorko spróbuj się w eksperymentalu, naprawde warto.


RE: Panixa Destruction - Ice Cream - Kruczek - 4.07.2014

Dzieki za sugestie haha rzeczywiscie ten klarnet zaburza macie racje sama teraz sie z niego nasmiewam xD !