MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Trusted - Time (The Thunder Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Trusted - Time (The Thunder Remix) (/temat-hardstyle-trusted-time-the-thunder-remix)



Trusted - Time (The Thunder Remix) - Head - 9.06.2014

Tydzień temu ukończone, ale nie miałem nawet jak wstawić ;/
Wg mnie skill w ch*j podskoczył od ostatniej nuty ;P (chociaż to pitchowanie kicka nadal siedzi)
Jak zwykle mix miał być najlepszy, ale nie do końca się to udało, ehh .Tydzień siedziałem nad mixem - jakieś 20x wrzucałem do wava gdzie pojedyńcze konwerterowanie zajmuje niecalą godzinę (!), połowa tracka robiona w ciemno, na wyczucie.
Wstawiłem pod melodię kilka prostrzych aby to jakoś grało tak jak radziliście w poprzednim tracku.
Outro nie jest takie jak chciałem ale cóz poradzić ;/ Odbiję na tracku nad którym aktualnie siedzę (i to nie będzie słodnie grajkowanie tylko rawowy wpiedol ;P)



Aaa! I sory Trusted, że bez wokalu. Próbowałem go jakoś wpasować, ale jednak nie grało to dobrze, kręciłem, wstawiałem gotowce, ale i tak no jakoś nie pasowało do chociażby breaka ;( wokal Nikkity byłby tu dobry :P

Z góry dzięki za komentarze (być może ciężko będzie mi odpisać) , hejty standardowo mile widziane, bo jednak dużo pomagają :)
Jak komuś się spodoba dwnld za free :D

PZDR!


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - Trusted - 9.06.2014

Progres jest w ch*j kolego. :D
2 remix mojego utworu na pewno to zapamiętam na przyszłość.

W tym utworze zależało mi przede wszystkim na jednym... klimacie,
Ci świetnie się to udało... ba rozłożyłeś mnie w tym na łopatki szacun ;)
Muszę dać orkiestrę do kolejnego utworu bo Tobie wyszło to świetnie.

Melodii miałem już okazje posłuchać wcześniej na pw.
Moja oryginalna melodia była dobra, ale po twojej edycji
jest godna profesjonalnego producenta.

Co do wokalu sam miałem spory problem, żeby ładnie go wpasować do całości,
nie przejmuj się tym wcale. ;)

Jak to na mnie przystało zawszę muszę się jeszcze czegoś doczepić ;)
Intro wiadomo siadłby tam crash, eksplozja, szum z filtrem, ale to chyba sam pewnie dobrze wiesz.
4:27 Myślałem, że jak usłyszę ten beat to pewnie zlecę z krzesła jednak trochę się zawiodłem.
Poeksperymentował bym z leadem na main'e może, żeby miał brzmienie bardziej w formie "square".
No i mam jakieś uzależnienie od wysokich tonów więc dałbym tu ich jeszcze odrobinę na całości.

Bez tych kilku szczegółów, których się czepiam to naprawdę solidny elegancki Hardstyle'owy track,
naprawdę kawał dobrej roboty. Czekam na twój kolejny raw track. pewnie będzie ostro. ;)
Plusik i pobieram sobie na pamiątkę. Powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - Head - 9.06.2014

Dzięki wielkie :D Właśnie outro planowałem zrobić nieco ostrzej :D ale już szczerze nie miałem na to siły bo pewnie doszłyby kolejne zrzucanie po kilka razy do wava aby ogarnąc ten mix i wogóle ;/ w każdym bądź razie fajnie, że się podoba :)

Dzięki tej nucie ogarnąłem sb fajną modulację dźwięku - niestety nie zastosowałem jej tutaj ale w kolejnym tracku na bank się pojawi - idealne do screechy.

W intro są crashe (i normalne i na reversie) eksplozje możesz ogarnąć po samym waveformie :D szum też specjalnie wykręcony + ja to nazywam sb atmosferą - mocny sub z szumkiem z delikatnym paningiem. Ale jednak nieco zepsuty mix, źle dopasowana głośność sampli i nie słychać tego dobrze ;/

Jeszcze raz dzięki za komentarz :) PZDR


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - OProject - 10.06.2014

Sory Trust ale ten jest lepszy niż oryginał i to o wiele :P
Jak wchodzi kick to już jest bania, bardzo dobry i mocny :D
Pierwszy drop dla mnie najlepszy, ja bym nawet na koniec powtórzył ten motyw jeszcze raz.
W kicku brakuje mi tylko takiego ciepłego kopa przy 63 Hz...ale to zawsze mi brakuje takie już zboczenie zawodowe xd
Ten skrecz na końcu też jest dobry ale coś tak brzmi lekko nie przyjemnie, tak jakby środka miał za dużo czy coś xd
Ogólnie miks zrobiłeś dobry nie wiem co ty tam chcesz... ale mamy chyba tak samo... też zawsze siedzę, siedzę, miksuje, renderuje, sprawdzam i poprawiam.... w sumie można i tak bez końca... ach ciężkie życie perfekcjonisty (zwłaszcza lenia tak jak ja xd)
Nie wiem czy da się lepiej zmiksować... jak się ma słaby sprzęt... nie mówiąc już o adaptacji akustycznej pomieszczenia xd
Ogólnie to pro traczek ci wyszedł :D
P.s Jak wgl robiłeś tego syntha, supersawa, bo wykręcił bym sobie taki :D


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - woziu122 - 10.06.2014

Noo elegancko mr Headwave :D
Przyznaje ze intro fajne, takie wciagajace w temat, jakbys tam jeszcze jakies chorki dodal to mysle ze fajnie by brzmialo. Pitch kicka dobry jest, dobrze go nosi. Ten skrecz z outro podoba mi sie, pobajerowalbym cos z nim ;D.
Czekam na kolejna produkcje. 3m sie!


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - Overtunerz - 10.06.2014

WSZYSTKO GIT TYLKO TEN KICK MA PO PROSTU ZA MAŁO BASSU!!!!!!!!!!
a za to jesteś trupem :D

Fajne intro (fakt - brakuje tam wokalu ale to nie wpływa na ocenę) ale ten screech trochę za wysoko w outro gra.
Lead'zik fajnie wykręcony - sylenth? :)

ogółem baaaaaardzo git !
czekamy dalej :)


RE: Trusted - Time (The Thunder Remix) - Head - 10.06.2014

Haha następna aż będzie kipieć od bassu i hardcorowych sampli ;) lead z massiva moj pierwszy ciągle udoskonalany. Z sylentha nie korzystam, albo bardzo żadko. Oldscool postaram się podrzucić ci savea do massiva bo ten supersaw to właśnie z niego. Dzięki wielkie za ocenę :) pzdr